Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    і в нас в коридорі, хоч не капає але стеля мокра, тріснула труба через яку тече вся вода з даху в каналізацію. Я засмаркалась, ще й до того нирки знов болять і то так, що ходити не можу:girl_cray:
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    В нас у співробітника якраз вчора теж впала брила льоду з пластикового дашка балкону на 5 поверсі. Страхова, міліція (бо то в дворі було). На капоті вмятини і лобове скло побите. Ще мають розбиратися, чи то ЖЕК винний, чи господарі тої квартири з балконом.

    Будемо вважЄти (як кажуть у Львові).
     
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    День сьогодні двоякий, бо і хорошого було багато, а з поганого, то тріснули чоботи...мокро в ноги.., поїхали в Епіцентр , мали там замовлення забрати, зранку передзвонили спитали чи готове сказали так, приїхали, а там нічого не готове. Зла як пантера була, але себе опанувала.
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    та найобідніше, що в нашому випадку винних нема, ставили машину неофіційно на території Водоканалу і страхівка діє лише у випадку ДТП

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    чоловік вже каже, що Бозя не хоче, щоб в нас трималися гроші...ну постійно щось вилазить вже майже 2 роки...
    два рази міняли батарею в ноуті, згорів болер, затопили сусідів - робили ремонт, плюс влетіли в себе, бо шукали яка труба тече і розгромили пів хати. Потім знов протікала труба. Тепер знов щось не так з тою водою - напору нема чомусь...ні помитися, ні посуду нормально вимити. Зламали не свій візок - ремонт обійшовся круто і ще мусіли собі не планово купувати новий. Тече з потолка...
    А щоб закінчити будинок за містом потрібно купу грошей, які так не хочуть затримуватися.

    Але певно піду у вихвалялки і напишу, що безмежно вдячна Богу, що ми разом і ми здорові, а все інше устаканиться, надіюся:)
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    ой дівчата, і я вчора думала писати тут, потім передумала, сьогодні таки пишу... а ще на свою голову перечитала останні 3 сторінки...
    1. і в нас кредит в доларах, тому... далі я писати замучуся, тому утримуюся розповідати деталі, а ще й банк круто змінює щороку якісь "детальки", "пунктики" договору, тому нам ой як "весело". вже декілька днів подумую, як би то таки виходити на роботу... чи що, чи шукати якийсь реальний підробіток, бо важко. особливо після останніх змін банківського договору.
    2. наступна причина жалітися - намагаюся працювати вдома. не виходить. діти не дають, бо робота вимагає зосередження. вночі вже голова не "варить". а звідси, див. п. 1 - нічого в нас не покращиться.
    3. третя причина, я від учора така хвора, і відповідно моє вчорашнє невеличке свято накрилося, але я то пережила спокійно, лежачи на дивані з температурою і соплями і болем в горлі, обкладена серветками, в масці, щоб хоч якось дітей вберегти від тої вірусяки, добре, що хоч мама чоловіка зробила подарунок і допомогла з дітьми ))). чоловік обіцяв файний подаруночок, то вже хоч трохи тішить. але для того я маю бути здорова і красива :girl_in_dreams:
     
  6. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    ну то в нас так друге півріччя 2013-го. Так само казали. Кожен місяць вилазило щось нове, переважно ламалася техніка, і то все й одразу, холодильник, мікрохвильовка, чайник, пилосос, комп, фотоапарат (впав що капєц, і то другий за рік ідентично), дурний роутер, карочє все що можна і не можна. Зате тепер маємо не мало нової техніки в хаті, деяку не планували найближчих кілька років змінювати.
    Але кажу так як ви

     
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  8. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    то капець!!! Друга година ночі, а в ванні з потолка лиє!!! Зверху ніхто не відкриває, а нас заливає.... і шо робити????!!! :girl_cray:
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Зла, недобра, на дiтей ричу, як пантера, бiль зубна нестерпна, в грудях гармошка грае, вдома чорт ногу зломить, чоловiк на роботi.
    Та шо то таке дiеться й коли тiй темнiй полосi прийде кiнець?
    Забила м би когось зараз, ух!
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    І я понию.
    Ромчик захворів. В мене тиск впав.
    Щось сумно, погано і страшно.
     
  11. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Сьогодні померла моя Киця Цибулька. 3,5 роки вона жила в нас. Крововилив у легені. Плачемо з чоловіком, аж світу не видно...
     
  12. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    У нас з машиною вічні проблеми, купили сигналізацію, на другий день зламалась, місяць ремонтували, принесли, а вона попрацювала 5хв і зеов та сама історія..))) центральний замок зламався, справили в сервісі, а потім ще і самі двері перестали відкриватися.. Помили машину, виіхали з мийки, якийсь хороший чоловік облив нас з колес до даху болотом.. (( але загалом, почитавши трохи історіі інших форумлянок, я розумію, що моі проблеми взагалі не проблеми.. Тримайтесь дівчата, все налагодиться ;)
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2014
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    КД і температура 38,5. Болить все тіло. Навіть нігті і кінчики волосся.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    біднятко ти моє! Треба брати варення і летіти до тебе!

    Яка я зла! От для чого погоджуватись на одну досить важливу подію, а в останню хвилину сказати "сорі, я не можу". Пояснення геніальне "бо тому"! І так трохи більше половини людей...А то нічого що дуже підставляються інші люди і все "начальство". От бігаєш як та дурна, домовляєшся, а тут комусь перехотілось...І усьо - все на нівець і знову бігаєш за людьми і перепрошуєш! В мене вже слів не хватає!
     
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    То називається "инициатива наказуема". Щиро співчуваю, це дійсно дуже неприємно. Наступного разу треба зробити так, щоб бігав хтось інший ))
     
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    я жалітись :girl_sad: ще вчора я була красива, здорова і спортивна, а сьогодні я з немитою головою, кашлем, температурою 38.3 лежу під одіялом, мені жарко і холодно водночас, дивлюсь "Всі жінки - відьми" і п*ю чай малиною. А ще - чоловік у відрядженні, поїхав на "вражу землю", і навіть нема кому за мною подоглядати :girl_emo:
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    А я сьогодні гину... Щось страшне з тиском. Встала з ліжка зранку, кров пійшла носом :sad: голова болить, потилиця болить... слабкість надзвиайна, ледь по хаті совую
     
  18. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Зла і не добре,вчора цілий день голова крутилась, потім вкінці дня впав мені телефон і розбився екран розтрощениий, сенсор не працює, біда втому, що сьогодні мав бути важливий дзвінок, а я немаю іншого і як виявилось карточку не можу переставити. Сиджу і ревлю
     
  19. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Дівчата, а я сьогодні помітила на голові першу сиву волосину((( і то в 29 років(((

    ---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

    не думала, що буде так зле від того....найобразливіше, що батькам по 54 роки і вони не сиві...
     
  20. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.