Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я заготовок не роблю взагалі. Домашні напівфабрикати - вареники і пельмені. Але люблю мати два пакети броколі і стручкової квасолі з Метро, з домашніми якось не складається. Люблю мати багато домашньої полуниці, малину. В три шухляди то все що я люблю влізає, але буває запасемося рибою десь на форельному господарстві, тато мені чверть свині пару раз привозив, або є можливість взяти домашніх бройлерів чи кроликів і я з тим вже не маю де подітися. Ще якась ємність петрушки, кропу, білу квасолю відварюю на перед, щоб довго в борщі не варилася. Завжди є якась паличка ковбаси і т.д.
    В три шухляди влізало зі скрипом.
    А я думаю купувати такий холодильник
    4DF92E0E-AA28-4927-91AB-DBC0D8E90722.jpeg
    Там і тих ящиків немає, він передбачає постійне, щоденне використання продуктів
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дві морозилки по три ящики то десь вийде сумарно такий же об'єм як в морозилці дводверного. То в мене таки є шанс зарахувати її ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    З тими виборами всьо заглохло, але загалом виявилося , що дводверний нам по глибині завеликий. Маємо там стіни 73см. Знайшла Бош 203 висоти, шириною 70 і глибина 66. Треба ще сходити в маркет постояти біля нього ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо залишилося 73 см, то холодильник плануйте не більше 68 см, бо не факт, холодильник впритул не ставиться, плюс подумайте, куди двері відкриватимуться.
    В крамниці краще запитати консультантів — вони скажуть яка ваша максимальна ширина можлива
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Та власне, що опису холодильник 66см, а маємо 73.
    Хоч наші проектанти дуже нас намовляють на вбудований, але всі вони менші. А шо з тої абудованості , крім естетики ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Менший корисний обєм за однакових зовнішніх параметрів і вища ціна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мій чоловік фанат накупити м'яса на рік вперед, то спеціально вивів розетку на лоджії для морозильної камери
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Сходили в магазин, таки налаштувалися на той високий і широкий Бош .
    Продавець сказав, що тепер багато холодильників не потребують відступу навколо стінок. Особливо позаду, якщо нема тої металевої решітки, то вистачить одного см. Я вже знов згадала, що деякі дводверні мають глибину 71, але чоловік сказав, що вже досить перестрибувати між тим всім і йдемо дивитися на той Бош і аллєс!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    По інструкції не потребують. Так само і духовкам зараз з кращою ізоляцією на стінках. Але варто таки уникати щільного при ставлення. Тобто не катастрофа якщо все щільно, але краще не щільно. Техніка все-таки гріється.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Які то марки холодильників тепер вважаються надійними і адекватними по співвідношенні ціна/якість?
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Марічка, мені майстер з сервісного центру дуже радив BEKO й Snaige - я в їхній бік раніше й не дивилася, бо вважала, що то щось таке собі....Але після його слів (головне, щоб інверторний мотор був, дуже їх хвалив) почала гуглити і їхню лінійку. Й взагалі, якщо я спочатку хотіла супер-пупер великий холодильник, то тепер розумію, що мені основне, щоб морозилка була містка- знайшла кілька підходящих моделей там.
    Ну й ще серед числа фаворитів в мене Liebherr.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Цікаво, я би в той бік теж не дивилася. Про Лібхер думала, але якісь такі вже неоднозначні відгуки на розетці. Мамі Атлант взяли на днях. Я хочу щось трошки цікавіше, хоча чи воно треба?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Тетянка, плюсуюсь за беко, в мами вже десь з 11 років є, а гарантію дали 5 років плюс три роки додаткового сервісу
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми таки взяли Бош , широкий 70 см.
    Незнаю чи можна чітко розмежувати шось дуже добре і дуже погане. Батьки он індезіт мають теж 10 років вже без ремонту.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Яка то мадєля вашого Боша?

    Дівчата, а є Шарп в когось? Вони гарненькі. І по ціні ніби не космос.
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Про Snaige знаю, що бояться перепадів електр. енерг. Для міста, то не страшно, а от за межами, треба мати стабілізатори. Та, може на даний час щось змінилось.
    Нашому Гореньє вже багато років, тому можу рекомендувати цю марку. Маю новіший Панасонік і він мені меньше подобається але це тому, що в ньому інша система охолодження(така, що по стінці стікає в дірку вода), то таку систему я б не брала більше точно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Надумала я цей холодильник брати. кщо хтось знає якісь мінуси/нюанси або бачить їх в описі, поділіться думками.

    https://m.rozetka.com.ua/offer/59207440/
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не про мінуси, а навпаки, відзначити те, чого мені дуже бракує в моєму холодильнику - оті дві шухлядки над великою шухлядою в зоні свіжості.
    І виглядає холодильник досить вмістким.

    Якщо вже капець придиратися, то мені б хотілося ще вузьку шухлядку в морозилці (в мене є 2 широких і одна вузька, в якій я розкладаю в один шар вареники, пельмені, овочі, фрукти для заморозки, перед тим як зсипати то в пакети).
    Але то кажу, придирка.
    І зовсім не важливо для тих, хто не ліпить вареників\не морозить все підряд, як я.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хороший, вмісткий, я стояла збоку, все пробувала-діставала. Ще мені колір підходить (якраз в магазині є молочний, а не білий). Думаю, чи все по технічних характеристиках ок.