Вибір лікаря для майбутньої мами

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем egoistka, 21 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Happy Frog

    Happy Frog Active Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Враження від цього гінекологічното відділення Жахливе. Узіст не побачила вагітність(і це трансвагінально) написала що в неме полікістоз яйника +запалення (якого нема) і сказала що вона б мене взагалі на стаціонар поклала. Хоча діагнозу ніякого не поставила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Та навіть невагітній людині літати літаком (не знаю, чи то лише наші авіалінії мають таку специфіку, чи всі...) є велике навантаження, бо при злеті/посадці в крісло аж втискає, вуха закладає, голова болить аж до сліз...Уявіть, як то дитинці! Наче її чимось важкезним придавили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Від авіаліній все вищеперечислене не залежить аж ніяк:xaxa:. Взагалі все залежить від організму - в мене наприклад ні вуха не закладає, ні голова не болить, взагалі завжди переносила польоти дуже добре. А в польоті зліт/посадка і є найважчими моментами, особливо посадка, ну і радіація звичайно:sad: Просто на ранніх термінах коли плід ще приживається, перепад тиску і все решта призводять до його "відривання":sad:. Ну а ще мені + 90кг-ва тележка, двері такі, що поки їх відкриєш то очі на лоб вилізуть (а закрити то вобще), я вже казала що скоро Термінатором стану:xaxa:. Але як Бозя має дати нам дитинку, то дасть. Зараз тих викиднів і без літаків вистачає:sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Під авіалініями я мала на увазі їхніх пілотів, бо те, як літак підніметься/сяде, залежить в більшій мірі від пілота. Влітку літали літаком від ДонбасАеро (як побачила назву, на смерть злякалася), то ворогу б такої посадки не побажала! Думала, очі мені вилізуть й голову розірве...
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Звичайно від пілота багато чого залежить, але є ще такі чинники, як погода, вітер....і на кінець злітнопосадкова смуга (а у Львові вона ЖАХЛИВА). Для мене посадка у Львові завжди екстрім і купа адреналіну, ніяк не звикнути:xaxa:. Ну і від типу літака. Короче якщо добре розібратися, то не так вже і багато від пілота залежить, тим більше при зниженні, яке відбувається на автопілоті (саме під час зниження ви і відчуваєте найбульший дискомфорт). Пілотову майстерність можна побачити в кризових ситуаціях (не дай Бог нікому:)), о там дійсно майстерність проявляється. А посадка то звичайно теж складний процес, але сама майстерність проявляється якраз при "сцеплении самолета с полосой", чи легко посадить чи жорсткіше, ну але як файна смуга то вже!!!велике:)
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Порадьте мені будь-ласка хорошого лікаря (або кілька) на Мечнікова. Для мене має значення в першу чергу фаховість.
     
  7. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Перейдіть на гілку Ваші відгуки про пологові будинки-там знайдете для себе всю інформацію.Я консул. та народж.у Бонцаревської О.Г.- свій відгук я там вже залишала.
     
  8. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, підкажіть будь ласка, а на обліку в "центрі здоров"я жінки" на судовій ніхто не стояв? як там взагалі, черги великі? про лікар Гуцал Олену Анатоліївну сказати ніхто нічого не може?
     
  9. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я стою. Черги великі. взагалі там не дуже - але на фоні того що розповідають про інші ЖК - може бути.
     
