Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    на офіційному сайті Ласкаво просимо до світу можливостей! | Wizz Air
    Віз ейр має програму Wizz Discount Club
    Річна участь коштує біля 1000 грн на двох осіб. Деколи ціна для учасника є такою, що картка окупить себе вже при першій поїздці в дві сторони.
    Ціну звичайну і акційну видно при пошуку квитків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У Вроцлаві були тиждень з маленькою дитиною. Там є де піти (африкаріум, Колейково, ляльковий театр (вистави з 9 місяців є), ботанічні сади, все близько до центру, не треба далеко їхати). В центрі шукати красналів - гномиків, їх дуже багато
    Летіти 45 хвилин зі Львова, тільки сіли, вже треба було виходити - дуже швидко

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата порадьте як краще,дешевше купити білети на літак. Моніторю авіакомпанії, ціни не дуже подобаються. Цікавить чи ціна може бути нижчою , ніж зараз на сайті. Може є фірми що можуть підібрати найкращу ціну?
     
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    можете в приват24 ще глянути)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дивіться на метапошуковцях: aviasales, skyscanner, momondo і подібних. Вони шукають найкращі ціни між онлайн-агентствами. Ще класний сайт є kiwi.com, там зручні альтернативні фільтри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    Поясніть, будь ласка, мені як то реально виглядає? Коли я купую квиток і одразу одночасно реєструюся? Гроші списує перед купівлею квитків і я вже купую квитки по зниженій ціні? Питань у мене багато, бо ніколи сама на літак не купувала, готель не резервувала, тому будувдячна за будь яку інформацію та відповіді на мої запитання:
    1. Якщо брати через wizz air квитки Basic, то я зможу взяти на борт ручну поклажу встановлених розмірів? А жіночу сумочку? Що таке пріорітетна посадка?
    2. Що таке он-лайн реєстрація до 2 днів до відправлення?
    3. Через який сайт краще бронювати житло у Вроцлаві? І в якій частині міста, щоб зручно було добиратися на цікаві обєкти? Може хтось має конкретні варіанти житла на 3 чол з кухнею, чекаю в ПП.
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2018 ---
    Їздили кудись? Як враження? Бо щось подібне хочу
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    підписуйтесь на розсилки лоукостів. Часами вони кидають дуже привабливі пропозиції.
    На НР ми купували квитки Краків-Бергамо-Болонья-Краків за +-45 Є, але купували на грудень-січень у липні чи серпні.
    мала моя минулого тижня купила квитки Краків-Брюссель-Краків за 50 Є. до вильоту 4 тижні. АК Райнеїр.
    2. за 48 год. заходите на сайт АК, вводите номер бронювання і реєструєтесь на рейс. Видруковуєте квиток. І з ним вже в аеропорт. В аеропорту друк посадкового талона - платна опція. Якщо ви без багажу, тільки ручна поклажа, то зразу йдете на контроль і посадку. Зворотній квиток - можете просити роздрукувати власників житла, що ми власне і робили.
    3. аїрбнб. але якщо вам задорого, то там торгуйтесь з власником. нам спускали ціну десь на 20-25%, не завжди правда, але пробуйте. щодо частини Вроцлава - не скажу, але у Італії ми бронювали +- близько центру і вокзалу, щоб не користуватись транспортом.
    1.валізу на борт - щоб гарантовано, то тільки з пріоритетною посадкою, в інших випадках - то як пощастить. бо на борт беруть обмежену к-сть валіз/рюкзаків, решта - при вході в літак ви здаєте в багажне відділення, а потім забираєте в аеропорту на стрічці, ну як звиклий багаж, тому заздалегідь подумайте чи витримає ваша валіза/рюкзак знущань аеропортових вантажників .
    жіночі торби бувають різні. на сайті АК є розміри. там же і про пріоритетну посадку, це окрема черга на виході з гейту і ви першими заходите в літак. якщо без дітей - то вважаю це баловством. у мене була малюсінька торбочка кросбоді з документами без пріоріті посадки, проблем не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо Ви не зареєстровані, то одночасно з купівлею квитків в рахунок буде включено вартість членства. Квитки в такому випадку йдуть вже по зниженій вартості. Оплатити Ви маєте однією сумою за квитки і за членство.
    Не знаю, що таке тариф Basic і не маю часу зараз шукати. Якщо мається на увазі найдешевший квиток, то на борт літака Wizz можна взяти тільки одну одиницю багажу. Якщо валіза дозволених розмірів і ваги, то вже без сумочки/ноута в окремій сумці/пакету з канапками. Ryanair дозволяє 2 одиниці (мала + велика).
    В деяких аеропортах ручну поклажу можна здати в багаж на стійці реєстрації (у Львові, наприклад), а можна брати на борт. Якщо здавати в багаж, то закладайте собі в план трохи більше часу на забір вантажу зі стрічки.
    Ми зупинялися в Apartament24 Dąbrowskiego
    Якщо колись будемо у Вроцлаві, то знову будемо тут зупинятися.
    Це апарт-готель з великою кількістю апартаментів.
    Для наших потреб там все бездоганно: чистота, є кухня з посудом, велика ванна кімната з пральною машиною, все новеньке. Ми були взимку, влітку є ще одна додаткова приємна опція - великий балкон.
    Локація - біля залізничного вокзалу, з аеропорту (і відповідно, в зворотньому напрямку) туди йде прямий автобус (від кінцевої (аеропорт) до кінцевої (вокзал) в годину пік час на дорогу 40 хв - 1 год), неподалік є супермаркет, до центру - десь з кілометр 2.6 км, якщо не помиляюсь (ми пішки десь хв 40 неспішно чалапали, але ми обожнюємо досліджувати нові міста пішки).
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2018
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    є питання по Раяну. Намагаюся викупити квитки на 3 дорослих і підлітка. Отже, Львів - Краків в одну сторону 9.99Є показує коли вводиш 1 дорослого. Якщо 3+1 чи 4 ціна вибиває від 24.67 за особу. І на подальший переліт те саме: один квиток дешево, якщо на кілька осіб майже в 3 рази дорожче. Шо то таке?
    І ще одне питання: хтось купував квитки через КІВІ?
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    У Райянів на кожен рейс є певна кількість квитків за мінімальною ціною. Вроді чи не один.
    Далі - на наступних n квитків - ціна трошки вища, далі - ще вища.
    Щоб хоч той один викупити по низькій ціні, треба купувати по одному.
    Викуп пакетом на випадкове призначення місць в літаку вже не впливає.
    Вже з рік, як система спеціально розкидає по різних кінцях літака пасажирів, які зазначені в одному бронюванні.
    Все для того, щоб люди оплачували додаткові послуги.
    Ага, і в райянів при купівлі квитка для дитини один з дорослих має обов'язково оплатити за вибір місця. Може ще тому ціна вища.
    Пробуй брати по одному (якщо є змога, з різних ір-адрес).
    Квитки на рейси райянів купувала тільки на офсайті. В них вже, якщо не помиляюсь, є можливість купити стиковочні рейси, де вони несуть відповідальність за пересадку.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так і поняла.
    теж так планую. Пропозицію знайшла на КІВІ, але викупляти через них не ризику. "Бавлюся" наразі з офсайтом. І паралельно моніторю варіанти трансферів з а\п до центру міста. Не "подобається" мені по ціні трансфер з Бове-Париж: по ціні туди і назад виходить дорожче ніж сам переліт і займає дуууууже багато часу.
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
    там реєстрація за 48 годин показує. Нема можливості вибрати собі місця при реєстрації?

