Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Була в студії Паламар . Записувалась до кого-небудь. Попала до Оксани. Ставлення, стрижка - сподобалися. Не сподобався інтерьер. ЯК на вокзалі. занадто скупченно.
     
  2. lynkak

    lynkak New Member

    Порадьте хорошого майстра щоб підібрав сам стрижку

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Почала ходити на манікюр в студію Паламар. Я дуже задоволена! Насамперед-чистотою та стерильністю інструментів. Підхід їхній до роботи сподобався. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fantazy

    Fantazy Member

    Скажіть будь-ласка які там приблизно ціни на манікюр гель лак і якщо художній?
    Була в Laim Nails на південному теж гарно, але хочу ще в Паламар спробувати.
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2017 ---
    як в Laim Nails зі стерелізацією? Вони відкривають для клієнта пакет? Яка ціна?
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2017 ---
    Доречі, після стрижки в Паламар пішла до них на брови і підстригти гривку. Була дууууже задоволена бровами, бо перед тим вже робила раз фарбування хною і мені зробили "брєжнєва". Тут майстер зробила дуже натурально. Брови дуже доглянуто виглядають і при тому не як намальовані (так і просила). Корекція (досить запущених брів) + фарбування хною зайняло 30 хв . 150 грн
    В цей раз в салоні було менше людей і мені вже він не здається таким "вокзалом".
    Я так думаю, що знайшла для себе салон, не можу робити все і зразу, бо часу бігати туди-сюди у різні місця не маю.
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я вже тричі покривала нігті у манікюр - студії Нейл. Роботою дуже задоволена. Бачила, що клієнтам теж при них розпаковували інструменти, пилочки також для кожного індивідуальні. Хоча, я ще не можу наважитись, роблю чистку вдома.
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Нейл - маєте наувазі Laim Nails чи якійсь інший салон?
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Nyashka, студія Нейл, на Нечуя - Левицького.
     
  9. Fantazy

    Fantazy Member

    Все відкривали при мені, робила апаратний манікюр, він взагалі не травматичний, гель лак художній 320 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olelasa

    olelasa New Member

    Доброго дня Всім!
    Перечитала практично всю тему, та в кінці все ж заплуталась(
    Останні 10 років хожу на стрижки до Арама. А зараз хочу щось кардинально поміняти і стрижку і можливо покраситись( 5 років не фарбувала волосся зовсім) і не знаю до кого піти так щоб потім не жаліти...
    Вибираю між Сергієм Коломійцем, Юрою з Авентину і Олегом з Пасічної( виходить що дивлюсь серед чоловіків, хоч це і не принципово, привичка просто). Хто з них може порадити як підстригтись і зробити це якісно, щоб волосся потім легко вкладалось?
    Буду вдячна за коментарії та відгуки)
     
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    так,правда. І пилочки в них одноразові.
    Щодо цін можу вас зорієнтувати тільки за чистку, 100грн. Зняття+30грн, а покриття гелем 180 Художній я не роблю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olelasa

    olelasa New Member

    Можливо тут є такі хто були в тих перукарів із яких я обираю і можуть їх порівняти: Юра і Сергій, Сергій та Арам і т.д. і т.п. В любій комбінації. Просто цікаво почути думку в порівнянні)
     
  13. in todash

    in todash Active Member

    Дівчата, чи хтось бував або чув відгуки про салон ТетОкс, який в центрі? Особливо цікавлять їхні перукарі. Подарували сертифікат – і хотіла б скористатись, але й аби куди не хочеться йти. В інтернеті – ні на сайті не пише, хто майстри, та і фото робіт мало. Хоча, салон ніби досить пафосний (на вигляд). Буду дуууже вдячна за будь яку інформацію =)
     
  14. olelasa

    olelasa New Member

    А про Колорбар (Colorbar) на Мельника(зокрема про перукаря Анастасію) хтось може щось сказати? Позитивне чи негативне? Хоч якісь відгуки?
     
  15. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Де добре роблять біозавивку? Всі вілраджують,але так хочеться спроьувати....
     
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Що ніхто не робив??;)
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Вирішила зробити манікюр гель-лаком. Зайшла в салон "Перлина", радились який краще обрати, вирішила що зроблю чистку і покриття СНД, вони з найкращих. Адміністратор пару раз перепитувала мене і манікюрницю чи в мене нігті короткі чи довгі. Тепер вже і таке враховують в ціну? Я ще перепитала (в мене нігті короткі) чи то на щось впливає, то вона сказала що так, на ціну "бо ми тоді лак інакше рахуєм". Зробили чистку, зробили покриття. Настроїлась що 3 тижні проходжу з ним, і от на 3 день замітила що лак почав відшаровуватись на кінцях, прийшла, там думала якось переробити, пропонували укріпити якоюсь пудрою (я в тому не розбираюсь), але подивились що лак реально відстає вирішили зняти його та й по всьому. За це гроші не взяли. Походила я з тим гель-лаком аж пару днів:girl_mad:. Підкажіть, чому так може бути, через особливості нігтів (колись робила то 2 -3 тижні тримався, хоч свої нігті м"які), чи це щось не то з манікюром? І чи треба було просити гроші за манікюр назад (але чистка зроблена нормально тільки лак розчарував.
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2017
  18. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Не думаю,що повернуть гроші, і якщо щось не так зробили,то теж ніхто не скаже. В мене такі ж нігті,мякі і ламкі.але після гель лаку починають відшаровуватись самі нігті а з ними вже й лак, коли мочити довго руки при митті посуду і т д.
    Вчора подружка робила манік в Кінг Кросі на другому поверсі, розчарована була...сказала що хотіла, примітивши як робили їй це інша майстриня. Ця так і зробила, нічого не сказавши...вийшло не дуже. Здалеку гарно, якшо не видно всіх нерівностей і т д... і при тому, що подруга сказала що їй таке не подобається і не підходить,майстриня відмовилася щось вертати.
     
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Polishgirl якщо прямо перед носом роблять не то і клієнт не задоволений то мабуть мали переробити, чи гроші віддати. В мене з нігтями таке саме, що після гелю якось ніби розшаровуються, і м"які, але щоб гель-лак пробув 3 дні то таке перший раз. А якими ви лаками користуєтесь або що вам помагає для нігтів?
     
  20. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Malvochka зараз не користуюсь, але раніше робили мені лаками коді, сама собі пробувала Геліш Хармоні-можливо недобре робила, але ці випадки не враховую) думаю, що і техніка нанесення неправильного може бути причиною. Зараз я купила собі укріплювач віж коді професійний-100 грн на мейк апі, почитала там відгуки і купиоа.вроді хороший.недовго ше ним користуюсь але вже нема тої розслойки..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1