Відкрита велика жилєтка (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    невже таке буває? Вітаю Вас!
    Добре, коли люди намагаються виправити промахи своїх підлеглих.
    Офіціантам тепер проведуть семінар на тему "Як треба різати торт на День Народження".
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)


    Сьогодні постриглась і мені не подобається :girl_nea:.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    вчора в ліфті їхали з сусідкою яка живе поверхом вище. І от бачить вона Юльку, згадує що це ми під нею живемо і каже "Ах вот хто у вас плаче"
    Я питаюсь, мол а що хіба чути? А сама думаю ну та плаче дитина, щось хоче, щось не отримує, десь істерить, десь неслухається і відгребає за це, ну і т.д.
    А сусідка каже мол "Ой, ваша мала так кричить, зараз вже меньше а раніше, я вже думала може якісь проблеми в сімьї, може неблагополучно все, вже хотіла йти питатись чи не треба якоїсь допомоги","І вас, каже, часом чути як ви на неї сваритесь, і тата вашого ( а тато раз на тиждень вдома і тата нашого довести то взагалі практично нереально, щоб він крикнув) "
    Дівчата, я рідко коли не знаю що відповісти, але вчора стояла просто очі викативши.... ну да, мала всього намагається добитись криком, часто не слухається, верніше сказати постійно, часом таке враження що спеціально дістає мене до ручки, ну і звичайно у мене колись межа терпіння закінчується. Зимою коли лікували ті коньюнктивіти і мала не давала ані промити ані закапати то дійсно верещала страшне ......але щоб нас зачислили до неблагополучних ?!
    Тепер натурально голос підвищіти боюсь, щоб чого гіршого не подумали ))) але будинок панельний, тут голосно кашляни і сусіди чують )))

    Я нічого вже їй не казала про те що її чи то син, чи то зять, який раз на тиждень приходить додому на ушах, відкриває з ноги двері, грохот, крики, воплі і т.д. Але наступного разу як буде свої теорії висувати точно нагадаю, що не тільки їй нас чути, але і нам її та її домочадцев.

    Чоловік каже розслабся і забий, у нас дитина виросте і переросте ту капризність, а в неї той син/зять так алкашом і залишиться. І я розмію що не повинна ні перед ким виправдовуватись, особливо перед сусідами, і що пофіг що там думають інші бо насправді то знаю що все в порядку і то вікове в дитини і це минеться, але осадочєк такий неприємний залишився що ужас....

    Уявляю що думають сусіди знизу))), бо їм також мабуть щось чути, так ще й Юлька як бігає, то через раз топає як слон.

    п.с. а взагалі поведінка Юлі, і вміння довести - це тема для окремого обширного допису в жилєтці. Вона як ангел во плоті яку хоч до рани прикладай і в секунду переворюється на таке чортеня що я часом просто сивію.
    А головне що зі слів свекрів - вона копія чоловіка в дитинстві, і він це переріс, і став навпаки дуууже спокійний, тому сподіваюсь на якесь полегшення по мірі дорослішання.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Не зважайте. В нас тоже так говорить сусідка. " Ой, Святослав вчора в такі то годині так кричав, я вже думала чи то ту бідну дитину там так б"ють, чи шо... вже м хотіла іти на допомогу". І такі схожі фрази чую досить часто. Єдине від них треба себе абстрагувати, ми ж знаємо що в нас нормальн, здорові і дітки. Ну, капризні, ну плачуть-кричуть, ну не всі ж одинакові, а людям лиш би поговорити, щоб скучно жити не було...))
    Тай взагалі підкрадається в мене думка що натяк про неблагополуччя в сім"ї ваша сусідка кинула тільки через те, що бачить яка у вас хороша і порядна сім"я і то ж треба "вколоти", як без того.
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    От-от будинок то панельний і взагалі чути може навіть з іншою під'їзду. І чогось інші не думають коли грюкають, стукають і ін. а ти маєш думати чи в хаті голосно говорити? А сусіди є сусідами, їм же цікаво хто і що і як. А щось десь почують, щось дофантазують і так. Ми от як вселились то сусіди питали хто плаче (це при тому що доцік ще в пузіку жила). Знаєш що тобі скажу, слухай чоловіка.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    це що такий критичний час для сусідів... сьогодні з самого ранку я також від сусідки получила...
    маленьке передісторія. Мене не було вдома 2 дні, приїхала дивлюсь мама собі відкрила варення з малини літрову банку і на дні осталось десь 2 ложки від сили, в холодильнику лежала велика шоколадка, її уже не стало і знайшла обгортки від шоколадних цукорок. В мама цукровий діабет і їй того не можна. Вчора трішки посварила маму навіщо вона то все їла, але то почули сусіди. Сьогодні виходжу на подвіря, а мама втікає від мене, а в руках півлітрова банка варення, яку вона доїдає. Я відразу за мамою відбирати, бо їй може стати погано, ну і звісно що це супроводжується криками, молв ти рідні мамі навіть ложки варення шкодуєш, звісно мама мені відала, з умовю що на Великдень вона зїсть ціле шоколадне яйце, яка я їй привезла. Тут влітає сусідка і починає мене якимось патиком бити що я сяка-така маму не годую, вона постійно голодна, що в себе в хаті як злодій краде, а я ще й відбираю, що як взагалі немічна буде то з хати вижене. Як гроші мала то я у Львові сиділа (я цілу зиму немала можливості приїжджати додому), а як закінчились то вже тут як тут...Мама почала захищати мене, що їй не можна того їсти, що просто сили волі не вистачає...а сусідка далі за своє, що мене вигнати треба, добре що інша сусідка прийшла і пояснила ті "хорошій" сусідці що до чого, але я сьогодні всеодно осталась погана дитина яка шкодує мамі їсти...
    Ну чому такі люди є???? сиджу зараз вся побита і зализую рани... та й на душі погано, самій не приємно отак постійно за мамою бігати..але іншого виходу немає... тай треба перед святами так настрій зіпсувати...вже нічого не хочеться робити. Бо дійсно обідно. Ну чому всі так люблять пхати носа куди не треба???звідки Вам відомо що дійсно сталось, не простіше розібратись з причиною, а потім вже щось рішати? тай особливо патиком...
     