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    я там стояла аж 2 тижні (саме в завідуючої)!!! поки не прийшла до них з температурою 38.5 і болями живота і спини(на 8 тижні) - а вони мене питають - чого прийшла? сказали йти додому полежати...:banned: тоді мене моя знайома гінеколог поклала до себе у відділення і пролікувала пієлонефрит (він у мене хронічний). тоді з накивала п.ятами з того "чудо-центру"!
    але то все досить суб.єктивно. моя братова стояла в Кулик і казала, що їй нормально(правда за направленням головного лікаря Залізничної лікарні). :bazar:
    а черги всюди є!!!:rus:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, а таке питання (просто цікаво почути різні думки) . Кому ви більше довіряєте в плані того, що керувати пологами - гінекологу-мужчині чи гінекологу-жінці?
    Я особисто обидва рази "мала справу" з мужчинами і задоволена. Мені чомусь в чоловічих руках комфортніше і безпечніше. Мені здається, що лікарі-чоловіки більш тверезо оцінюють ситуацію, менш емоційні, не роблять із мухи слона, і в кінці кінців мають більшу силу, якщо шось. А вам як?
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    я тільки ЗА мужчину. Навіть коли йшла на перші пологи хотіла тільки мужчину. Навіть таке банальне як огляд, мужчини це роблять набагато делікатніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Категорично МУЖЧИНА!!! Я варіанти жінок-гінекологів для себе навіть не розглядала. Ще як мені було 14р. одна така мені на живіт понатискала так своїми костомахами, що я від болю скривилася, а вона каже: двостороннє запалення,колоти біцилін:'(! А моя мама коли родила, то на таке стерво попала, що мало не померли з моєю сестрою обоє, а як розказує,що там з нею робили, то мурашки по шкірі... Є жінки, які легко родили, і вважають що у всіх так має бути, мовляв, не кричи,істеричка, всі якось родять, а потім про такі муки адські і жахи розказують, що уявити страшно! А більшість чоловіків ставляться з турботою, увагою і ніжністю! Буває і навпаки: жінка-супер, а чоловік все робить як кінь лівим копитом, але судячи по тому, що я бачила і чула- значно рідше...
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    я взагалі над тим не задумувалаяс- йшла до конкретного лікаря, а виявилась вона б жінкою чи чоловіком- мені все одно.Аби спеціаліст хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olexa

    Olexa Active Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Моя дружина кесарилася у п. Кобецького в медінституті. Нам порадили його як найкращого фахівця з великим досвідом. Це була планова операція, дату узгоджували наперед. Після операції нас виписали на 3 день з температурою. Через декілька днів рана зачервонілася, почала гноїтися. Ми перестрашені приїхали в медінститут, він подивився, - нічого страшного, не переживайте, мажте йодом. Ще через тиждень «мазання йодом» шов розійшовся, половина живота зачервонілася, біль страшенний. Ми знову до нього, - відповідь та сама: таке буває, мажте йодом. Відразу на наступний день через знайомого ми звернулися до Герича на Топольну. Він якраз спеціалізувався на післяопераційних загноєних ранах. Повторну операцію призначили на наступний день, в алярмовому порядку, бо нагноєння вже пішло всередину. Закінчилось все добре, але могла бути трагедія. Цей випадок розглядали на обласному рівні, п. Кобецькому зробили ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Як потім мені сказав ще інший знайомий лікар, це вже не перший такий випадок в цього пана Кобецького. Це в них, лікарів, називається «недовів хворого».
    Коротше, не дай Боже комусь з Вас попасти у таку ситуацію.
    Бажаю всім легких родів і відповідальних лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ошеркевич ще і хороший УЗДист, під кабінетом в нього завжи черги. Була в нього пару раз під час вагітності на УЗД, любить чіткі відповіді.
    наша розмова::xaxa:
    -О. Коли остання менструація?
    -Я. 16
    -О. ЯКОГО МІСЯЦЯ!!!!!!!!
    аж мороз по шкірі пішов:xaxa:, але потім було все добре. На рахунок того, що "зажрався" ну незнаю, такси в нього немає, мені ні разу не казав скільки коштує УЗД
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Він і мені не казав, казала його медсестра:-D. Пам'ятаю, як вся черга аж приснула зі сміху, коли до нього прийшла пацієнтка, і питає: ви Ошуркевич?, а він: а вам що, паспорт показати?:)
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    і мені не казав, але то було ще в далекому 2002
     
  19. Хриня

    Хриня New Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я теж тільки до мужчини,ставлення зовсім інше ніж жінки.
     
  20. Happy Frog

    Happy Frog Active Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Привіт всім! Є тут такі, які стоять на обліку в 4-ій міській лікарні на вул.Стецька, 3
    ? Які ваші Враження від Цимбали Б. С. мені вона здалась трохи дивною.Думаю може краще в приватну чула за якусь "Два К".
     
Статус теми:
Закрита.