Вибір стайлера: фени, плойки, щітки...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 22 Вересень 2014.

  1. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Ні для кого не секрет, що у гарному вигляді жінки одну з найважливіших ролей відіграє вигляд волосся (зачіска, укладка). Щоб цього досягти, окрім звичайно, догляду, ми використовуємо різноманітні стайлери: хто випрямляє волосся, хто навпаки підкручує, хто прагне об'єму, використовуєм для цього всі можливі засоби, такі як фени, плойки, праски, спецщітки для вкладання, бігуді і тд. Їх така велика кількість різновидів, що дуже легко заплутатись при виборі. Адже зараз нам пропонують
    -різні температурні режими,
    -різноманітні насадки,
    -функцію іонізації,
    -різноманітні типи покриття,
    -різні потужності прибору, та ще багато яких факторів які впливають на наш вибір.
    Давайте ділитись досвідом, позитивним і негативним, для знаходження ідеального стайлеру для волосся.
     
  2. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір стайлера: фени, плойки, праски, щітки...

    Тема виникла на основі того, що якраз складала собі новий віш ліст от і внесла туди новий фен, але не просто фен, а фен-щітку. Зявилася ця хотілка в звязку з новою стрижкою. Начитавшись хвалебних відгуків про фени-щітки, як з ними зручно вкладатись, що виходить майже салонна укладка дома і ще 100 плюсів, я зрозуміла треба брати. Але от який? Серед 1000 моделей зупинилась на ровенті. От подумала можливо тут є щасливі власниці цього девайсу і щось розкажуть про свою модель.
     
  3. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір стайлера: фени, плойки, щітки...

    Не дочекалась я відгуків, тож напишу сама)
    Придбала я фен щітку, ось таку модель:
    [​IMG]

    Сказати що я задоволена, то нічого не сказати. Я вже не раз писала, що мої обидві руки ліві і що те що я намагалася вкладати важко таким назвати, так з натяжкою просто сушка голови. А з цим феном все надзвичайно просто.

    Він має дві насадки, більшого і меншого діаметру, має 2 температурних режими. Є режим холодного повітря також. Має функцію іонізації. Керамічне покриття, на щітках натуральна щетина, одним словом має все, що повинен мати хороший фен, на мою думку.
    Щітки крутяться в обох напрямках, тобто можно підкручувати волосся від себе і до себе, кому як до вподоби.

    Добитися обєму стало тепер надзвичайно легко, раніше так ніколи у мене не получалось. І так само гладкості волосся (хоча у мене пряме волосся, але звісно без укладки воно буде не так гарно рівно лежати).
    Уявлення не маю як ця щітка для довгого волосся, але для дівчат з каре і волоссям нижче плеч це просто знахідка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи ще хтось має таку радість? волосся не плутає?
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    от і я придивлялась на дня до такоі фен-щітки, але стрижка у мене до плечей і рівномірної довжини, не знаю чи буде гарно прибавляти обєми і легкої хвильки на волоссі. Для цього потрібно мати стрижку каскадом чи як?
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В мене подібна щітка, волосся густе, до лопаток. Хвильки не додає, об'єм і випрямляє дуже гарно. Коли нею користуюсь, завжди компліменти отримую в той день. Волосся після неї дуже доглянуте і блискуче.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    А волосся в неі не запутується? Памятаю, колись у мами була така фен-щітка( подібна до ровенти) так я її собі так у волоссі запутала, що то був капець. Сама б не розпутала навіть) правда тоді мала волосся набагато довше, можливо від того ще залежить. З того часу на такі щітки навіть і не дивилась)
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В мене ні. Від природи волосся пряме і важке. Вона крутиться в двох напрямках, такщо з заплутуванням проблем не має бути
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Latane

    Latane Well-Known Member

    Думаю над покупкою ROWENTA SF 7640- вирівнює і закручує волосся.

    [​IMG]

    Хоча в магазині чомусь не радили саме цю модель, а радили схожий PHILIPS HP8345/00
     
  10. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Дівчата, поділіться відгуками на рахунок термобігудів. Не можу вирішити, що купити : термобігуді чи фен-щітку. Подивилась відео, укладки з термобігудями бомбезні.
    Придивляюсь до бебіліс або ровента. Цікаво чи тримаються локони після таких бігудів довго? І взагалі, як в використанні, чи шкодять волоссю?
    Жалію, що колись так і не придбала, тепер ціна досить висока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Оо і мене то цікавить, теж сьогодні за ними заглядала, але ціна у 1800грн трохи стримала))
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчата хтось має щітку-випрямлювач для волосся? Це щітка яка при розчісуванні робить волосся рівним. Поділіться враженнями
     
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата поділіться досвідом на що ви крутите волосся? Бо тема зовсім не розвинута... невже ніхто локонів не робить? Хочу придбати якусь плойку,бо мала стару радянську ,а вона згоріла.. Волосся у мене довге і вибір плойок величезний, так важко обрати , подобаються конусні 8270993e4107fae03ad416c8a5671c53.jpg ,але вони дорогі , тому не хочеться помилитись у виборі! А саме цікавить фірма , і діаметр плойки, і як довго тримається накрутка?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Я кручу на вирівнювач, мені такі локони довше тримаються, ніж від плойки. З чим це повязано не знаю, але одне погано, що вирівнювач дуже тягне волосся, вириває при обертання навколо прядки волосся, тому хіба коли дуже треба то кручу так, а якщо потрібно гарну укладку то термобігуді.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Ви таки купили бігуді? Поділіться відгуком)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я купляла Мозер, давно ще за 250 чи 300грн. На стайлсалоні брала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ооооо, того добра в мене багато. Маю дві плойки різного діаметру насадки, щипці і фен-щітка(стайлер) з трьома насадками. Найчастіше користуюся фен-щіткою, після миття мушу форму надати стрижці. Як треба накрутити, то маю плойки і щипці, користуюся ними залежно від того, яку хочу укладку.:)
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---
    мені на плойку краще тримає ніж на щипці. а як довго - то все залежить від волосся, від погоди і тд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Отже , прикупила собі плойку конусну , з подвійним керамічним покриттям!:girl_dance: Дівчата , це просто супер плойка! Я така щаслива ,бо крутить моментально( і це при тому ,що довжина мого волосся майже до талії...)Правда шукала порад, але ніхто нічого толкового підказати не зміг, тому читала коментарі з сайту розетка( відгуки) і тільки таким чином змогла оприділитись...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Ви задоволені цією плойкою? Вона виготовлена в Німеччині?
    Яку саме вибрали?
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Так, задоволена... ніби в Німеччині.
     
    • Подобається Подобається x 1