Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене сестра колись купила квартиру, там був майже свіжий ремонт, кухня з технікою, і холодильник сайд-бай- сайд. Кухня залишалася, техніку пропонували теж лишити зі значною знижкою, або могли забрати. За холодильник давали знижку третину ціни, лиш би не виносити (в звичайний радянський типовий ліфт не влазить, то на 4 поверх несли пішки (і то там колишній гуртожиток і сходові клітки досить просторі і зручні).
    Сестра загалом задоволена, але мріє про додаткову морозилку - на поточні потреби вистачає, а на запаси ягід і т.п. на зиму - не зовсім. Ну і вмістимість холодильного відділення, як на мене, не більша від холодильного+"0" мого звичайного (точніше, чуть ширший звичайного) холодильника з класичною морозилкою на 3 шуфляди внизу. В неї 5 осіб, в мене 4. Я маю в кладовці додаткову морозилку.
    Але то все залежить, певно від моделі, її холодильнику вже більше 7 років, можливо теперішні кращі.
    Ми з чоловіком облизувались на "шарп" типу такого
    Sharp SJ-EX820FBE: Купить во Львове - Сравнить цены на холодильники и морозильники | Price.ua
    Але ціна не підходила :girl_crazy:. А так прикольно що ті полички широкі і можна "тетріс" з банячків складати по-всякому :girl_claping:. Але то зовсім був не наш бюджет.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    нас 4-ро

    А такий стиль це який? ))
    У мене в холодильній камері все заповнено) але я не фанат накладати кастрюльки поверхами, тому краще нехай буде більше місця.

    По стилю харчування, ну 3-4 кастрюльки на 2-2,5 літри там є завжди, по різному можуть бути наповнені але вони там є. Я не готую по 3 рази на десь свіжачок, в силу браку часу, тому у нас там завжди щось є на завтра. Крім того у всі члени сімьї люблять різну ковбасу і різний сир твердий, тож у нас там асортиментик нівроку))

    ну і поточних багато продуктів типу 2-3 пляшки йогурту, кілька упаковок соку, молоко.

    В пластикових контейнерах холодильної камери завжди свіжі фрукти і овочі, ну і там нічого особливо іншого не покладеш впринципі.

    На загал, коли ми його купляли ми не бачили жодної причини "проти" цього холодильника.
    Якби сумнівались щодо вкрадання місця і площі, незручності заносу ( це питання задавалось але виявилось що не все так страшно), або якихось інших факторів, можливо і не брали би.

    Але питання було чи я задоволена і не шкодую? задоволена абсолютно, і не шкодувала ні разу.


    А ще, конкретно в нашому мені дуже подобається що на дверці морозилки як в холодильнику, зсередини є бокові полички де також можна щось покласти, бо в багатьох морозилках цього немає.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    в мене зараз звичайний, не книжка. але максимально великий Бош , нам достатньо. Окрема морозилка то фанатам все заморожувати, я того не люблю тому три шухляди в морозилці якраз добре.
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У нас Siemens side by side, то хочу ще морозильну камеру окремо. Холодильником задоволені, особливо льодогенератором.

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    пішла нині подивитись на ті холодильники, бо шось по фотках в неті запала таки на ту модель. Але постояла біля, і якось мені не дуже. Шпфп велика, полиць багато, але все вузьке всередині. Якось розчарована, незнаю на шо далі дивитися.
    Глянула ще на такі широкі,70-80 см ширини, наче теж велике, але незнаю, "грамадіна така", морозилка хоч вгорі, але на ті широкі полиці як напхаєш, то так нижнього нічо і не витягнеш, поки купу вгорі не розбереш. Чи то плюнути і взяти звиклий під 2м висоти і лазити на верхні полички з табуреткою :girl_in_dreams:
     
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Не розглядаєте варіант окремого холодильника і морозилки?
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ой, як вони мені подобаються! Капець! Люблю коли багато простору, але там справді морозилка не для запасів на зиму.
    Дівчата, як ви, в умовах квартири, розміщуєте і холодильник і морозилку? Я би дуже хотіла, але комори в нас не буде, а заставляти простір не дуже хочу. Може якось обидва вписати в кухню?
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ні, ще мені така ідея в голову не приходила )) навіть незнаю які то габарити в тих окремих девайсів


