Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Немає ніяких списків. Самі дзвоните до свого лікаря, коли їдете в пологовий.
     
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не знаю як інші лікарі, моя при зустрічі назначила наступну дату зустрічі, записала собі у щоденник ПДР, мій телефон, але я казала про те, що в неі хочу родити, ходила на знайомство десь на 33 тижні
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Дівчатка, можливо хтось щось знає про Маркевич Анну Іванівну з Батальної? Порадила мені її моя гінеколог з поліклініки на плановий кесарський, але нічого про неї не можу знайти. Планувала родити на Джамбула, але лікар порадив знайти ще якийсь варіант, бо можливо роддом закриють.
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Якщо це дружина Маркевича, який там пологи приймає, то можете пошукати під прізвищем Вісьтак, знаю її як лікаря узд.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Дякую, так, це вона, я першу дитину родила в Маркевича, але на жаль він помер весною, мені порадили його дружину
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Як помер? Він ніби молодим ще був?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Так, молодий, десь в кінці лютого чи на початку березня помер, причини не знаю
     
  8. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Дівчатка, в мене якась паніка починається :girl_cray:
    На мій термін ПДП (початок серпня) все настільки невизначено(( лікарі з Батальної, які мені імпонують якраз йдуть у відпустку/у відпустці/от-от вийдуть з неї... Джамбула має відкритись, Мечнікова закритись...
    Спілкувалась з Михайлів О.О., щось мені так собі(
    Сьогодні поїду до Марич А.Р., але трохи страшнувато їхати в Пустомити.
    Одним словом, трохи тут поплачусь)))
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Та вже ніби ні :) просто ніколи не була в Пустомитах, от і не дуже уявляла як воно все...
    Лікар дуже приємна, мені сподобалась. Думаю, як все буде без змін, поїду до неї.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  11. Rikit

    Rikit New Member

    Дівчатка, якщо хтось має номер телефону Іванойка В.А. скиньте будь-ласочка в приват. Я вже в нього народжувала, а от телефон десь загубився. Буду надзвичайно вдячна за допомогу))).
     
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А взагалі є якісь графіки закриття пологових? Цікавить Мечнікова листопад.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Мечнікова закривають в серпні, до листопада мали би вже відкритися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lilichil

    Lilichil New Member

    Всім привіт. Дівчата, кого можете порекомендувати з Батальної ? І що можете сказати про Сімкіна?
     
  15. Lynx

    Lynx Member

    Можливо хтось може надати контакти Місюри Анжели? Буду вдячна)
     
  16. KassatkaNK

    KassatkaNK New Member

    Доброго ранку. Дівчатка, хочу спитати вашої думки на рахунок лікаря на Батальній Морозович О.М. В мене термін 1 серпня, вже була домовилася з лікарем на Мечникова, але цей пологовий якраз закривається в цей день. Лікар порадила мені О.М. на Батальній. Але відгуки про неї 50/50. Цікаво хто з вас в неї народжував десь недавно, які враження і приблизно в скільки обійшлися пологи, щоб знати на що розраховувати? Дякую
     
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member


    Не варто
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Колись в патології на Мечникова вона була моєю палатною - абсолютно не рекомендую її нікому. Ставлення ніяке, поваги нулю, може воно включається за певну суму, незнаю.

    Рік тому я народжувала в я Леськів Віри, її якраз можу радити, кому треба доброго спокійного лікаря.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, а в нас взагалі є лікарі, які ТІЛЬКИ за природні пологи?
    Дуже довго аналізувала свої перші пологи, до яких як виявилось була абсолютно не готова, і розумію, що все було не так ,зараз хочу без втручань лікарів абсолютно!!!! Лікар впринципі підходить, але чую, що майже всі недобре реагують, коли починаєш розказувати ,про природній процес ітд, тому можливо є хтось, хто веде суто природні пологи.
    Бо думаю кожному не приємно, коли його тикають носом, в те що робить щось не те ( лікарів маю на увазі.)
    Перший раз була стимуляція, приїхала в пб з переймами, 2 см відкриття, і через 6 годин все стояло на місці, і почали стимулювати ,ну і відповідно прокол міхура, епізіо, дитина з гематомою. З того всього переконана, що міхура пробивати не потрібно було, і дитина була б без гематоми, за стимуляцію, на всі 100 не впевнена чи вона була потрібна.
    Одним словом, цей раз налаштована войовниче, але хочу підтримки з боку лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Naama, вам хіба доулу з собою брати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2