Вибір лікаря для майбутньої мами

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем egoistka, 21 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Хтось чув щось про лікара Бондар ,Федір, і Самчук, що приймають на Сихові, може хтось стояв на обліку ?
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата а хтось знає щось про Білик Уляну - лікарка з ЖК на вул.Стецька?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Лідочка, ти вже плануєш вставати на облік ? чи вже стала.
    Як самопочуття, токсикоз не мучить
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Ліда, задай пошук. тут про неї багато писали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Хочу консультацій про Задорецьку з ЖК на Олени Степанівни,
    була в неї 2 рази, результативність- нульова (відповіді на питання про мій стан -я ще не вагітна- на рівні моєї 80-ти річної бабці), результати аналізів - 3 тижні (це занадто навіть з моєю пунктуальністю), може це внеї таке через те що вагітних багато, бо за час чекання в черзі багато дівчаок навіть інші лікарі до неї заводили, може вона спец у випадку "нестандартної" вагітності
    з приводу Колодій Оксани Іванівни таж ЖК (також ПБ на Рапопорта (джамбула), стоїть моя подруга - задоволена на всі 100% як лікарка, як людина розкажупро випадок, я разом з подругою ходила , та мала сильний токсикоз із слабкістю, то просто спиталалася про свій стан (сильне ПМС) пішла на діалог, без зайвих питань хто, звідки, для чого, не казала, що не її пацієнт, адже не знає чи ще колись побачить, і знаєте допомогла. Якщо хтось мав справу з нею - розкажіть, бо вагаюся чи вже писати заяву на перевід чи вже чекати часу В
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Задорецька - то жах жахливий! Не ходіть! Хамка вона! Я мала в неї стояти на обліку і лікуватися (по дільниці) - добрі люди відрадили. Один раз, вже коли мала виходити в декрет, мусила до неї піти - наричала на мене: і УЗД не таке, і вага не така, і, виявляється, кров хтось з родини мусить здати в кількості стільки-то літрів - бо в мене під час родів може кровотеча початися, і треба буде перелити (тут я взагалі в нерозчинний осад випала). При вагітності стояла на обліку в Саталкіної - дуже хороша лікарка, і зараз до неї ходжу, якщо щось. Ще Рущинська непогана. В Колодій була один раз - хороші враження.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчатка щось я по пошуку нічого знайти не можу про лікарку Некрасову з Батальної! Хто що може сказати?
     
  8. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Зара скину інфу в ПП
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчатка, хотілося б запитатися про те як і скільки ви віддячуєтеся своїм лікарям з ЖК, і чи робите це. А то б і подякувати хотілося, і не хочеться щоб лікар смак грошей відчула та ще більше тянути почала. В кого які думки на цю тему.
    Якщо десь була було подібне обговорення, то скажіть в яку тему глянути.

    І кілька слів про мене. десь 12 тиждень вагітності. Планую вставати на облік до дільничого лікаря на Симоненка, що за лікар не знаю, але як буде зле переведусь.
     
  10. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, хто може порадити хорошого лікаря у Залізничном р-ні?
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Хтось ще чув що Федина звільнився з роботи? Цікаво це плітки чи правда....
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата, хай Бог милує попасти до Терлецької-Шумило! Черги такі, що витримати не можна. Якщо ти в черзі не перший, то висидіти прийдеться години з 4 (як перший, то трохи менше). Я в неї на обліку стояла, то обмінну карту видала мені на 37 тижні, думала родити буду в неї під кабінетом . Пропускає дуже багато без черги, торгових агентів теж, причому по причині і без причини, а ті нещасні вагітні жіночки ледве сидять під кабінетом. Безкінечні кавусі, бігання по коридору і т.д. І якщо ти зайшов в кабінет, то не гарантія, що митарства закінчились. Сидіння в кабінеті може затягнутись до години, з того часу вона може хвилин 5 приділити вам, решту часу невідомо що робить. Аналізи вічно пропадали, лікуванням не займалась, тільки направляла на аналізи (а що то поміняє?). Наговорила мені купу всього, від чого можна було вмерти, діагнози були ймовірні та неймовірні, в результаті я народила здорову дитину і сама! без додаткової інформаційної підготовки до неї йти було дурницею. Документи на декрет видала на два тижні пізніше і я за ними ходила як по свячену воду і висиджувала ті скажені черги. Ще й жалілася, що в неї робота невдячна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я стояла на обліку в 5 поліклініці на Пушкіна у Здравко Нелі Іванівни.( це вже така досить поважна жіночка у літах) Єдиним мінусом можу назвати великі черги до неї, але це тільки тому, що до неї дуже багато бажаючих як вагітних, так і просто жіночок на огляди-лікування. Спокійна, зайвого не призначить,детально все пояснить.За весь період ведення вагітності узагалі нічого ніколи не вимагала, я в кінці віддячилася лише коробкою цукерок.Після того,як я народила , вона сама до мене дзвонила додому, щоб спитати як у мене справи та давала поради щодо того, як налагодити лактацію.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    А він що бере на облік до себе?
    Були не давно на огляді, ніби нє.. вчора дзвонили приймав в когось роди..
    Але я нажаль до нього не потрапляю. Він порадив свого колєгу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я стояла на обліку в тій ЖК. Я би десятому сказала, щоб до Задерецької не шли!!! Їй давно на пенцію пора! Дуже "груба" стосовно вагітних - немає почуття тактовності. Я до неї попала, коли мій лікар був в відпустці. Я би радила перевестися до Колодій або до Кручка(це мужчина). Я Кручком задоволена на всі 200%. Молодий, але дуже-дуже розумний - всю теорію Вам викладе на будь-яке ваше запитання. В мене вагітність була проблемною, і він ніколи мене не лякав, в лікарню на підтримку не відправляв, в любий час дзвониш і він поради дає! Одним словом, лікар то шо треба!!! Народжувала я на Рапопорта в Данкова, а про Колодій відгуки чула тільки позитивні. Дівчата її хвалили, бо вона дуже "сюсюкається", сильно підтримує під час пологів, а вагітним того і треба:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Дівчата привіт! Хочу завагітніти і маю з тим проблеми.... Може хтось порадити хорошого гінеколога? Ходила раніше до ХХХХХХХХ зав.гінекологічним відділенням в ХХ-й поліклініці , але зараз таке враження, що вона поставила конвеєр на заробляння грошей.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Листопад 2009
  17. olgyc

    olgyc New Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    поліклініка на медової печери 4 поверх БАСАРАБ СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
     
  18. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Я в неї на обліку. Дуже класна лікарка. Памятає всіх по іменах і по-людськи ставиться до вагітних.
     
  19. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Ха, і я в неї зараз і перший раз також на обліку стаяла. Справді хороша лікарка, і судячи з відгуків і черг - чудовий спеціаліст. Це не реклама, це просто моя думка.
    Єва, а може ми з вами поряд в одній черзі сидимо і навіть не здогадуємось про те? :)
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Може :) Правда я ще в черзі ні разу не сиділа, бо заздалегідь по телефону домовлялась на конкретну годину і приходила, коли людей або ще не було, або вже не було...
     
Статус теми:
Закрита.