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ви так багато всього морозите на запаси ? Чи для чого ще одна морозилка?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ми впихнули - я наполягла. Але місця в кухні на одну людину. Я відмовилась від простору на користь практичності - дууууже не люблю готувати, тому витягувати заморожені овочі, вже порізані і тушити зимою дуже швидко. Багато фруктів на компотики і перетерті ягоди з мінімум цукру, і тому подібне. .
    Тому морозилка є, місця не має))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Габарити там різні бувають, ширина зазвичай 60, а висота може бути і до 2 метрів. я вибрала холодильник звичних габаритів 60 х 185 х 65 без морозильного відділу і окремо морозилку такого ж розміру, забирають чуть більше місця ніж сайд бай сайд, але мені так зручніше. Все доступне, в холодильнику багато місця, гарні ящики для овочів і фруктів внизу. Морозилка має полиці і шухляди, зручно розфасовувати мясо, рибу, овочі окремо. Маю полицю для вареників :) Вся техніка в мене вмонтована, в кухні не видно де в мене там що, бо є 4 колони поряд, дві з яких власне холодильник і морозилка
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    От я не "широка" господиня ні разу взагалі.
    Можливо, в силу того, що я лінива і зайнята, я стараюся мінімізувати витрати часу на консервації (та і яка там користь?); запасатися всяким таким, що витягнув з морозилки, кинув в баняк і маєш зупу; ставити "на конвеєр" якісь процеси - якщо вже ліплю пельмені-вареники, то наліплю ще кульок в морозилку, на випадок, коли от зовсім брак часу щось готувати; те саме з котлетами/фаршированими перцями-кабачками тощо; якщо попався влітку умовний перець по добрій ціні - то купила пару кіля, і заморозила бланшовані (взимку витягнув-розморозив-нафарширував, маю шикарну страву).
    А ще якийсь кілограм морозива часом треба десь впихнути; запаси фруктів-овочів-домашнього масла з літа заготувати.
    В мене звичайний холодильник, з досить вмісткою морозилкою знизу (4 полиці, 1 з них - низенька, на вареники, на лід, тощо)
    Мені вроді і вистачало, при цьому морозилка була завжди під зав"язку забита.

    Ну і з точки зору гігієни добре, коли м"ясо-риба лежать окремо, овочі - окремо, фрукти - окремо.
    В моєму випадку в домашній морозилці я стараюсь цього дотримуватись, але коли складаєш "лєго", часом якась одна рибина, як назло, в свою шухляду не вміщається.

    до чого я веду - коли трохи займалася продажем риби, купили собі морозильну скриню.
    І ось тоді я зрозуміла, як добре, коли можна не паритися, коли перепадає нагода купити цілого домашнього когута, а ще качку чи кроля.
    Коли можна не обмежуватись в рік, коли вишні родять, і заморозити багато кілограмів (замість того, щоб консервувати у власному соці, чи просто хай пропадає)

    Ясно, що морозильна скриня для господарських потреб - найгірший з можливих варіантів.

    Але особисто я, коли будемо збільшувати собі житлову площу, обов"язково хочу велику морозилку. А чим її заповнити, я придумаю. Краще, хай шухляди будуть трохи вільніші, ніж я буду запарюватись, як розподілити корисну площу при недостачі місця.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене фактично така ж мотивація, нас лише троє, але працюємо обоє повний робочий день часу на готування і т.д; в мене не так багато. Морожу домашні пельмені і вареники на лінивий день, ліплю багато за один раз, котлети, нарізані, натерті овочі, зелень, ягоди, та й морозива часом заховаю трохи. Люблю по акції купити мяса чи рибки, тут часто трохи більші кількості по гарних цінах бувають
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    З того часу, як народилася донечка, стала потреба в більшої кількості замороженої малини (цілої без цукру), чорниці (також цілої без цукру), і кукурудзи (от вона габаритна в качанах) - те, що вона обожнює і може їсти кожен день. А так, в принципі, мені вистачає звичайного морозильного відділення - свекруха завжди багато мені морозить вареників/голубців/пельменів/відбивних. Трохи зелені, трохи овочів (заготовки різні на борщ/супи). От теж ще думаємо, де поставимо морозильну камеру... Нам батьки віддають свою.