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    останнім часом я страшенно нервова, я б таки того патика видерла і разок би тьотку причастила ним, щоб не лізла куди не просять. Не люблю коли лізуть не в свої справи, та ще й не знаючи цитуації...
     
  10. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Уявляю, що мої сусіди думають. Мій малий 2 рази вночі встає в туалет, бо багато п"є наніч. І як хоче пісяти, то пищить як сигналізація, я підриваюсь, несу його на горшок, потім назад в ліжко. Уявляю, як то по ночі чути, коли всюди тихо.
     
  11. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    та я це прекрасно розумію- зла була страшенно і в ту мить готова була намотати її патла на руку і почистити нею асфальт. І вона і її компанія можуть зрозуміти тільки силу- це група наглих гидких підлітків. Може переростуть.
    чи хіба треба було змовчати? тоді всі б точно думали яка я культурна:) ще краще було б підібрати за нею папірчик і викинути:) думаю- таким треба зразу в чоло-щоб дійшло з першого разу.
    В нас сусідка знизу про мене розповідає всім бабкам з лавочок, але от розповідати нема особливо що- що діти тупають, я відповідаю "Пробачте, п.Надю, я б теж хотіла жити в особняку і нікому не заважати" А ще всі ремонти, котрі роблять сусіди згори чи зі сторін п.Надя на нас "вішає" і всім розповідає, що ми от які, мовляв, багаті- 3-й ремонт за рік робимо:) і ні одній не спаде на думку. що 5 ремонтів за 5 років- то не реально:) А ще в неї є діти, внуки, а вона причепилася до нас, бо ми багаті- дістали 25 тис. за другу дитину- дайте мені 3 тис на операцію (ні, не позичте-саме ДАЙТЕ)- Вам же то не "замітно" ті 3 тис!!!
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ну що це за погода?! Жах! :girl_devil:
    Якщо дощ не перестане падати, то доведеться мені самій тьопати до церкви(((
    Але ж мали із коляскою всі разом іти.. :girl_cray:
     
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    От я теж переживаю за сусідів знизу - живемо на останньому поверсі, а малий ганяє по повній, ну і це все супроводжується криками і співом.
    Але з сусідами мені повезло - самі мають онуків, які раніше концерти вдома влаштовували, та й я кожен раз при зустрічі вибачаюсь за незручності.
    А мені у відповідь " Та чого ви вибачаєтесь, це ж діти! "
    Побільше б таких чуйних людей!
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    не переварюю людей,яким всі щось винні:girl_devil:

