Вибір лікаря для майбутньої мами

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем egoistka, 21 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я в 2002 стояла в неї на обліку. Розчарована на 100%. В очі дуже показувала, що вона хороша. Гроші любить дуже. Без грошей можна до неї не ходити. І дуже обманює.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Нічого доброго сказати не можу...стояла в неї на обліку,тільки за гроші все робить...єдине,що добре приходила до неї раз на 2 місяці,а після пологів дзвонила й питалась,коли їй віддячать цукерками й шампанським!? правда не розумію за що? а коли я в неї це спиталась,вона сказала,що всі так роблять,а що?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    от я тепер думаю до кого вставати на облік. моя поліклініка на Симоненка, а живу я на Сихові, той думаю що троха проблематично постійно їздити туди сюди, чи можу я встати на облік по місцю проживання і що для цього потрібно? і ще тут писали про хороших лікарів на сихові, зокрема( Булатовська(здається)) чи ще вона працює і коли приймає?
     
  4. Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Підіть до своєї Булатовської. Домовтесь що вона вас візьме на обілк.
    А документально це так оформите - вона вам дасть зразок заяви з проханням встати на облік, і треба буде пройти флюрографію чоловіку, її результат прикріплять до заяви. Потім мене направили дотерапевта, щоб він на моїй заяві підпис поставив , ну і в кінці до завідуючої.
    Може на Сихові з цим простіше.
    Успіхів Вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Мені радили вставати на облік за місцем прописки, щоб потім не було проблем з оформленням допомоги на дитину. Я так і зробила, але через знайомих знайшла собі ще одну лікарку, до якї я постійно звертаюсь. Хоча аналізи мені назначає лікарка за місцем проживання, а та просто їх вивчає, говорить, що не так і каже коли треба прийти на УЗД. Мені здається що знати думку 2-х лікарів краще ніж одного, а я вже сама вирішую, кому я більше довіряю :)
     
  6. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Місце де стоїть жінка на обліку не має відношення до оформлення допомоги на дитину.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я в Грицик також стояла, але правда не довго... Хамло рідчайше!!!! Обзивала мене "малолєткою" та і взагалі ставлення просто жах!!!! Таке враження, що вона КАРАЛЄВА, а ти ніхто! Я перевелась в іншу поліклініку в центрі і мала чистий спокій і з відношенням і з чергами!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я випадково була в неї на огляді,моя лікарка направила мене до неї в поліклініку здати аналізи.Я була на платному обліку і та Леся Дмитрівна дуже хтіла мені догодити,і аналізи без черги взяли,і прийняла без черги.В мене тоді 37 тиждень закінчувався,а вона радила купити у конкретному,звичайно:girl_crazy:,місці бандаж,бо ходити мені ше довго,а живіт низько(народила я через 4 дні:girl_smile:) Потім насмішила,каже,у вас певно буде дівчинка,ні,кажу,на УЗД казали шо хлопчик(так і було,помилились:girl_smile:),ну тоді давайте серцебиття послухаєм,ой,каже,а серце б"ється як в хлопчика:girl_haha:,то дійсно буде хлопчик.Отака лікарка-ворожка,завше скаже те шо хочете почути,тільки за гроші. Спілкувалась з нею до того ше кілька разів,враження ті самі.То ж треба таке придумати,шоб за серебиттям через слухавку стать дитини визначати!:girl_haha: Я б її своїм лікарем не хотіла мати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Ну, взагалі-то в хлопчиків на 20-30 ударів за хвилину серцебиття частіше, ніж в дівчаток, тому можна за ритмом такі припущення робити, хоча то й не 100% точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я в 4-й стояла на обліку в Кровицької (тоді вона була завідуюча, чи зараз є - не знаю). Нікому не раджу. Ще двоє моїх знайомих в той же період в неї на обліку стояли -ті самі враження і розповіді ті ж. Вона постійно страшить, що не народите живу дитину і т.д. І грошей хоче постійно. З температурою під 39 і тиском високим не хотіла навіть лікарняний виписати. Згадую її якийсь жах. Скільки я стояла під поліклінікою і плакала після її страшилок. А ще вона ставиться до пацієнток надто зверхньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ялинка

    Ялинка New Member

    Хто народжував у Кобецького Ореста Федоровича з Меденституту, що про нього можете сказати? Мені радять до нього звернутись, але мене цікавить думка породіль.

