Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я і фото- то шотасчємта,:girl_crazy: :girl_haha:але думаю суть вловити можна.
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 9
  2. Kryhla

    Kryhla Member

    Де саме цей салон на Панча знаходиться і яка цінова політика?
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Панча,12, в неті є їх адреса та спектр послуг, телефони. За цінову політику думаю краще задзвонити безпосередньо в салон і запитати в залежності що саме Ви хочете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата-клієнтки Олега, поділіться, будь ласка, його номером телефону в ПП. Буду дууже вдячна!
    UPD: Вже знайшла його контакти в темі)
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2019
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Дівчвта, порадьте салон в Франківському районі. Хочу поміняти стрижку, волосся коротке, незнаю куди податись.
     
  6. Ziben

    Ziben :)

    Колись писала тут про Ксеню з салону О2
    Залишу фото останньої стрижки, замість тисячі слів:heart: спереду волосся коротке, бо ще відростає стрижка піксі))
    038206C2-32BC-461A-A4D6-31B775F47BEB.jpeg 305615F6-1F35-4B1D-A0DC-BA1F7F4378A0.jpeg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    Просто перфектно! А скажіть ще адресу і ціни :)
     
  8. Ziben

    Ziben :)

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам так дуже гарно. Але в чому полягає особлива майстерність перукаря? Це проста стрижка не багаторівнева. Чи були складні вихідні дані?

    Я зараз хочу ще коротше постригтися, але складна структура щоб була. Тому допитуюсь.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дорожчі, напевно, є. Але 400-500 грн за стрижку на довжину до середини шиї - це всі гроші. В грудні я віддала в іншому салоні (Формула на Лінкольна) - 200 з чайовими. Так, може фантазії менше, але не не в 2 чи 2,5 рази. І паркуватись є де.
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    це вартість стрижки в топ-майстра.
    звичайний майстер - 250-300:)
    салон в центрі міста в дорогому готелі, ну кагбе..

    справа не в фантазії:) а в тому, що якщо ви маєте наприклад складну стрижку( в мене лічно піксі), вам потрібно вдома її самостійно вкладати. І бажано щоб вкладання не займало багато часу, не нервувало і якщо стрижка "відростає" - то відростала гарно:) це мені і імпонує в дівчатах, котрі там працюють. я маю з чим порівняти, бо стриглась кілька разів в типу класних перукарнях - коли вийшла з перукарні, то всьо ок. а потім не можеш дати собі раду. а тут я свою стрижку вкладаю за 2хв, ( гарно що з феном,що без) - форма лишається нормальною. ну і якщо я не маю часу заскочити в перукарню і піксі відростає - то зачіска абсолютно класно дивиться:)
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я кажу те що мені телефоном сказали. Про майстра не питали. Зразу видали таку цифру, при тому, що саме має вийти в результаті не питали теж.

    Я розумію чому важлива хороша стрижка. Я волосся не вкладаю і не планую. Тому мені треба хорошу. І я знаю де ще таке роблять. Але також центр і нема де паркуватись. Шожтаке.

    Локацію я їм не вибирала. Чому я маю за неї платити? Мені в інтер-сіті на Чорновола набагато б більше підійшло ))) а їм дешевша оренда. Ну але це лірика.

    Якщо можна покажіть, будь ласка,вашу феєчку, дуже люблю такі стрижки.

    Якщо знаєте де ще гарно стрижуть, буду дуже вдячна.
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    найкраще, писати в дірект і слати фотку того, що хочете. так простіше. це з власного досвіду:) бо часом поняття "середня довжина волосся" в людей дуже різна - семантика наше все:)
    коли мені довге волосся зістригали і робили піксі, то я заплатила дорожче. а потім, в залежності від моїх ідей і того,на скільки відростало волосся могло бути як корекція(було дешевше), і як повноцінна стрижка:)
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    я можу порадити салон Валентіно на пр.Чорновола біля Ашану, перукар Ірина. гарно підстригла і пофарбувала в рудий колір. саме такий як я хотіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lesjakumasja

    Lesjakumasja New Member

    Стрижусь у Студії Романи Сокач, майстер Стефа, 250 грн стрижка і полірування гарячими ножицями, я дуже вимоглива до свого волосся, і Стефа стриже дуже гарно, і форма, і годину вручну забирає посічені кінчики, також сестра до них ходила, і на фарбування, теж задоволена, локація новий Львів, мені з Сихова краса просто + є парковка
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2019
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дуже шкода, що до свого правопису не вимогливі...
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Lesjakumasja

    Lesjakumasja New Member

    Спасибі за увагу, пролитий чай на клавіатуру))) частина кнопок не працює. І вас зі святом! Добра вам)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Ziben

    Ziben :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я туди в тапках можу ходити)), відразу біля мене, але коли цікавилась прейскурантом цін, то таки достатньо дорого у них.
    пс: є там такий один хлопець перукар, працює відразу крайній біля вікна, то щодня там пробігаючи по пару разів спостерігаю, що у нього найбільше клієнток.:)
     
    • Подобається Подобається x 1