Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Нам ви така! Чуєте? Нам ви така! Якщо не чуєте, то голосніше прочитайте.
    Зранку думки світлішими будуть, і проблеми меншими. Бахніть собі трохи заспокійливого і успішно лягайте.
     
  2. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    От і я поплачусь...ще вам...
    Після трьох років спільного життя мій НАРЕЧЕНИЙ (завбачливо виділила) сказав, що ще не готовий і не хоче весілля. Сказав, що це фінал наших стосунків...
    Не знаю, що ще писати...
    Я в розпачі, я в страху.
    Я одна в чужому місті (сама з Хмельницькоі обл), жити нема де, а у Льваові ще мушу бути до червня, бо навчання. Всі подруги вже давно по квартирах тісняться, вже всіх обдумала, навіть нема до кого притулитися....
    Що робити, куди бігти, як то все пережити....
    Як скапзати батькам, які вже гттуються до весілля???
    Порадьте щось, розрадьте чи що...
    Тут є доросмлв свідомі люди, так потребую проради....
    І так хочу бути сильною.....

    Вибачте за опечатки, руки трусяться....
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Svitlandija, ви зможете почати нове життя з чистого листа! Це так захопливо! Нові знайомства, нові почуття! Все буде супер! Усвідомте скільки у вас тепер нових можливостей! Захочете, переїдете жити в інше місто. Ви вільна! Насолоджуйтесь цим! Радійте, що не зв'язали свою подальшу долю з цією людиною!
     
  4. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Дякую за підтримку, в перші голдини-дні-тижні це дуже важливо.... Я вже потрохи відходжу і сама це розумію, що маю нові можливості.
    Я вже заспокоілась і на мене рукхнува тягар нового життя, невизначенність та страх.... Проте навіть не знаю, чи такий вже цей страх і смтрашний...
    Я в розпачі, що це сталось, але я і щаслива, що це сталось зараз, а не перед весіллям чи після... Але біль і пустка ще будуть довго мене мучити....
     
  5. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Відаємо позику в долларах... Хто бачив курс, той зрозумів.
    Гроші закінчилися, кредити вже майже-майже вичерпані, ще за ремонт машини круглу суму заплатити маємо, а потім страхова може виплатить, ще скільки виплатить не знаємо.
    Заморожуємо ремонт як мінімум місяці на 2-3. А ще підлога, двері, кухня... Я просто не знаю, як ми витягнемо ці півроку. Діти на море просяться, я теж дуже хочу, але, напевно і це літо ми собі море не дозволимо.
    Якось трудно мені зараз... Швидше б весна!
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Вперше за пів року Ромчик плакав, коли залишався в садочку.
    Щось так мені погано від того, аж сама плачу.
    Заберу в обід бідасика...лиш би не захворів від того усього.
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    а ви по курсу нацбанку чи міжбанківському курсу платите?
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Ми віддаємо в долларах, які самі купуємо в обмінниках.
    На квартиру позичали у родичів чоловіка в долларах, в долларах і мусимо віддавати, кешем, як і позичали. Без варіантів.:girl_sad:
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  11. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    і я прийшла поплакати, настрій від неділі паскудний і нема кому виговоритись і поплакатись, напевно гормони в голову б"ють....
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Поламався вже тиждень (навіть більше як) мій наручний "біг бен". Знайшла врешті час і понесла котли в майстерню. Подивився майстер і віддав мені назад. Зломався час (механізм часу) і такі деталі є лише до чоловічих годинників, а до жіночих бувають рідко. Треба чекати поки з"являться. Дорого певне буде ?
    Так лю свої котли 10-річної давності. Нічого вічного немає.
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    я зла. ні, не так, я ЗЛА:girl_devil: сусід весь день щось бурує перфоратором над нами. моя голова вже квадратна. ще добре, що мала спить у візочку на балконі і там не так сильно чути.
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    в нас ідентично, але ми ( я, що живу під сусідом і мамочка, що живе над сусідом ) домовились по-сусідськи, що з 13.00 до 16.00 тиха година.
    так само ми зараз робимо ремонт у іншій квартирі і теж з нами домовлялись сусіди про тиху годину.
    Спробуйте домовитись, але у вас ще мацьопа спить частіше...
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    На форумі жіночому, де ходять лиш дівки....
    Була собі жилєточка ,
    А в ній сиділа zettочка .
    І шось ій так не весело, а навіть сумно ій.
     
  16. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Не сумуйте, все так не буде. В мене настрій теж не супер!!! Відчуваю що не достатньо займаюсь дитиною і то так мене мучить, хіба нагодую,помию,включу мультики і спати вкладу,ну шо за мама????Але й розумію,що працювати теж потрібно, і як бути???
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    дівчатка, потребую словесної підтримки.
    падаю духом, звідки ті сили, маю на увазі "душевні" брати.
    хворіємо, хворіємо, хворіємо без перестанку. в загальному з жовтня, безперервно з грудня.
    Ланцюжком, починає Настя, далі я, далі Сашко.
    Мені сьогодні діагностували загострення астми, яку я переросла років 17 тому, малий кашляє, а Настя знову прийшла з температурою зі школи. була здоровою неповних два тижні. це вже четверта її хвороба за навчальний рік.
    вислухала довжелезну лекцію про ГВ від пульмонолога і стало мені страшно, ніби, не світить наразі лікування суворо протипоказане при ГВ, але так мені стало страшно, якби прийшлось, певно не витримала б відлучення зараз.
    хочеться якоїсь весни, якогось тепла, і в першу чергу, здорових дітей.
    мала колоти якийсь коктейль наніч, не пеамятаю, що там, але "снодійний", не буду, малу ж тре пильнувати з тою температурою.\
    так мені себе шкода, як малій дитині, з тою астмою, ніби, в дитинство вернулась :girl_cray:
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Женічка , а звідки вона взялася тепер та астма? Може шось в хаті є провокуюче?
    Мені теж вас шкода, і діток. Тримайтесь . Все минеться обов'язково .

    Поеточко, мені здається шо то не так. Ви дійсно багато працюєте , але і поміж тим всім в дитики є мама. Ну хіба може трохи шось змініть , пристосуйте . Дітлашка залучайте до міксерування чи чогось такого. )
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    каже лікар, що вірус спровокував. у мами то й же ж вірус пневмонією завершився, а у мене та зараз вилізла.
    ну нічо, прорвемся, на мене ще тисне неможливість десь вийти з дому. в тих чотирьох стінах стаєш взагалі хорим якимось.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    маєм нові непотрібні витрати:sad:
    на машину на стоянці впала брила з даху, погнула капот і вгнула дах всередину
    ех, ну що за напасть...одне за другим вилазить щось, а гроші так потрібні в іншому місці.

    Вчора гуляю, чоловік каже: тебе вдома "сюрприз" чекає - з потолка капає на кухні - на весну мабуть треба дах латати/міняти, бо ж то до жеку звертатися марна справа.
     
Статус теми:
Закрита.