Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    І я поплакатися... :girl_sad:
    Була з малим в невропатолога, прописали нам ліки "на мозок". Якось з горем пополам приймали, і здавалось би що має все йти на краще і тут на тобі... В малого 3 дні істерики, погіршення поведінки... Не хоче вдягатися, категорично не хоче вдягати штани. З хати вийти нереально.
    Я в шоці і в паніці... :girl_sad:
    Походи до психолога не особливо помагають. Піду, виплачуся, послухаю що скажуть, а через певний час то ніби нікуда не ходила... Знов зле... Діагностували в мене депресію... Тішить лиш те що не я собі її придумала, бо переважно люди самі встановлюють собі діагноз.
    Важко... Добре що хоч сонечко, бо коли лежав сніг то мені було жахливо і нестерпно...
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Боліло коліно вже тиждень, сьогодні не пішла до травматолога-хірурга. Діагноз - розрив меніска :girl_cray: Слава Богу, що оперувати не потрібно, рекомендує консервативне лікування.
     
  4. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Ір, а в Відкрите серце пробували?
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Я поплачуся. Малюк мучиться з животиком, вже тиждень не спимо. Бідака, так його шкода. І себе :)
    Посварилася з мамою, на рівному місці.
    Завтра мені 30. Я щось все вважала себе двадцятилітньою дівчинкою (хі-хі), а одна добра душа сказала, що розмінюю четвертий десяток. Ну то таке, почуваюся на 20.
    Ще мали йти на концерт, але не підемо, бо малюка не залишу.
    Хоч старший молодець, але через виснаження зриваємся на ньому.
    Якщо ті коліки до 3 місяців будуть, то аж страшно стає.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    І я поплачусь, чи навіть ні.... я виридаюсь...
    У мене вже протягом 2 останніх місяців субфебрильна температура... може і довше, я просто не міряла...
    Пройшла УЗД брюш. порожнини і КТ з контрастом( ну там треба було), УЗД щитовидки, заг. аналізи крові і сечі, біохімія крові, рентген крудн. клітини, слухали мене терапевт і пульмололог, все ОК, а температура є. Під ніч спадає до нормальних показників, всю ніч нормальна, зранку просинаюсь з нормальною, через якусь годину знов 37,2-37,4.
    а головне при цьому я не відчуваю себе зле, ну там чую шоки чуть румьяні, таке відчуття...
    Попереду ще УЗД вагінальне і ще невідомо які дослідження.
    Лікарі кажуть може це у мене від нервів, тіпа термоневроз, хз чи воно дійсно, ну пью ново-пассит, температура на місці...
    Чоловік потрохи вже звіріє кли я йому знов щось за себе кажу...
    Сижу сама з дітьми, чоловік не у Львові, толком по лікарях навіть пройтись не можу бо нема кому з дітьми побути, мама ледь викроює годинку півтори в будні дні щоб побути, якщо кудись мені терміново треба...
    куди мені звертатить і до кого, я блін в шоці просто.... ніколи нічим особливим не зворіла, вважала себе здоровою жінкою, а тут.... :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    я вже не знаю що думати...
    з одного боук ніби розумію що при непоганому самопочутті і добрих аналізах якби раптом щось погане, то вже би проявилось, але з іншого боку що це таке?
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Я ще раз поплачусь. Всі кругом мене вагітні, а я себе почуваю якоюсь бракованою. Ні, я не заздрю, ні в якому разі, кожного дня молюся за коліжанок, і за їх діток, щоб здорові були. Для чоловіка завжди усміхнена, не хочу йому нічого казати, бо і так скаже собі дурним голову не забивати. Вже ніби і була змирилася з тим всім, а останні дні знов мене накрило, вартує залишитися самій- зразу ридаю, як ненормальна. Не можу більше так. Часом хочеться лишитися самій, і все, тоді хоч не буду надіятись ні на яке чудо. І ніби розумію, що ще молода, що все ще може бути, але ніяк не можу змиритися. А ще як знайомі допитуються:"Чому нема дітей, ви ж вже стільки років разом?", то взагалі хочеться вити. Я знаю, що то ще не вирок, що може ще все буде, мені ще і 25 нема, але все одно думаю про це все, і закрадаються всякі нехороші думки.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    айой, мені он скоро 28, думаєте мене не допитують? Треба до того закритися, зробити собі внутрішній щит до таких нетактовних питань. Все буде, все прийде, треба мати терпіння, це також випробування дане Богом.
     
