Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    о єй, капець, то найбільша проблема в житті! А після ваших слів, то мені взагалі в депресію пора падати, бо першу сиву волосинку я знайшла в себе теж десь у

    І що? Кінець світу? Старість? Не в тому виміряється молодість ;)
     
  3. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  5. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Реву, як дурна.. Тільки що малий мені таку істерику закатав, що я досі не можу заспокоїтися. Я вже не маю сили з його істериками, стараюся не нервуватися, але не виходить.. Якби то тільки вдень, а то і вночі може проснутися і істерити..
     
  6. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Нарешті вирішилася моя сімейна ситуація ,завтра йдемо розлучатися з чоловіком ,БОЖЕ ЯК ВАЖКО,тепер я знаю ,що таке пекло.
     
  7. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Вбийте іх та й все))

    І щоб не оффтопити.. Проводжу місяць здорового харчування.. Трохи важко переходити..
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    З круп, сушок переважно. Передивіться-переберіть всі пакети.
    Поплачуся і я. Щось мені вже набридло вставати зранку з ниттям в серці і думкою "ще тільки вівторок". Або оптимістично - "четвер - тиждень попер". Ненавиджу якусь нездорову загальну атмосферу на роботі. Часом хочеться встановити над собою скляний ковпак і в спокої попрацювати, піти додому і забити на то все. Але я таке відповідальне (читай, дурне), що і вдома про роботу думаю, і про тих, з ким якось доводиться працювати. А до відпустки ще дожити б...
     
  9. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    В мене на роботі теж таке було - після реорганізації прийшло багато нових людей, почались якісь поділи на компанії, постійні склоки, обмовляння, одним словом це мене також дуже вимучувало. На роботу зовсім не хотілося ходити, хоча особисто мене ніхто не чіпав, але постійно вислуховувати від інших хто про кого, що сказав, а хто кращий, а хто гірший, а яка начальниця погана - то треба мати міцне здоров"я. Одного дня я просто повішала на своїх дверях такий радянський красномовний плакат "Не болтай" і коли починались якісь такі розмови, то робила вигляд, що мені то не цікаво, міняла тему розмови і це допомогло. Але головне відсторонитися від цього всього в середині себе, зрозуміти що це просто робота, і не примати все так близько до серця.
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Ага... Вроді і хочеться працювати, є якісь ідеї, але на фоні того загального шу-шу-шу, якось воно геть ніяк... Ті всі процедури чаїв-печеньок по годині, обід з 12 до 14, поділ своїх обов'язків на всіх - це ж справедливо, а суто мої обов'язки мусять просто "скромно стоять в сторонке", поки на черговій нараді я них чарівний "звізд...й". Отоді мене пожаліють - насварили бідненьку.
    А відпустка то таке, знову ж прийдеться до того самого колективу вертатися...
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    я без клавіатури 2 дні, нетбук залили кавою мої хлопці:girl_cray:
    щойно вперше почала працювати клавіатура,не знаю чи на довго
    на пп не відписувала бо не мала з чого, лише могла читати
    кому мене треба дзвоніть, тел в темці
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    В мене пропав голос!! Говорю, як спита-скурена алкашка :girl_devil:
    Вчора чоловік замовим ноут, сьогодні чекали на дзвінок-підтвердження. Передзвонили в магазин, виявилось, що ніц не замовилось і взагалі з планшета неможливо зробити замовлення, бо всіх опцій потрібних нема(((((
    Сьогодні забрала замовлення, кошмар повний!! Мало того, що ті бовдури одну суконку відправили на день пізніше, то шей одну не таку, як замовляла. Зв`язалась з тим магазином, а ворни мені так голову морочать, що то капці.
    Короч, не день, а суцільний кошмар.
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Ех, хоч вам поплачуся, бо для домашніх не маю права бути слабкою :sad: А вже не маю сили хворіти...певно доведеться знов АБ прийняти, бо вже що не роблю, а стає з кожним днем гірше :sad: Ще відчуваю себе зовсім безсилою щодо вирішення ряду питань, і рутина вганяє в депресняк. Так хочеться вірити, що буде краще, а доводиться думати як би то не гірше.
     
  14. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Такі новини неприємні приніс чоловік... каже через ту ситуацію з доларом їм на роботі затримають з/п... гроші закінчуються, а я ще не встигла знайти роботу....... поїдемо каже додому(((
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Пипець:girl_cray: Поки я не бачила, малий напхав собі вуха пінопластових шаріків:girl_cray: Куди мені зараз бігти навіть не уявляю, ще і трубку ніхто не бере: ні батько, ні чоловік. В мене істерика:girl_cray:
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  17. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    жахливо почали нити грижі.:sad:..вже як рік не давали про себе знати..а я дурна займатися перестала, сиджу купу годин за компом..от болячка і повернулася.. тепер все по новому((((
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  19. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Я вже не маю сили, так все дістало, та вся рутинна робота, хочу кудись поїхати, хоч не на довго. Ще й дістала страшенна печія, вже 2 тижні з нею мордуюся, і плюс до того "щастя", вже 2 рази за останні кілька днів кров з носа текла. З рук все валиться.
     
  20. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Хм... Я першу помітила років в 27... Це був шок... Поплакала, зрозуміла, що то не кінець світу і живу дальше ))). А зараз тих волосків вже може 30-40... І це в 28 років! Спадковість ніхто не відміняв...
     
Статус теми:
Закрита.