Вибір лікаря для майбутньої мами

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем egoistka, 21 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я писала заяву із формулюванням " прошу дозволити мені стати на облік...згідно наказу МОЗ №.. про право вибору лікуючого лікаря" і оплачувала квитанцію "спонсорська допомога поліклініці" 50 грн. Не по прописці і не по місцю проживання.
    Конкретно питайте все в лікаря, до якого хочете.
    Бо моя коліжанка стала на облік без жодної копійки, просто під чужою адресою. Не знаю яким чином її лікарка взяла, але жодних квитанцій і заяв.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2009
  2. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    і я ставала без заяв,під чужою адресою+50гр:)(на Симоненка,але йшла до лікарки по знайомству)
     
  3. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Вона є на їхньому сайті, просто в неї інше прізвище (за чоловіком), Сегедій Ліда Ігорівна
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я також зараз до неї хожу... шось не викликає довіри.
    може вона і хороший лікар, але...
    я писала щойно в гілці Все для майб. мам - хочу з стати на облік на Виговського, і не до неї.

    Піскажіть нам до кого краще ставати на облік в цій поліклінці.

    Або можу стати на облік по прописці на Сихові, які там хороші лікарі?
     
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Булатовська Джульєта Олександрівна, дуже толкова лікарка, жодних зайвих аналізів, правда трохи строга, раніше працювала на Батальній в пологовому. Вона досить старенька і досвідчена, вагу дитини визначала з тою ж точністю, що УЗД, з вітамінів прописала тільки фолієву кислоту, від Елевіту відмовила, жодних дорогих ліків не призначала, хіба господарське мило, маю з чим порівняти, бо останні кілька тижнів її не було, то її наступниця прописала купу дорогих засобів:)
    Ще там дуже гарні дві лікарки одну звати Таня, їй десь під сорок, інша Христина, тій під 30, може менше, вели курси "Народжуємо разом", враження тільки позитивні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    зашла мова за облік ..... а мене сьогодні не прийняли на облік, :8:сказала, що вона не моя лікарка і має повно своїх вагітних, словом "дуже тепло" мене прийняла,:confused: я так розчулилась, сама не знаю чого:sad: добре, що була з чоловіком
    буду ставати до Саталкіної, десь тут читала хороші відгуки :)
     
  7. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    :confused: мої співчуття. Це ж треба і то лікар таке сказала. Обідно.

    Є тут такі гарні відгуки про лікарів, аж сама задумуюсь деколи чи правильний я вибір зробила. Але думаю правильний.
    Багато людей йде до неї, з різних районів,(Я на Лемківській) крім фолькі і есенціале нічого не п"ю. А далі буде видно. Аналізів багато, але то скорше із-за моїх страхів. Та я думаю що не більш ніж треба на перший раз. А як розказувала походи до попередніх лікарів, поради їхні, то по обличу бачила що не добре. І як мене на флюрографію направили без огляду геніколога :sad:
     
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Обідно було до сліз:sad::sad::sad:
    я от теж так переживаю, щоб лікар не призначала всіляких тих аналізів, мова йде про зайві:8:, в яких немає сенсу, просто викидання грошей, і лишні переживання вагітної:confused:
    але я завжди себе настроюю на позитив !!! думаю все буде гаразд, правда щось мені замало інформації про Саталкіну:umbrage: до кінця тижня мушу сходити, бо у нас вже 14 тижнів і 2 дні:)
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    на Сихові точно НЕ ЙДІТЬ до Грицик!..Вона якас ьне від світу сього.....літає у хмарах..Путається у своїх рекомендаціях, халатно ставиться до обов"язків. А от медсестричка .що з нею працює, та толкова, Оля звати
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Чесно кажучі, я щось не розумію які аналізи зараз можуть бути зайві.
    І ніби нізащо крім Узі я не плачу поки що. Завтра планую на Короленка їхати. там подивлюсь.
    Сьогодні здавала з вени, а там на все, Звісно я переживаю за результати, бо телевізор надивишся як людей заражають.. брр страшно стає. А так я коли в школі працювала, то дають певну кількість того, що маєш пройти, і будь добра пройди, інакше до занять не допустять, спочатку напрягало раз на пів року бігати, а потім місце роботи замінила, і відчула необхідність того. Бо ти нікому не потрібен, нікто нікуди тебе не направить. Зайвий раз до стоматолога не підеш, до гінеколога тим більше. А це Необхідно! Я коли заміж виходила дуже хотіла мед огляд пройти, але часу бракувало, як завжди.

    Бажаю вам знайти гарного лікаря. І все буде як має статись. :) А до Саталкіної підіть, посидіть в черзі поспілкуйтеся з тими хто в черзі чому до неї прийшли. я свою лікарку в черзі годину чекала, і розмова пішла з жіночкою, зрозуміла що не даром сиджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дякую за підтримку:)

    а зайві аналізи можуть бути, тут теж багато писалося про погані результати - треба переробляти, або скерування лише та те УЗД, а виявляється, що там не так вже й добре роблять. Вважаю, що дуже багато залежить від хорошого лікаря, і твій стан зокрема:) Надіюсь мені з Саталкіною пощастить :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    а вона на сихові чи на виговського?
     
  13. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    На Сихові, 4-та поліклініка.
     
  14. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    незнаю, життя покаже і за аналізи і за лікарів.
    Будемо мати надію що нам пощастило. і З лікарями І взагалі з легкою вагітністю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. llb

    llb Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    А хто чув за лікарку Вус Лесю Дмитрівну з поліклініки з Пасічноі ?
    мені її запропонували - а я не знаю чи варто
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я стояла у Саталкіної і сестра моя у неї, вони разом її вагітність "виносили" я цілком нею задоволена, і медсестра у неї нормально, грошей жодного разу не вимагала, один раз спитали чи на фірмі у нас немає ксероксу, а коли почули що є, попросили зробити пару ксерокопій. Ліків ніяких не призначала, за вагу перебір чи недобір не сварила, очі великі не робила і страшних діагнозів не ставила. Цілком нормальна, уважна лікарка. Тільки до неї завжди черги то приходилося по дві години сидіти і чекати всоєї черги.
     
  17. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Черги в неї тому, що вона полюбляє кавусю попити...:sad:
     
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Хто що знає про Андрусіву Людмилу Григорівну? Вона приймає в військовому госпіталі?
     
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, всім привіт!
    Я новенька, приймаєте мене в компашку ? :xaxa:
    Таке питання: можливо хтось щось чув про лікарку Лащик Наталю Орестівну з дорожньої поліклініки? Мені вона сподобалась, але хотілось би почути ще чиюсь думку...
     
  20. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    В военному госпіталі, що на Чехова знаю Ірину Деонісівну- хороший лікар. На Людмилу Григорівну попадала, коли моя була відсутня.В них обох одна ординаторська.Єдиний мінус то моя Ірина Деонісівна завжди весь огляд робила дуже швидко. Може в тому нічого поганого нема, але я потребувала до себе трошки більше уваги. В госпіталі взагалі практично всі хороші лікарі, особливо ті які там вже років 20 працюють, а не ті які 3-4 роки.Перш за все турбує здоров"я а не гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.