Відкрита велика жилєтка (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Tratata

    Tratata Active Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А я вчора прийшла з роботи втомлена, ще й якесь ГРЗ підхопила, з носа тече, голова болить, а сусід знизу весь вечір музику слухав, та так що всі три поверхи разом з ним. Ходив мій чоловік до нього напевно вже разів 10 відколи ми туди переселилися, нічого не допомагає. Ну чому є такі сусіди, яким на всіх оточуючих наплювати? Ну хіба всім сусідам не заважає це бумканя, поцокування, стукання, пісні типу "рюмка водкі на сталє"?? Не розумію:girl_feminist:
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А я перестала пити вітаміни і розклеїлась:sad: Вже голова болить, кості болять, сили не маю... ну і шо за ... :sad:
    А ще "червоні дні календаря", півтора року без них, так було добре:)
     
  3. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А ми хворіємо... Спочатку мама, потім Яна, яка ще не є повністю здорова, а сьогодні і мене підкосило, голова болить, очі сльозяться, одним словом мені просто зле.
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Малого щоно ледве вклала спати, бо дуже кашляє, так якийсь к...ел (перепрошую), пару раз вгаратав перфоратором і того вистачило, щоб малято проснувся і знову ходить по хаті марудиться, вже до вечора не вкладу. Забила би.:girl_devil: всіх хто шумить в тихий час:girl_feminist:
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    ну що за біда!!!я завтра на 10 год маю бути у Варшаві!!!невже так важко за день-два попереджати????та щей з підписаними документами..де мені зараз те все начальство шукати???всі вже подомах порозїжджались...і як поясни полякам, що в нас робочий день до 17,а в 16 00 вже нікого нема:sad:
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    а мене всю трясе просто! щойно з уроків прийшла. маю один клас - ну ніяк не змушу його сидіти спокійно (їм по 5-6 рочків, тому спокійно - то дуже відносно). проводжу урок, відвернулась до одної дитинки пояснити завдання. стукає мене по спині одна мала: "там кров". я стою така, нічо не розумію, шо за кров, де в кого. дивлюся - двоє хлопців бавилися ножицями (коли вони їх встигли дістати я не уявляю, бо їх на столі не було, коли я повз них проходила буквально кілька секунд до того).
    ну порізаний палець в одного малого. і тут він видає: "мені навіть ніколи кров з пальця не брали і тільки раз на цукор перевіряли, бо в мене кров не перестає текти". Господи, думаю, якщо п'ятирічний карапуз щось таке каже, то певне десь батьки про то говорили, і що ж я буду робити з дитям, в якого кров не згортається. коротше паніки не було, доки я усвідомила, що то чужий клас, вчительки тої нема зараз, а де стоїть її аптечка (якої, як потім виявилось і взагалі нема) я не знаю.
    ну але дав мені Бог розуму носити з собою серветку - обгорнули пальчик. і ура, кров зупинилась. видзвонила я ту вчительку, віддала їй малого, бо ж в мене залишилось ще 25 діток і 10 хв уроку. решту часу я потратила на правила поведінки з ножицями, ніби зрозуміли, кивали, подивимся далі.
    добре хоч нічо страшного не сталося. але, зрештою, то діти, за всіма не прослідкуєш (і так, я знаю, що то моя робота, але, нажаль, не маю ще 10 пар очей)
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    і знов я тут.
    залізна нині в душ, лінзи вирішила не вдягати. поки милась - світло вимкнулось (в нас лампа з приколами, вимикається, коли їй хочеться), вилазила я без світла і очей з ванни, не розрахувала відстань, послизнулася, гепнулася і зірвала шторку для душа :sad:
     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    а наша малеча чимось отравилась, сьогодні з самого ранку температурить, поносить:girl_sad::girl_cray: визвала лікаря, понаписувала всякого... Ну і треба нам ще це до повного щастя, недавно тільки грипом перехворіли:girl_in_dreams:
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Трохи із запізненням. Тиждень перед Великоднем. Вибралися на покупки з чоловіком і синочком. Місця для паркування було мало. Чоловік машину далеченько від входу поставив. Пішли спочатку в "Антошку". Чоловік з малим понесли покупки до машини, а я залишилась на них чекати. Тобто, до машини йшов тато з сином. Засікли. Потім ми всі пішли по продукти. Людей дуууже багато, черги шалені. Ми поспішали, бо синок спати хотів. Купили лише найнеобхідніше і до машини. Чоловік захотів ще фреш, а тої пані не було. Я вперше в житті беру малого за руку і йду з ним сама до машини. Сигналізація чомусь не вимикається. Думала, що батарейки в пульті треба замінити. Автоматично пробую відкрити передню дверьку з боку пасажира (вікна злегка тоновані, тому нічого не було видно), а там ЧОЛОВІК ПІД 2М НА МІСЦІ ВОДІЯ З ВИКРУТКОЮ В РУКАХ. А я сама з дитиною. Той злодій дивиться на мене і не розуміє, що я тут роблю. Чекали на чоловіка з дитиною. Починаю кричати, кликати чоловіка (хоча знаю, що не чує). Люди зупинились, подумали, що сумочку мені вкрав. Увагу людей вдалося привернути. Той злодій втік і побіг між будинки. На щастя, цим все і обійшлося. Нічого не встиг пошкодити. Поки подзвонила чоловіку, злодія вже знайти не змогли. А перехожі питали, чому машину не закрили)))
    Тішуся, що все саме ТАК сталося. Чоловік мій спокійний і врівноважений, але в таких випадках "прощай розум". Наздогнав би точно і "віддячив" за роботу теж. Все життя спортом займається. А що далі? Думаю, що нічого доброго. Бо ті злодії самі не "працюють". Дякую своєму ангелу-хоронителю, що повів мене до машини, а не залишив на фреш чекати і що викруткою не "заробила".
     