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @marianast, в мене нема нижніх шафок. Духовка-мийка-морозилка-карго-холодильник. Усьо.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2019 ---
    І мало мені, мало тих три шуфляди в морозилці і три морозильних в холодильнику. Бо я з тих теж, що морозять все, що бачать) То ж щастя - наліпила раз вареників, пельменів, котлет, фрикадельок і пару місяців готуєш за три хвилини обід. А ще я люблю купу овочів наморозити, без них нікуди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я відмовилась від одної нижньої тумбочки і впихнула туди морозилку. Плюс є стандартний холодильник з морозилкою на 3 шухляди. В сезон заготовок обидві морозилки забиті. Теж морожу все, як дівчата вище писали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я так бачу, що тенденція є морозити по максимуму. А я зараз просто маю можливість робити то по мінімуму, а який мій максимум я сама не в курсі, бо ще не мала такої можливості. Та і діти ще малі, на них поки їжі ще не так багато треба, а як будуть рости і я буду вибиратися десь на роботу, то може теж обсяги мороження захочеться збільшити.
    Ну і ремонт робиться, не там де живемо , а в новій квартирі і так важкувато передбачити що ж мені там буде зручно, де місця вистачить чи треба чимсь жертвувати - холодильником чи тумбами.
    Вже почала настроюватися на високий 2м і широкий на 70 см. Але вчора ще в одному магазині побачила той дводверний і там перегородка трохи зміщена вліво, тому холодильник трохи ширший, але і морозилка все ж велика.
    Не хочу проектувати окремої морозилки, і не хочу потім за пару років думати куди б то її дотулити тумбочкою, хочу максимально добре вирішити зараз, але чи то вийде все вгадати наперед?
    Звиняйте, що я тут стільки колочу тему, то певно більше думки "вслух" прокручую.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Якого формату у вас морозилка? Я так розумію низька? Під робочою поверхнею? Багато влізає? Я теж хочу так зробити.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так, під поверхнею. Три шухляди в окремостоячій морозилці і три - в холодильнику. Мені влізає все необхідне: м‘ясо, риба, овочі, фрукти, зелень, напівфабрикати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І в мене низька під стільницею, спочатку думала, що при просторовій можливості ставила б високу, а зараз вже і не певна: таких двох морозилок на три ящика мені зараз досить, я останнім часом перестала багато з продуктів морозити, не все смакує, не всі продукти вартують заморозки, бо потім з них ще треба щось виготовлювати. Інше питання, якщо є продукти з села, тоді так, є заради чого брати більшу.
    У мене по окремому (найменшому) ящику на рибу, м'ясо - це суто для зручності, щоб кожного разу в магазин не бігати, багато не тримаю там. Ще часом можу бульйон заморозити, але рідко готую на бульйонах, тому це скоріше випадковість, щоб він в мене лишився. Ну і білі гриби.
    Ящик на домашній сир.
    Два найбільші на ягоди, фруктові пюре, томатний соус, печений перець - більшість в стані пюре компактно розміщуються.
    А от з більшістю овочів більше не буду морочитись, бо результат не завжди вартий - маю зелений горошок, фабричні шпинат і овочеві суміші на кілька разів, заготовки на борщ, зелень, щавель, то все в ще одному ящику.
    Спокійно до того поміщаються зо два кг вареників, дитяче морозиво з соку, якась жменька ковбаси зі свята, пачка-дві масла, кулька тіста і т.п.
    Я так нещодавно зрозуміла, що оптимізація готування шляхом заморозки напівфабрикатів не мій шлях, бо саме готування тих заготовок складніше за те, що я пересічно готую, тобто всякі голубці, налисники, вареники, котлети, що там ще морозять. Мені простіше просто зварити кашу і спекти м'ясо в духовці.



    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1