Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    розсічена губа...
    сідав на своє дитяче кріселко, щоб помалювати.(маю столик і кріселко дитяче)як він сів, що не попав на нього...не дає подивитись чи цілі зуби...
     
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Були з малою в стоматолога.... треба рвати один передній зубчик :girl_cray::girl_cray:
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Тоді б нам в два роки довелось 13 видаляти. Були викришені і йшов запальний процес.

    Може проконсультуйтесь ще з якимось дохтором. Видалення молочного зуба впливає на ріст постійних в майбутньому. Їх теж треба рятувати до останньої спроби.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    А мені зламалась зарядка до планшета... тепер єдина втіха - інтернет в ліжку - закінчилась((( по можливості читатиму ДП з телефону, але то так незручно...
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Я останній місяць сидіти за компом не можу, то тільки з телефону і вишу на ДП.
    Татапалк - дуже зручний виявився.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)



    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    я купувала універсальну зарядку у такому випадку. І за 3 дні ( бо замовляла через аукро) вже були з робочим планшетом.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    власне, в мене та сама фігня... за комп сідаю хіба якщо треба багато писати або фотографії доробляю.
    ой, а в нас же є якась така... треба чоловіку нагадати!
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    А я вже вимучена безпорядком в хаті. І найгірше, що ніхто не хоче його крім мене підтримувати. І проси не проси ніхто не слухає. А я за всіма тоже все прибрати не зможу.Мозгами можна поїхати......
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    картаю себе, що обрала дизайнера, нарадженого тут на форумі. На картинці наче все добре, а коли прийшлось до діла - стільки всього повилазило, стільки переробок, стільки всього непередбачено по причині надто вже недосвідченості людини, добре, що маємо доброго майстра, який в процесі радить ще й з точки зору свого досвіду. Через те часто сперечаємось з чоловіком, що треба було все передбачити, але ж всього не передбачити отак одразу на стадії П. В процесі щось нове постійно вилазить. Ненавиджу ремонт. Хочу чим швидше оте все закінчити.
     
  13. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    були ми з малечею на черговому огляді в стоматолога, ситуація критична, 7 зубчиків треба негайно лікувати, з яких 3 канали, пропозиція то все лікувати під загальним знечуленням, я в шоці, і питання чому, в нас все було під контролем. Я не знаю що з тим всім робити
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Вчора ( у Неділю) серед білого дня, вкрали з подвір"я нам браму(ворота)
    Купляти нові - дорого :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    І я, і я... Така зла но всіх на світі, і на саму себе ! Певно ПМС
     
  16. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    і я... другим більше, бо таки нема кому. чоловікові підходить усе, як би там не було.

    а ще в мене пішла якась ну дуже широка чорна смуга...спати від того всього не можу.
    проблеми з кредитом, з документами, які я не хочу підписувати, а мушу...
    проблеми з роботою, яку я маю зробити, а робити нема як, бо комп є, працює погано, а коли працює, то там хтось інший працює, а коли є можливість, то я вже не маю сили... і голова не варить.
    проблема, бо я сама з двома дітьми не можу встигнути все, що треба, а безпорядок і невлаштованість спричиняє безлад в думках... і так по колу...
     
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Голова просто розколюється.
    В коридорі повно води. Ковролін весь мокрий. Нема як його висушити нормально. Колонку таки треба нову. Води відповідно гарячої немає, а посуду брудного є багато, ну і пралку через то все запустити не можу.
    Горло дуже болить. Сьогодні вранці так кашляла, думала, що легені викашляю. Жесть короче.
    Ще й Артемко до школи не хоче йти. Вчора в школі був цирк, всі діти крім мого Артемка і одного хлопчика йшли дивитись той цирк. Артемко мій не пішов, бо він не мав 10 грн. Блііін! Ну невже не можна було в щоденнику написати, чи подзвонити до мене? Вчителька ж бачить, що я за малим не приходжу і малого до школи не відводжу. Артемко казав, що мама хвора, то невже ж не можна було якось повідомити про той цирк, щоб дитина собі теж подивилась. Вчителька могла подзвонити мені, бо до школи 10 хв йти, я б відразу ті гроші принесла.Так обідно, капець.
    Ну і про бардак. Аналогічно. Нікому того порядку не треба. Муж речі по хаті порозкидає, прошу прибрати - а нашо, я ж приїду з роботи і буду їх одягати. То тепер вони так і мають маячити мені перед очима весь день? І так зі всім.
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    З вчорашнього вечора думала чи то жилєтка, чи то зміна країни з себе.
    Вобчем вирішила подзвонити до сестри в Севастополь.
    Вона плаче, що всюда мародерства по країні, далі цитую "атмєніли руский, что ми будєм дєлать, сюда едут бандити-фашисти" На мої докази, доводи, аргументи я почула "тєбє нє панять, ти нас предала, вишла замуж за бєндєра, мне жаль тваєго папу" (це говорить людина в якої інтернет без обмежень)
    До слова з татом переговорили, вирішили що час розставить все на свої місця, а канали треба дивитись українські)
    Фінал і апогей -"адна надєжда на путіна і рускиє бтр. Ми руские і ми за расію. Расматріваєм варіант продать все і уєхать, но нам не к кому емігріравать"
    занавєс.

    В мене до сих пір не вкладається в голові, як доросла людина може вірити в бредні.
    Я так розумію, родини в тому місті в мене вже нема. А шкода.
    І ще всякі думки - вони ж були у Львові, осінню приїздили. Навіть трохи думку поміняли про людей...
    Тепер думаю, що не спала півночі через ту розмову дарма. Треба було виспатись)
     
  19. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    мій свекор живе у Росії ( сам українець). Так от вже майже тиждень промиває чоловіку мозги : ви що з глузду з'їхали, що робите??? Нащо вам стріляти росіян, чому повна заборона рос. мови, чому палите військові частини?? і т.д.
    У них по телебаченню зовсім все іншк показують(((( Чоловік почав скидувати правдиве відео, силки, інтерв'ю з євромайданівцями, і тут відповідь : все підставне, ви всі зазомбовані, і на останок : скільки вам США платить ( конкретно чоловіку і мені що ми так свято віримо) ??????????:cry::wacko1::khomyak::khomyak: (і то говорить рідна людина, яка ще років із 10 тому жила у Львові(((
    ... короче посварились ми всі, мав свекор приїхати на д/н внучки, сказав що не приїде, бо боїться.... за своє життя(((((((((
     
  20. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4)

    Треба стрес знімати, бо ТАКЕ спілкування вимотало морально більше, ніж очікування чоловіка з Київа
     
Статус теми:
Закрита.