  10. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Тільки в нас з чоловік все по-тихеньку почало налагоджуватисьтак сьогодні йому подзвонили з роботи і сказали, що якщо він не вийде на роботу в понеділок, вони його звільнять:girl_cray::girl_cray::girl_cray:Ви собі не уявляєте зараз мій стан, я така зла на ту його фірму і тих всіх начальників, яким звичайний робітник до одного місця.Чому лише у нашій державі тобі можуть подзвонити і сказати, що ти задовго хворієш(6 днів наразі) і ми тебе звільняємо?!
     
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    НАм намагались взламати двері...Якось так неприємно на душі від того( В хату не залізли, але двері покулупані і вм'ятини.Коли то сталось поняття не маю.
    Шо тут в нас красти? Грошей вдома не тримаємо...
    Тепер зібрала все золото, яке не ношу, завезу до батьків.
    Єдине що за собаку переживаю, шоб їй шкоди не зробили:sad:
    То мусить бути хтось з району! Впильнували коли машина від дому від'їхала і прошу дуже, можна лізти! Але ж блін! Сусідів не бояться? В нас такий досить живий під'їзд. Постійно хтось ходить, діти бігають...
     
  12. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    В нас померла наша морська свинка. Якби мені хто сказав, що буду два дні безперестанку плакати за твариною - не повірила б. Але ревіла... Більше не хочу вдома ніяких тварин.
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Я тиждень певно плакала за своїм котом. Якраз на Паску закоркував йому камінець сечовий і ніхто не погодився ні щось зробити ні усипити хоча б бо свято. Він так верещав добу що я думала з глузду з"їду, потім вже просто тихо лежав певно сечовий порвався, на третій день паски помер. Я як згадую, ще досі сльози мене заливають. Не так шкода що помер, як те що так мучився, а я нічого зробити не могла.
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    :girl_impossible:
    До нас так лізли вночі. Пес врятував... Прокинулися від його гавкоту. Чи наркоман якийсь, чи не знаю вже, хто... Тобто, підозри були( Найстрашніше, що мама кричала, що міліцію викликає, а він далі добирався. А в нас тоді замок на 2 повороти, звичайний, був... також ніколи не думали, що комусь в голову може прийти до нас лізти. Міліція, коли прибула, в"яло так, закинувши голови, на стріх глянули, навіть не піднімалися. І так само, врозвалку, пішли собі геть:girl_cray:

    ---------- Додано в 14:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    І мені так "пощастило". Ніде, жодного разу) Коли запитувала щось сама, витріщалися і перепитували: что?
     
  15. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    наша одна свинка також померла на самий Великдень, лишилася менша свинка, яка досі сумує за своєю коліжанкою.
     
  16. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Вирішила поприбирати. Винесла коврик на балкон, аби потріпати. Двері спочатку не закривалися ззовні, тому просто прикрила. Потріпала, вертаюся назад. А двері якимось дивом виявилися зачиненими! Оскільки нікого більше нема в хаті, то дуже перелякалася. Спочатку думала якось перелізти по стіні до вікна кухні - там форточка відчинена, - але стіна гладенька, хіба би гепнулася з шостого поверху. Нічого іншого не придумала, як вибити форточку вікна балкону , відчинити велике вікно і перелізти до хати. Зараз зализую рани від скла на руцях і досі теліпає.. :sad:
    І ще тепер треба придумати, де взяти скло для форточки і людину, яка його туди вставить
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А чого було коврик на балконі тріпати? А якщо знизу свіжо випрана дитяча білизна? Хіба ми про таке в темі "рагулі" не пишем? Тре було винести на вулицю, то й халепи би не сталося.
    Забийте в гуглі "порізка скла Львів", Вам видасть магазини зі склом, а там і купити можна - скажете розміри і Вам виріжуть (за 2 +-50грн.), а поставити попросіть сусіда (я б ф свма справилась, аби інструмент був - молоток, викрутка)
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А я гроші згубила... Велика сума. Думала сьогодні купити щось вдітися, взяла майже всі гроші, які були не на карточці, лишилось вдома 100грн і дрібні. Навіть не знаю де згубила і коли. Ще й було якесь передчуття. Так на душі тяжко, але плакати не можу. Вже xодила шукала та де там...
     
  20. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    АААААААА..вот так хочеться кричати..Прийшла з роботи , а мене квартира затоплена..Пралька поламалася..Мама задурно наїхала..На роботі одні напряги..Я не маю сил ...
     
Статус теми:
Закрита.