Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Зайдіть на ryanair.com і натисніть Manage booking. Там введіть необхідні дані (є три варіанти, щоб зайти в бронювання). Номер бронювання прийшов вам на пошту - код з букв і цифр. Потім шукайте Print boarding pass чи View boarding pass. Квитки можна роздрукувати зразу чи зберегти як pdf і роздрукувати потім з компа.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  2. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Дівчата, можливо хтось порадить турфірму, до якої краще звернутись з пошуком автобусних турів по Європі?Планувала вже звернутись до Акорд-тур, але багато негативних відгуків, можливо хтось з власного досвіду порадить?
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Їздили з акорд тур в березні по Європі, то дуже задоволені, все гарно організовано і дуже хороша керівник групи була!

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    з власного досвіду можу порадити одне (раз на раз не попадає, повірте) - уточнюйте все: реальні фото готелів, марки автобусів, технічний стан автобуса, хто перевізник, скільки пересадок, при посадці спробуйте поговорити з водіями, і при першій ж незручності пробувати вирішити питання з оператором.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Чи може хтось поділитися досвідом бронювання турів польського оператора itaka.pl у Львові ?
    Де бронювали? Які є нюанси? Буду дуже вдячна за інфо!
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми надаємо перевагу оператору Танго-тревел.
    Хоча теж різні бували ситуації, на мою думку, все сильно залежить від керівника туру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Як працівний туризму з досвідом більше ніж 10 років, можу твердо запевнити: Кращого оператора ніж Аккорд по Європі у Львові Ви не знайдете
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Можна знайти на сайті цікаву пропозицію,піти в Пілігрим і вони вам все забронюють. Можна самим зробити все через сайт. Ми мали можливість поїхати в офіс в Замость і забронювати на місці. Туроператором дуже задоволені. В поляків однозначно кращий вибір готелів і однозначно приємніші ціни!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Хелп, дівчата. Цікавить дуже питання щодо ручної кладіть в візейр і райнейр. Чи хтось знає, чи для інфанта передбачена своя ручна кладь? І яка?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  10. Energy M

    Energy M Member

    Допоможіть.
    Вперше хочу бронювати квитки на ryanair. Страшенно хвилююсь. Потрібно три квитки. 2 дрослих+ дитина(7 років).
    Спочатку бронюю-оплачую, а через певний період часу роблю чек-ін? Якщо квитки обирати з місцем, то ці чек іни можна робити за 30 днів? Завжди мали готові квитки на руках, а цього разу не виходить купити, змушені онлайн, то так хвилююсь, не передати словами. Летимо з Кракова до Мадриду.
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не хвилюйтесь. В тому нічого страшного нема. Перед оплатою перевірте чи на карті достатньо коштів і чи не встановлені ліміти на суму чи кількість операцій. Оплатите і маршрутні квитанції практично відразу прийдуть на пошту.
    Якщо ви оплатите вибір місця, то реєстрація буде доступна за 30 днів до вильоту. Її легко зробити на сайті і треба буде лише видрукувати посадковий талон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Сама і відповім, для інфанта можна брати свою ручну кладь. Ми мали рюкзак, який був більшим за дозволені розміри, але при бажанні його можна було стиснути, і підігнати під ту стійку-ростомір в аеропорту, але нас не перевіряли. Більше дивилися на ті валізи на колесах, що на візейрі, що на райнейрі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, хочу зробити сюрприз чоловіку з нагоди 10-річниці одруження.
    Цікавить де купити авіаквитки і забронювати готель найкраще.
    Ніколи не літала. Була лише в Польщі і Болгарії на авто.
    Маємо всі біометричні паспорти.

    Це достатньо купити квитки і забронювати готель чи варто ще на щось звернути увагу?
    Чоловік народився у Чехословаччині, тому хотіла б туди, але бачу вибір рейсів зі Львова обмежено.
    Підійде будь-яке цікаве місто Чехії, Словаччини, Польщі, Франції...

    Порадьте щось з досвіду.
    Ну і в нас 2 дні лише, максимум 3. З 3 по 5 листопада - вікенд.
    Їдемо з дитиною 3 роки, тому цікавить літак-готель-прогулянка центром якогось міста.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Gajka авіатур на вікенд в Стамбул не розглядаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    не думала над таким...

    можете щось розказати?
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я була дуууууже давно, але думаю не особливо щось змінилося.
    Програма приблизно така АВІА-Тур Величний Стамбул зі Львова Факультативи можна не брати. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія ( та що включена в програму туру) дууууже цікава. Виліт зі Львова в обід і приліт назад орієнтовно в 13 год. То ще можна і на роботу встигнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    дякую, дійсно виглядає цікаво, лиш трішки не те, що я планувала - думаю
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я б радила розглянути такий варіант: зі Львова Віз ейр літає у Вроцлав. В суботу точно є рейс (десь в районі обіду). З Вроцлава можна або далі кудись полетіти , або залишитися на вікенд (Житло у Вроцлаві дешеве - апартаменти в самому центрі на трьох за 20 євро цілком реально знайти. Харчування в Польщі порівняно з іншими європейськими країнами недороге. Плюс цього варіанту в тому, що не вимучитесь ні ви, ні дитина).
    З лоукостами єдина порада - не думати довго, брати чим швидше, бо в них така тарифна політика, що з кожним днем ближче до подорожі тарифи зростають. Якщо в райнейру брати квиток за два-три дні до подорожі, ціна буде як на регулярний рейс, тільки от зручності, як в маршрутці.

    Ще Віз ейр літає зі Львова у Берлін. Бюджет такої поїздки буде дещо більшим, але і поїздка може бути цікавішою, особливо, якщо чоловік поціновувач пива.

    Якщо щось не зрозуміло - питайте. Чим зможу - допоможу.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ооо, дуже дякую. Мені і Вроцлав і Берлін підходить.
    Пересадок не хочу. І так мало часу. Вилетіти краще в пятницю. Радьте мені де і що я маю бронювати.