    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
    А, дівчата, як хтось не знає, реєструватися онлайн і вибирати місце треба обов"язково. На реєстрації в а\п з вас стягнуть 50Є за це!!!
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
    Ооооо, питання: а якщо стартовий виліт більше ніж за 48 годин до планованих подальших перельотів і нема можливості видрукувати посадкові карти, то що робити? На мобільний приходить ? І чи з мобільного сканується при реєстрації? Чи не обов"язково мати видрукований, достатньо лише онлайн реєстрації і в а\п видадуть посадковий без стягнення оплати?
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2018
  13. galagala

    galagala Member

    Посадковий талон приходить вам на пошту. Видрукувати можна будь-де. Ми одного разу видруковували навіть в публічній бібліотеці в Копенгагені. І там навіть лишилося на депозиті трохи грошей :) Разом з тим, в деяких аеропортах бачили, що люди сканували талони одразу з мобільних. Але я сама собі панічна атака, тому люблю, щоб у мене все було роздруковано і літаю з цілою папкою паперів завжди :) І, наскільки пам'ятаю, там після купівлі квитків приходять різні пропозиції, серед яких і ранній чек-ін (ну, це за декілька додаткових єврів).

    Але посадковий без стягнення точно не видадуть. Тобто треба мати або на папері, або в деяких аеропортах можна в електронному вигляді.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Стосовно трансферу Бове-Париж, була та ж історія, що переліт туди назад коштував дешевше за автобус((( І ми користувалися бла бла каром, досі маю телефон того француза Тоні)))) Він довіз нас чотирьох під сам готель за 30 євро, потім і відвозив назад за таку ж ціну


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а поділіться будь-ласка контактом:girl_angel:
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @flame
    В принципі, дівчата вже відповіли.
    В Райянів безкоштовна реєстрація тільки он-лайн, за 48 годин до вильоту. Місце вибрати не можна, їх рандомно призначає система.
    В аеропорту безкоштовно нічого зробити не можна, взагалі нічого.
    На зворотній рейс можна зареєструватися в мобільному додатку, туди ж завантажаться посадкові талони.
    Додам, що я теж перестрашена, і завжди друкую посадкові (в готелях, в інтернет-кафе), але останнього разу спробувала показати з телефону, і все пройшло, паперові з рюкзака навіть не діставала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. galagala

    galagala Member

    Коли крайній раз літали, насправді було кілька місць, які можна було переобрати безкоштовно, інші - за доплату. Але по факту вийшло так, що ніхто місця біля нас не викупив і ми просто попросили стюардесу нас пересадити. Тож летіли разом без жодних доплат. Не скажу, що це завжди можливо, але так було. Ну, і в принципі ще жодного разу не було, щоб ми сиділи прямо дуже далеко одне від одного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас було. Двічі. Наприклад, чоловік десь в 5-тому ряді, а я в якомусь 30+
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2018 ---
    Наш самий "свіжий" політ з райянами був майже рік тому. Допускаю, що з того часу щось могло змінитись.
     
  19. woolf

    woolf Well-Known Member

    Привіт, порадьте доброго автобусного перевізника в Краків....
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Принципово автобус ?
    Я б їхала інтерсіті через Перемишль, там добра стиковка
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2018 ---
    Всі зміни місць - платні. 4-5Є. Ми міняли за гроші, але літак був напівпустий, то можна було пересісти.