Відкрита велика жилєтка (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    це все трапилось у Стрию, в районі, де мешкає моя сестричка... знаю тільки, що жінка вчинила самогубство, а які причини - не випитувала...
     
  2. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А мій племінничок і водночас хресний синочок має харчове отруєння, аж капали сьогодні. Вже не дочекаюсь завтра, щоб поїати до батьків і потішити його. Сьогодні цілий день камінь на душі і сльози душать за те бідненьке дитя.
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    аааа...я знову поправилася на 3кг :sad::sad::sad:... мені так радісно було, що я схудла після пологів, а прийшли свята- і от результат плачевний(( ех..прийдеться робити розгрузочний день.
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Зараз на роботі, мучуся від головного болю :sad:. А тут. як назло, ніде нема таблеток - там, де завжди були - нема не те що аптечки - навіть меблі кудись перенесли!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    ну що ж то таке! намагаюсь писати без міцних слів, але тільки вони зараз крутяться на язику, почуваюся препогано, спати не можу, дихати не можу, чоловік ще години дві не буде в скайпі, батьки приїдуть зранку, мене гризе новина, яку я тримаю в собі вже два дні, поговорити нема з ким, а тут ще на форумі найгірша новина, яку навіть і очікувати було неможливо! Ну що ж це за ніч така?!!! Розумію що зараз не лише мені погано, рідним та друзям Левандівки не до порівняння гірше, просто реально хоч об стінку головою бийся. Хочу щоб це все був поганий сон
     
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    голова просто розколюється, прочитавши про п. Віктора сильно перейнялась тим, щось ніби в голову вдарило, проплакала, малеча питала мене, чому мама плаче, а я їй кажу, що гарного дядю Бозя забрала, а вона мені у відповідь каже, що він буде на небі з нашою бабцею,і нас буде бачити і буде з нами.....:girl_cray:
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    мене знову якась болячка подолала, темпераьура 38, ломота, горло болить страшезно. за три місяці три рази хворіти - для мене шок. я за два останні роки ні разу на лікарняний не ходила, а тут на тобі...
    відправила Романа з Настюшою до бабусь на дачу,а ми з Сашкою, як у тюрмі, тобто бінятко моє маленьке через мене вдома цілий день сидить. вибігла в аптеку. голова мені крутиться, очі сльозяться, ну що то таке, скільки можна хворіти.
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Знову лягаю у лікарню....Юхууууу!!! Велком хом:girl_devil:
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Людоньки! Пошкодуйте мене! Сьогодні в 5 ранку я прокинулась від того, що на мене вилилось відро води (з люстри). Прорвало стічну трубу на стриху і вся вода хлинула в квартиру. Залило всю кухню, меблі вздуваються, техніка залита, в спальні залило кондиціонер, телевізор, ліжко, матрац, штори, годинник, люстру і т.д. Цілий день тільки те й роблю, що воду витираю і мало не плачу...
     
  10. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Співчуваю сім'ї Левандівки! Заспокоїтись не можу. А я так і ніразу на форумівку не прийшла(( Слів нема... Душить ком в горлі... За що Таке Таким людям?...
     
  11. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    голова тріщить... важкий морально день(((
     
