Вибір стайлера: фени, плойки, щітки...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 22 Вересень 2014.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене Філіпс 2100 ват, вже 4,5 роки , Ремінгтон теж маю, на селі, він слабший і не такий потужний плюс не дуже зручний мені в руці, то був подарунок, йому вже років 15 чи більше, але і в користуванні останні років 10 він може раз на місяць.
    Філіпс мала і попередній, залишила для дочки на старій квартирі, маю і маленький "дорожній" теж Філіпс. Але в мене всі лише з однією стандартною насадкою-концентратором.
    В школі в басейні є 4 шт. різних , є філіпс і браун, їх користують немилосердно, але поки ще всі "живі".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Краще брати щось з професійних. Вони однозначно потужніші за домашні. Маю дома Ровенту і купила малій в басейн маленький але професійний BabylissPro. То цей маленький краще сушить за Ровенту.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В моєї мами Ровента з потужністю 2000 сушить набагато гірше ніж мій Браун з потужністю 1700 (чи 1800). В чому справа, не розумію
     
  4. Louth

    Louth Well-Known Member

    У мене така ж ситуація: старенький з потужністю в 1400 вкладає краще, ніж нова Ровента з 2000. Думаю, тому, що одним показником потужності пробують позначити відразу дві функції - температуру і силу "надуву". Цей мій менш потужний - він дує трохи слабше, але повітря дає більш гаряче, тому волосся вкладається швидко і надійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Потужність, вказана на електроприладах, це лише та "кількість" електрики, яку СПОЖИВАЄ прилад на максимумі своєї "роботи". А вже технології, мотор і т.п. видають "ефективність" роботи фена (чи хододильника). Тому така різниця, і орієнтуватись на заявлені параметри не завжди правильно. Наприклад, моя електродуховка споживає менше кіловата, але температуру видає не меншу і пече не гірше, ніж старіші моделі потужності в півтора-два квт.
    Так і фен, і блендер, і все інше, тому і відгуки неоднозначні...
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене Ремінгтон з тих новіших.
    Дуже ним задоволена: швидко сушить, насадка концентратор такої конструкції, що гарно вкладає (в моєму випадку витягує недо-кучері), легкий (не стомлюється рука), і вже зо 3-4 роки через день працює.
    Має захист від перегріву - як був ремонт, за задню стінку набилося пилюки, аж такий собі «килим» утворився. Я довго не могла зрозуміти, чо фен вирубується під кінець сушки
    Аж поки не заглянула під ту кришку, а там той пил заліпив решітку і не дає виходити повітрю
    Почистила і все стало ок
     
    • Подобається Подобається x 1