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    якийсь в мене цей тиждень нервовий:
    - в середу отравилась курагою. просиділа весь вечір з білим другом. добре,що хоч встигла доїхати додому і сіла на маршрутку, бо як то часто буває - тролейбусам вирубали електрику.
    після того всього піднялась температура. лежу цокочу зубами, прийшла мама з роботи і я ше була винувата,що не йду з нею до тітки (бо мовляв "а шо ти чимось зайнята?!"), і шо хамлю їй постійно і.т.п. ( в нашому випадку хамити виглядає так : вона кричить, я мовчу)
    вже вчора помирились правда

    - а сьогодні дід наїхав "чого ти не поїхала в Закарпаття?". ситуація виглядає так: моя свекруха зі свекром, з моїм чоловіком і його братом поїхали до баби з дідом. на 3 доби. там є вільних одне ліжко і тапчан на одну дупу в кухні.
    ясне діло,шо я за ці вихідні хочу відпочити і нормально поспати, а не тирчати в селі, нудитись від нєфіг робити. а дід каже "вийшла заміж, то тепер твоя родина, маєш їхати з чоловіком" і т.п.
    я то все розумію,шо родина і ніц не маю проти них. але не хочу створювати собі і комусь лишні проблеми.
    і взагалі я постійно шось комусь винна. таке враження,що живу не для себе, а для когось, для галочки, бо ТАК треба, типу шо люди скажуть

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    ше подумаю чи йти до баби з дідом завтра в гості. знов буде мене пиляти:girl_feminist:
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Два тижні тому захворів муж, вилилось все в гадський гайморит, якого не можемо позбутись. І от тепер на здачу - захворіла я. Мене знобить і болить горло. Певне то мені вилилось миття вікон роздягнутою, або муж заразив. Але в церкву я все одно піду!!! А потім до моїх батьків на раннє снідання, а потім до свекрухи на пізній сніданок, а хвороба, ну хай почекає до після завтра....
    А ще я паску забила тістом і вона не підійшла так як слід, ще й трохи порепала, зате сирна паска, крашанки й писанки - як намальовані.
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А я от сама наразі теж терплю біганину по голові, а що тут зробиш - скоро може і в нас такий бешкетник буде. Всі через то проходять :)
    А ще маєм десь сусідів з малечею, яка або ну дуууже вже вередлива або хтозна шо їй там роблять. Плач цілоденний з маленькими перервами - якось аж не по собі стає від такого плачу-крику :girl_impossible:
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    це якийсь жах!!!в мене посусідству живе німецька вівчарка, яка привязана на півтора метровий ланцюг!!!і кожної ночі вона виє...це вже не виносимо...а тепер останнім часом почала щей цілий день скавуліти!ну як можна так над тою собакою знущатись. Кажу що їй потрібен вольєр - ні не треба їй і так добре. Хазяї цілий день на роботі чи десь в гостях, не чуй то, а вночі їм також не чути..сама хата трішки дальше від собаки, +пластикові вікна звуків не пропускають..а мені то все під вікном діється...часом просинаюсь в холодному потім від того витя...
     
  18. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    повернулась нещодавно із Києва-зустрічалася, спілкувалася із десятками людей-жодного слова українською не почула. рекламні буклети, проспекти- все російською. Українську чути лише в метро, коли зупинки оголошують.
    приїхали з чоловіком сюди- з відчуттям безвиході, занепаду, зустріли знайомих- в них синочок 1,3- їде в візочку із телефоном в руці- а звідтіля- Віагра "пашол вон я нє сашла с ума", а потім шансон- це дитя в візку слухає! І батьки горді такі, мовляв, наш малий Стаса Міхайлова і Круга найбільше любить. Ми так з чоловіком попробували акуратно пояснити, що представникам інтелігентних професій таке слухати як мінімум не пасує. Але куди там... куди ж це все котиться???
     
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    он під час революції памятаю нас у маршрутках київських просили щоб ми побільше говорили бо вони так балдіють від мови нашої української. Тоді така гордість була і надія що не все втрачено. А зара прочитала статтю і цитата з неї: "на початку 20-століття в Києві по-українськи говорили 3 родини: Старицькі, Рильські і Драгоманови. Зараз нічого не змінилось" :sad:

    А тепер сама поплачусь - мучив мене всі вихідні ці святкові зуб мудрости. А сьогодні я його таки позбулась. Наревілась Тепер ше ж відійти від процедури і реабілітацію пройти. Тєжко.... :girl_cray:
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
Статус теми:
Закрита.