  12. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    а нас вчора пограбували, в білий день, поки ми були по роботах. Залізли через пластикове вікно, акуратно відчинили, в хаті - жах, все перерито, одяг порозкиданий. Вкрали не так багато, якраз день перед тим ми купили різні секції, балясини мали варити решітки - не встигли - се ля ві. Так, що дівчатка на перших поверхах вважайте, дбайте про безпеку, бо то жах-сьогодні цілий день все відмиваю, так від того бридко,що якась гадь порпалась по твоїх лахах,білизні
    ось,так економиш, відмовляєш собі в чомусь, а якась с...:cesored:... залізе і за пару хвилин все почистить...злая я і змучена,аж страшно спати лягати
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Останнім часом я як вижатий лимон… Психологічно дуже втомлена. Втягують мене в розборки, до яких я взагалі не маю жодного відношення. Більше того втягують , виставляють мене як зацікавлене лице. Чесно, сама не розумію чому. Чи то по собі судять, чи то просто я колись комусь чимось не вгодила. Але з то всього дуже сумно. Бо коли ти знаєш, за що до тебе таке відношення, то напрвду легше, а коли не знаєш, то просто руки опускаються…
    От так написала купу незрозумілого і сподіваюсь, що легше стане…
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    жахливий тиждень....
    Юлька с початку тижня хвора, виїдає мені мозок щодня, професійно так, буквально ложкою...
    З середи підхопила естафету я.... башка гуде, ніс тече,, кашель, при якому мене всередині так дере такий ніби мене хтось йоршиком прочищає.... Ніс запухний і червоний, голос почав сідати....
    І на додачу..... сижу я хвилин 15 тому і бачу заусеницю біля нігтя, я думаю дай відкушу щоб за ножицями не ходити... і блін...відкусила, пару секунд не могла врубати що ж сталось, аж потім дійшло що зламала я передній зуб....
    Я тепер така красопєда що просто дітей лякати запросто, ще бланшу нехватає для повноти картини....
    І то ж дура, стою вчора біля дзеркала, роздивляюсь свої штахети і думаю, от добре що ще в 2007 полікувала весь перед, такі гарні зубчики, і ніц їм не стало після першої вагітності і довгого ГВ і от друга вагітність майже на фініші, і вони не сипляться.... Ага, не сипляться, вони просто відламуються.... нігті міцніші за зуби, епрст....
    Завтра приїзжає чоловік, і тут я - така баба Яга, і головне тож передній зуб, рота стрьомно відкрити бо ж видно дирєнь.... мужа ржати буде всі вихідні... :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    І знову - привіт стоматолог, а я вже думала що піду до нього аж десь зимою наступною...
    Втіште мене хтось, зуб вставляти то не дуже довго?
     
  15. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Не те щоб поплакатись, а пообурюватись хочу.
    Купили ми собі електронний кантарик,щоб на базарі з тим сиром до контрольної ваги не бігти (ще не всюди вона є)
    Ну от,тепер коли купую щось вагове і дороге,то переважую своєю вагою. А бабки теж підготовані, якщо різниця в вазі велика, то кажуть, що мовляв я його (той кантарик)підкрутила. Дівчата,хоч би хтіла, то не знаю як.Виставляю на нулі і важу. провірила на 1кг цукру, все добре. Одним словом бабульки, кажуть, або платити за їхню вагу, або не купувати.
    Вчора,купую банани, продають дівчат років так 25. Я теж взяла зважила в себе, а вони мені теж, ой ті ваги тепер такі погані, вони не точно важуть. В нас вийшла різниця у 80 гр. Тоді одна одній говорить,йди переваж у сусідів. Та переважує і гордо повертається, з словами, що, а ми вам казали,що ваші ваги неточні! Бу -га -га, а то що в них не точні, то навіть не обговорюється. Отак намахують на кожному кроці, а попробуй щось сказати, то ще й дурну з тебе зроблять.
    А як ви ставитесь коли вас нагло обдурюють?
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)


    Хіба реставрація, як Флешка пише.
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Може Вам його просто реставрують? Тоді то не довго...Один візит - і красавіца!)))
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    зубчик вже був можна сказати реставрований. Ще в 2007 був видалений нерв, з обох боків зубчика пломбами була проведена реставрація, і він загалом не відрізнявся від нормального здорового зуба, але було сказано, горіхи ним не гризти.
    З того часу кілька разів я успішно передніми зубами гризла сухарики і нормально, потім кілька разів Юлька з розгону мені головою по зубам вдаряла і зуб був на місці, але мабуть всьому є своя межа, і тут по суті нічого твердого і не було, ну але хрусьнув, під сам корінь практично.
    Добре що хоч не болить, бо вже немає чому боліти....але нарощувати там думаю вже немає куди. Тільки штифт і коронка..... і блін в 31 рік буду зі вставним зубом....ппц
     
  19. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
Статус теми:
Закрита.