Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Njff

    Njff New Member

    Підкажіть будь ласка номер в реєстратуру
     
  2. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  3. Njff

    Njff New Member

    Дякую.
     
  4. SMB

    SMB New Member

     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Дівчата в кого був шов на шийці матки (іцн) в кого ви народжували? Поділіться будь-ласка відгуками
     
  6. Olessika

    Olessika New Member

    Дівчаточка, доброго дня
    У кого є номер телефону Беседіна О. В.? Поділіться, будь ласочка. Де він зараз приймає? Ну і якщо можна максимум інформації про нього. Щиро дякую ☺️
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата, хто має номер телефону Левицької Соломії Євгеніани скиньте, будь ласка в приват
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    дорогі колєгі, поділіться будь ласка відгуками відносно свіжими по лікарю Бонцаревській - цікавлять сідничні пологи.
    якісь може нюанси? і може по сумі приблизно зорієнтуєте? Перша вагітність, 33 тиждень, сідничне передлежання плоду. Це для коліжанки( я не вагітна,якшошо:) ), вона не зі Львова, якщо дитинка не перевернеться то буде їхати у Львів народжувати.
    а та як я вже відійшла від родильних тем, то щось не в курсі що там за 5 років змінилось.
     
  9. Kryhla

    Kryhla Member

    Якщо хтось має контакти Островського Л., поділіться, будь ласка. За відгуки теж буду вдячна.
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    Контакти написала в ПП. Народжувала двічі, перший раз приїхала з дуже сильними переймами і повним відкриттям, народила за пів години напевно, то взагалі не було ніяких стимуляцій. Другий раз перейми були довгий час, часті, але зовсім не відчувала болю (багатоводдя), поїхала в пологовий, так як лікар був в той день на чергуванні. Води пробили, сказали, що колять ношпу, але підозрюю, що це був окситоцин, бо почались дикі болі і за годину родила. Лікар приймав пологи сам, разом зі мною дихав, підказував, що робити, все відбулося швидко і без розривів. Обидва рази приходив в палату кожного дня, цікавився моїм станом. Якось після пологів відчувала себе обдуреною через ту стимуляцію, але недавно знайома родила в Данкова по аналогічному сценарію і мені розповідала про історію з ношпою, після якої хочеться по стінах дертись. Думаю, то в пологовому таке практикують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Поділіться будь ласка свіжими відгуками про Герчаківського або Бєсєдіна
     
  12. Olessika

    Olessika New Member

    Дівчатка, привітик)
    Можливо хтось може поділитись свіжими відгуками про лікарку Марич з Пустомит. Буду дуже вдячна.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я можу.
    Лікарка готова дослухатись до ваших побажань. В тому числі і про бажання пологів максимально без втручань.
    Людяна, не дурить (називає речі своїми іменами - це я про ношпоокситоцин, наприклад), не робить істерики, там де до цього нема приводу (в мене на момент прибуття в пб було 8 см відкриття, але воно далі не йшло 1 см за годину, як каже протокол. То Марич чекала 6 год перш ніж запропонувати стимуляцію, і 8 год перш ніж поставити систему.
    З того, що могло би бути краще: шов по епізіо заживав жахливо (епізіо робила не Марич, в мене потуги були довгі і складні, на завершенні пологів був присутній певно весь персонал пологового відділення, епізіо запропонував Солощенко, я була готова на все, лиш би не вакуум чи щипці. Марич потім казала, що я б не порвалась, треба було краще старатись).
    Ще мені не сподобалось, що вона не коментувала свої дії , наприклад, в певні моменти набігло цілий родзал персоналу, і мені б хотілося розуміти, в чому причина і що зараз будуть робити.
    Я писала про це в вагітних теревенях, і одна дівчинка відписувалась, що проговорила з нею на знайомстві цей момент, і Марич обіцяла все пояснювати.
    Взагалі, для других і більше пологів, а також для не таких перестрашених, як я, Марич варто розглядати. Вона крута, і має внутрішню силу дати жінці право на нормальні пологи, всупереч системі.
    Я не народжувала у всіх лікарів Львова, але з багатьма знайомилась (в т ч з Островським, за якого тут питають останнім часом), і не шкодую, що вибрала Марич. Попри нюанси, я думаю, що в інших лікарів мої пологи в кращому випадку закінчилися б ЕКР, а в гіршому... я навіть не хочу про це думати.
    Якщо є питання, пишіть в пп, що знаю - все розповім.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. ORiche

    ORiche New Member

    Добрий вечір! Дуже потрібен номер телефону Лехновської Тамари Анатоліївни.
    Буду вдячна!
     
  15. kerosinka

    kerosinka Member

    Дівчата, може хтось нещодавно народжував у Чаплінської Надії Львівни на Мечнікова? Поділіться відгуками.

    Я в неї народжувала в 2013. Зранку почались перейми, коли приїхала в пологовий зразу відійшли води (зеленувато кольору, тому стимулювали). Народила досить легко, без розривів. Якщо б не було показів, звичайно не хотілося б стимуляції.
    Тому цікаво як вона зараз приймає пологи. Чи не наполягає на стимуляції?
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Народжувала в неї в 2014. Приїхала з відкриттям 8 см, в родзалі була годину, все одно були і катетер і таблетка під язик(виплюнула) і укол 'папаверин'((((

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я народжувала у вересні 2019року. Приїхала на чергову бригаду вона була на зміні. У мене було відкриття 3см, сказала що народжу за 4години (другі пологи). Так і було. Я попросила її залишитися довше бо її змін закінчувалася. Я була колись іншої думки про неї, бо лежала в неї на підтримці. Коли мене перевели в родзал, лікар від мене практично 4 години не відходила, все поянювала і розказувала. Самі роди пройшли добре вона добре зробила свою роботу, з що дякую. Є деякі мінуси, це не зберегли тепловий ланцюжок і не дали відпульсувати плаценті, але це моя думка. Лікарі переконували, що того часу достатньо (ну це 2 хв на мені син був....) і пуповину переізали в той проміжок часу. Мені не кололи нічого, щоб стимулювати, але переконали на антибіотик після народження дитини. Дужа гарне ставлення було після родів, лікар навідувалася щодня і інколи 2 рази для огляду. Віддячилася я на свій розсуд (не зважаючи на оголошені лікарем подяки для всіх). На мою думку цілком не поганий лікар і я б в неї ще народжувала, але попередньо б просила довше тепловий ланцюжок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kerosinka

    kerosinka Member

    Скажіть, а для антибіотика були якісь покази чи це така свого роду перестраховка?
     
  19. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    г
    не було показів то перестраховка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. kerosinka

    kerosinka Member

    І мені також капали антибіотик....
    Потім в дитини були неприємності з травною системою, можливо як наслідок(