Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені колись радили салон Багіра
     
  2. tsita

    tsita Member

    Дівчата, чи ходив хтось в салон О.Ілечко до перукаря Іри? Мені її дуже рекомендували коли робила там брови. Але відгуків не знайшла про неї. Хто був в неї напишіть враження будь ласка.
     
  3. NADIJAIJA

    NADIJAIJA New Member

    Тут згадували перукаря ВОЛОДЮ з Локона. Дійсно цієї перукарні немає багато років. Може хтось має його координати. Підкажіть будь - ласка , можна на тел.295-13-95
     
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, прошу порадити провіреного досвідченого перукаря в межах Левандівки-Городоцької, який професійно виконає будь-які побажання клієнта щодо жіночої стрижки.
    Буду дуже вдячна за поради!
     
  5. CarinaStrega

    CarinaStrega New Member

    Маю аналогічне прохання) Хотілося б якось змінитися, а кому довіритись - не знаю(
     
  6. olelasa

    olelasa New Member


    Робила біозавивку в салоні Лель, в перукаря Наталя. Зробили дуже добре, в той час я була блондинкою та волосся не спалили і воно мало здоровий вигляд. Та було це 10 років тому...
    Зараз бачила багато гарних робіт в інстаграмі в Lvivhair (пошукайте їх)- то роботи виглядають гарно і їх там не мало. Та сама не робила- тому не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Ziben

    Ziben :)

    знайшла у них на сайті таку інформацію: Junior Stylist 200 - 250 грн; Middle Stylist 250 -300грн; Top Stylist 500 - 600грн.
    підкажіть, до стиліста якої категорії ви записувались? Бо Оксани на сайті я не бачу, а територіально салон дуже підходить. І зараз я не готова платити за стрижку 500-600грн
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    на днях записувалась, то мені сказали, що ціни піднялися і в Оксани стрижка коштує 350 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Ziben

    Ziben :)

  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Подивилась сайт і згадала, що я була ще в Катерини (Мідл стиліст). Правда, тільки гривку стригла. Вона більше така, що порадить, більш смілива :) Я її як запасний варіант тримаю (але тільки тому, що не хочу наразі мінтяи руку майстра)
     
  11. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Шукаю майстра не за всі гроші в районі Чорновола-Топольна. Стрижка, мелірування. Дякую за поради, можна в ПП.
     
  12. Ailenka

    Ailenka Member

    ну і я приєднююсь. р-н Патона
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    і я приєднаюсь) шукаю майстра в районі Чорновола-Топольна
    На сайті вже є така темка, але там дуже багато всього! Читати-не перечитати)
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2017
  14. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Маю прекрасного майстра Галина Чума (живе і працює в р-оні Патона )
    Вміє вдало підібрати стрижку , мистецько виконає-а як колористу їй взагалі немає рівних
    Можете знайти її в Фейсбуці і в Інстаграм теж є її роботи
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Hits

    Hits Member

    Привіт, дайте хтось телефон того Віталіка невловимого з Марафету
     
  16. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Може хтось є клієнтом салону лінарія? Нема відгуків, мені підходить розташування, але не знаєш кому довіритись, коли кілька років ходила до одного майстра, але вона змінила місце проживання(( тому в пошуку
    і цікавить салон Уляна, який на Замарстинівській.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2017
  17. Ailenka

    Ailenka Member

    а вона працює в салоні чи вдома?
     
  18. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Хочеться трошки підправити стрижку і зробити омбре. Зараз в пошуку майстра. Порадьте, буль ласка, :girl_tender::girl_tender:до кого можна з таким бажанням "податися". Може бути і салон, і на дому, єдине, щоб не дуже дорого.
     
  19. MarichkaBut

    MarichkaBut New Member


    Скажіть будь ласка, а в якому саме салоні вона працює? Або можете дати її контакти? Я знайшла її в інстаграмі, але на повідомлення вона не відповідає(
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, шукаю нормального майстра манікюру-педикюру, якому можна довіряти і не боятись чогось підхопити. Моя пішла в декрет. Наразі протестувала трьох майстрів, і щораз гірше(. Останній педикюр взагалі сідай і плач(((. Тому чекаю на рекомендації і ціни! Дякую! Територіально бажано Личаківський район, ідеально Винники.