Відкрита велика жилєтка (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А мій коханий поїхав далеко від мене, у відрядження. Це ненадовго, надіюсь, що в пятницю вернеться. Але чомусь не люблю, коли він далеко їде. Як тільки перетинає кордон, відразу стає сумно. Тим білье поїхав на машині, назад буде повертатися оодин, а то дає мені ще більше переживань. І розумію, що це його робота і так треба, а на душі тривожно, і сумно, і тяжко. Тим більше, останній раз він їзди так далеко і так надовго ще у вересні. Як згадаю, як сумно було в той тиждень... Єдине, що тішить, що він так само чекає зустрічі після розлуки, як і я.
     
  2. Snegamondo

    Snegamondo New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Зробила людям ласку, взялася за замовлення по роботі без передоплати, увішла у становище, мовляв торшки пізніше заплатимо, скрутно зараз. Через це замовлення відмовила іншим зацікавленим людям, бо по датам не сходилося. І ось сьогодні маю повідомлення, навіть не дзвінок, що вирішили працювати з іншою людиною, бо знайшли де дешевше. Якось паршиво й неприємно, хочеться людям довіряти, а життя показує, що цього робити не варто.
     
  3. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Дістала вже та вчительська робота! Маю три мамаші, що вже всім надокучили, як гіркий xрін- то оцінки низькі ставимо, то ставлення до їxніx дітей не таке... Ну, не мають жінки чим в селі зайнятися, то "льотають" в школу сваритися. А в мене з ними то суцільні скандали. Взавтра теж намічається. Уявіть, мала з 8го класу попросилась вийти. До кінця уроку не прийшла. Я вже не знала, що думати, а вона, п...люка ігри в кабітеті інформатики грала! Там ще мама така істеричка. Робила вчителькою початковиx класів, але нерви здали- розраxувалась. Взавтра чекаю до себе в гості. Там за кожну оцінку скандал. Чесно, як би мала вибір, то давно те вчительство лишила б. Xоч тут поплачуся.

    ---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Взагалі якась суцільна чорна полоса настала і що день, то чорніша. :girl_devil:
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Моя маленька знову хвора...
    Минулого місяця було з таким самим початковим сценарієм- раптово 39, а потім все нормально. На цей раз вже затягнуло. Причому проміжної т-ри нема, або 36,6, або 39, 5. нежитю нема, але ніс закладений страшенно , таке враження що всередині зібрались в купу всі сопельки, які б мали виходити...
    Як то добре, коли дітки здоровенькі!
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    вчора порвались мені рукавиці і якраз тоді, коли я працювала зі свіженьким концентратом кислоти. в результаті на трьох пальцях під нігтями потріскала шкіра. ну і ясно шо на правій руці, якою все робиться.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    не знала куди написати, хай буде сюди.
    мама розповіла мені історію, аж мороз по шкірі.
    мама працює вчителем у школі. Сьогодні одній шестикласниці на уроці стало зле, дівчинкою почало трясти, почала плакати і проситись додому. в той час в учительську подзвонила тітка дівчинки, сказала, що вдома в цю хвилину померла її мама.
    страшно якось і моторошно, троє діток залишились без мами, і донечка так відчула її смерть.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Рррррр
    Маю час на посиденьки. Взяла собі щось смачненьке погризти. І що... Вспливає мені раз по раз той банер з фекаліями і полтавцями. Апетит пропав. Бажання посидіти в неті теж.
    Ну як позбутись того банера:girl_flag_of_truce:, бо мене від нього кожного разу нудити починає.
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ой, не кажіть. Діти здорові - життя щасливіше.
     
  12. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  13. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Іноді буває на душі так важко, що... просто бракує слів. Хочеться викинути з себе лавину, а натомість недолугі слова шукають зміст самі в собі і не знаходять. Життя, що будується по принципу доміно і завалюється по ньому ж... Здається, що як здатність до сліз не втратилася б багато років тому то можна було б сутворити нове Солене море... своє приватне.
    Як ж воно дратує іноді. А ще ця дурнувата самовимога не нити, не скиглити, бути сильною... А так воно і є. В час коли дитина лягає спати і залишається лиш кава і вірші...
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Треба 60-цям його поставити у топі.
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  17. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А я от як на зло нічого собі не купила, а в мене постійно два мужика з тортом блимають...
     
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Я отравилася:girl_cray:. В 3-тій год ночі ходила гуляти на вулицю бо не вистачало свіжого повітря, від тоді майже неспала, щей температура вже майже 39. Надворі +25 а я лежу під 2-ма ковдрами.:girl_devil:
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Щось не знаю навіть де то поплакатись, прийшла сюди.:sad:
    Вже четверту ніч підр"яд сплю по 2-3 години. Голова як банячисько, сьогодні стільки справ з тим переїздом, а мені так погано, що навіть не знаю як описати.
    Ще й до того всього, о Боженьку, прийшов нині чоловік з нічної зміни з розсіченою бровою.:no: Завжди дуже хвилюсь, коли іде тим Сиховом на розвозку в таку рань і тут на тобі. Головне що паспорт і гроші при собі, бо з карточки знімав круглу суму на переїзд, бо якби ще гроші забрали, я б не пережила. Зараз спить, каже сильно болить голова. Заставлю нині сходити до лікаря, бо сильно хвилююсь за його здоров"я.
    І то каже дісталися до нього якісь зовсім діти років 17-18. Десь напевно бидло всю ніч бухало, чи наркоту якусь вживало, а зранку почало крити і до людей чіпатися.:girl_devil: А в такій годині майже ніхто не ходить, хлопці з його роботи виходили пізніше, бо чоловік відпросився пошвидше, щоб хоч трошки виспатися перед переїздлом, бо ж справ уйма.
    Звісно після 5-ї ранку я вже не заснула, хоча і заспокійливих напилася аж до тошноти.
    І як то той нинішній день пережити? Мої і без того червоні, хворі очі зробилися взагалі як в кроля, я сама на себе не схожа, чоловіку брова спухла. Ото вигляд в нас, треба до хазяїна квартири, на яку переселяємся хіба в темних окулярах іти, бо не відомо що він може про нас подумати...:dntknw:
    Коротше, повний жах!!!!
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
Статус теми:
Закрита.