    Так я у Грицик Лілії Володимирівни теж стою на обліку і нею є не задоволена, неуважна, забудькувата, замріяна, халатно ставиться до своїх обовязків, виписує з помилками рецепти ліки усі дорогі і безпотреби, старається втюхати свого знайомого лікаря з УЗД чи на аналізи на ТОРЧ дорогущі, на підтримку старалась усе мене вложити, постійно завищуючи мій тиск, якого у мене і не було. Гроші бере але цього вона не вартує.

    Хочу сказати за Кобецького Ореста Федоровича моя кума кесарилась у нього у березні минулого року і залишилась задоволена, без всяких лишніх проблем 3 дні і виписалась, він вже старший чоловік з великим досвідом роботи і у нас і за кордоном у своїй справі він фахівець тобто по кесарських багато з медперсоналу так рахують. Його син там теж працює Орест Орестович він більше по полгах природніх, але працюють вони в одній команді.

    Порадьте чи варто народжувати у Лабінської Оксани Ярославівни? Хто у неї народжував, які у вас відгуки та враження, вона взагалі як пологи веде стимулює чи за природні пологи?

    Раджу лікаря генетика Прокопчук Наталю Миколаївну з Б. Котика 4. Лікар генетик дуже приємна жіночка, весела, з почуттям гумору, хороший фахівець, дає всі відповіді на ваші запитання, уважна, ніяких дурниць, стать визначає з 16 тижня з точністю, дає поради при потребі. Ніяких страшилок розповідає все по факту. ціни до 100 грн.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2009
  12. Lucy

    Lucy Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    Лабінська була присутня у мене на пологах - вона трохи різкувата (запросто могла на мене накричати, коли я пробувала охнути, коли хотіла зав*язати волосся і т.д.)... Але після родів (хоча не вона приймала) заходила, провідувала - було приємно. Вона там часто старша чергова зміни. А стимуляція... Коли я свою запитала про стимуляцію перед родами, вона категорично заявила "Ви що? Яка може бути стимуляція? Це заборонено!" А як дійшло до діла - закапали, закололи... І біди наробили. Тому щастить тим, у кого спочатку починаються схватки, а не відходять води...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Думаю, що щастить тим, хто не летить зразу ж в роддом при відходженні вод, а чекає на схватки дома. Але лікарі бідних жінок так позастрашували тим безводним періодом, що ще води не встигли відійти, а вони вже стоять на порозі приймальної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, я тут трохи перечитала, але заплуталась. Моя коліжанка, живем на сихові, збирається ставати на облік, порадьте будь-ласка ще до кого іти , а до кого не варта ?
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    наскільки я знаю в нашій поліклініці є лише дві лікарки нормальні- закалюжна ольга( в лівому крилі), а ще в правому є старша жінка, нажаль не згадаю прізвища.
    Я сама стояла у закалюжнної, лікар хороша. от тільки ті сумашедші черги....
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    А хіба Федоренко Г.І. погана? Особисто мені вона супер...уважна, така прискіплива....
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я колись зверталась і до Закалюжної І до Федоренко.Вони Обидві знають свою справу.Думаю до будь якої з них ставши-не помилиться:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. lydmila

    lydmila Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я стояла на обліку у "напарниці" Закалюжної , вони приймають в одному кабінеті ,але у різний час Якщо не помиляюсь прізвище на "Ш" - НЕ ЗАДОВОЛЕНА причин називати не буду -це все в комплексі + МЕГА черги + мало уваги пацієнтам....результат плачевний
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, а ктось знає про Чорненьку Тетяну з 4-ї поліклініки(Сихів)? Яка вона лікар і людина? Бо думаю ставати до неї на облік....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    І мені було б цікаво почути про лікарів з лікарні на Сихові :girl_claping:
     
Статус теми:
Закрита.