  12. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Все почалося вчора вечором, після дзвінка плачучої свекрухи, замість того, щоб дати дітям благословення, вона криком кричить і сльозами плаче припиняйте революції і йдіть роботи шукайте, щоб я синів тримала і тдтп, щоб біди не було.
    Я ненавиджу, коли мені так кажу, моя мамО несе суцільний негатив.
    Біда сталась одразу.
    Малі бавились в барикади
    хто штовхався, хто стрибав не ясно. Ясно одно - в меншого розсічення на переносиці, і фінгал на мармизі, купа крові і переляк в старшого.
    Декілька годин по Винниківському госпіталю та Охмадиту. Огляди, огляди, ренген...
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    я все життя живу з такою температурою. Лише в перші 2-3 дні після КД в мене 36,6. Цей "глюк" побачили десь років 10 тому. Здала декілька аналізів, але попалась толкова лікарка. Сказала якщо все в нормі і мені воно не заважає, то давайте не будем пхати туди носа. Буде погіршення - будемо . Так що не переймайтесь, якщо інших симптомів у Вас немає. Це Ви просто себе накручуєте :)
    А хто сказав що в людини має бути 36,6 ? Бо у всіх так є...Ну а Ви не всі. Я вже знаю багатьох людей, в яких 36,6 буває дуже рідко і люди здорові.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2014
  14. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    в мене така сама ситуація було років до 25-27, теперь вище 35,5 не піднімається взагалі. Та і власне:
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    в мене друг, спортсмен, хлопчик-шафа, як кажуть, а температура 35,8 і хоч трісни. Якщо 36,8 - він себе погано почуває.
    В моєї мами температура 36..правда як падає нижче, то морозить і треба піднімати вином. Так що без паніки.
    А на рахунок імунітету... Тут не завжди від температури то залежить. Стресова ситуація, коли останній раз нормально відпочивали. За собою побачила закономірність - не поїхала на море - цілий рік імунітет не дуже. Минулого року не вийшло відпочити, то зараз активно вживаю різні вітаміни від звичайних фруктів до таблеток і все ок :)В мене 36,6 буває коли випю жарознижуючі. але тримається не довго (годину, дві)
     
  17. Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Cпершу накрився ел. лічильник (електронний).Дати на експертизу---140 гр.В кращому випадку буде перерахунок і безплатна заміна..Про гірший думати не хочеться. Зразу за лічильником накрилась моя пралька ... ремонту не підлягає...Настрій в зв*язку з відомими подіями відповідний... а тут ще таке.
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Ми всі четверо хворі. У всіх нежить, кашель, хворе горло і велика слабкість. В чоловіка доплюсувались мігрені, а в мене продовжується діарея. Сил немає навіть щоб чаю зробити. Сьогодні вранці ледь з ліжка сповзли, Артемко до школи не піде, не має сили, біднятко. Навіть снідати не хоче.
    Тільки Мілан ганяє по хаті як скажений. Добре, що хоч він не хворий.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    в мене 36.4-36.5.
    як піднімається до 37. то я вже погано себе почуваю. а як 37.8 то збиваю вже, дуже погано переношу підвищення температури.
     
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    а я така зла, що хочу пожалітись.
    В суботу оформила собі приватівську універсальну для того, щоб могла розраховуватись за покупки в неті і не дьоргати по стопідесят раз чоловіка. Оформила, відразу поклала на картку не малу суму, бо знала що маю кілька проплат, а з особистих коштів комісію не знімає. І що ви думаєте? Не підключили мені щось до кінця, в онлайні кажуть що немає всіх даних, звернутися у відділення, поїхала у понеділок, сказали все ок, просто не все підтягнулось. Сьогодні п"ятниця, нічого так і не підтягнулося, звоню тій інспекторці, каже "ой, справді треба зробити ваше фото ще раз". Ну бляха муха, навіщо я їздила минулий раз, не можна було нормально подивитися? Мало того, що нема з ким залишити дітей, витратити на дорогу + те, що сьогодні потрібно здійснити 3 оперції(по телефону), за кожну заплативши по 2 грн. хоча і з власних коштів. Я зла і не добра, поїла всі цукерки і накричала на дітей, йдем на двір, трохи погуляєм, бо нервує все((

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    в моєї сусідки так. А коли 38 то вже чуть не вмирає так зле.
    Я собі раз збила так температуру тими чаями, була нежить без Т,а я випила 2 рази, то потім 3 дні Т=35,4
     
Статус теми:
Закрита.