Відкрита велика жилєтка :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liona, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ого!я стільки пропустила-Радість як ваш хлопчик??Ліонко-як ваша принцеска?та шо ж то таке такі лелеченькі маленькі-і вже хворіють!!!Ш
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    дякую, по-маленьку одужуємо :) Правда, в садок нас ще не пускають, але вже хоч температура нормальна :) Ходимо на прогрівання горлишка, сьогодні навіть годинку на вулиці гуляли :) Життя налагоджується :)
     
  3. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну бувають же такі дні! зранку привезли ламінат мало того, що не той відтінок, так я умудрилась замість 715 грн заплатити 775! А він ще й перерахував, подивився на мене і - все нормально! Невже вирішив, що то чайові?! От роззява ( це я про себе). Потім не посолила плов, а салат посолила двічі, у чоловіка, виявляється після обіду ДВА судових засідання, а я почула "НЕМА засідання" і... додала в салат часнику (це до тої подвійної солі!). Забула, що у вчительки з музшколи день народження і донька виглядала як повна дурепа на фоні квітів від інших учнів, а до того ще й менша в 4 місяці вирішила, що спати до обіду - зайва трата часу! Запаси оптимізму тануть як сніг на сонці. Одне цікаво - хто до мене ввечері добереться першим - чоловік чи старша донька?
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    СОФІЯ -СОНЯ Ви головне не переймайтеся. Дочка з чоловіком забудуть ваші недогляди. А гроші, як то кажуть де наше не пропадало, уявіть, що їх у вас вкрали, і ви тут абсолютно не винні(бо так і виходить раз вам здачі не віддали). правда з відтінком шкода. Але як не дуже відрізняється, то може й на краще. Я от як купляла плінтуси, то купила занадто світлі, бо була впевнена, що паркет в нас саме такий. А чоловіке каже, що то все дурниці, його й так майже не видно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я кухню чекаю!!! Вже два місяці везуть,а обіцяли за місяць.Вчора звонила до них,знов ж таки пообіцяли сьогодні привезти до 11 год.Вже друга ,а їх все немає.Нерви на прєдєлє!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дякую за підтримку, Міро! Тільки що був чоловік, заїжджав на 5 хвилин. Все те вислухав, подивився і каже, що треба мені в п"ятницю дати "звільнення" годинки на три-чотири, бо я іще чого доброго в борщ вермішелі насиплю чи телефон у морозилку сховаю (був такий "суттєвий" епізод у моєму другому вагітному періоді життя!). Так що телефоную подружкам, привіт реальні посиденьки у п"ятницю!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну ось, бачите, все склалося навіть на краще - тепер ви матимете посиденьки :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і мені щось сьогодні зле.....
    ледве в собі злість придушую.....
    як я хочу окреме помешкання........це зараз просто нереально....
    я думаю всі мене розуміють і без пояснень.....
    так багато хотіла написати, а всі слова кудись втекли....
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Женічка, тримайтеся! Намагайтеся у всьому негативі знайти позитив - реально попустить :) Вважайте позитивом те, що зараз ви отримуєте безціннний життєвий досвід, у майбутньому він вам дуже знадобиться. Хвіст пістолетом! ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і я поплачуся:sad:. дурниця, але прикро... були вчора в гостях в моїх батьків. і сестра з порога: "який в тебе великий живіт!" - з натяком, що нарешті в мене не така гарна фігура, в неї краща - "а коли нарешті хрестини, я хочу в гості прийти" - ніби живемо в іншому місті, заїхати провідати не може, а обов"язково на гостину...
    ще раз кажу, що, ніби, дурниці, але неприємний осад залишився...
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене діти хворіють. Старший вже другий місяць кашляє. Тільки вилікую - знов хворий, менший собі сопливить. На вулицю вийти соромно, всі засопляні, ще й конюктивіт дістали. Свекруха дістає, щоб я до лікаря йшла, мама капає на мозги, що я дітей не лікую (бо пігулками не пічкаю), чоловік постійно на роботі, а мені зле. В мене вже комплекси зароджуються, невже я справді така погана мама? Поплакати б, а сліз немає. Зранку на чоловіка зірвалася, він пішов на роботу, а мені соромно, ніби й не винен а дістав...
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Зуб болить, такого флюса нагнало:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Вчора до 2-ї ночі з чоловіком пробували запостити фотки малої на форум, і не змогли:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я тоже не можу запустити фотки, лінієчки теж...
     
  15. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а в нас хірург пупкову грижу знайшов:sad:. весь животик тепер в пластирі:sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Незнайомко, співчуваю. Нам теж колись пупця заклеїв хірург, але ми витримали до вечора. Ввечері прийшла наша бабуся з роботи, наробила крику, що дитині живіт стиснули і купати малого нема як, відклеїла то все і сказала, най лікар сам собі щось приклеїть :).
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тримайтесь, мої також хворі :sad: і теж не хочу хімією пічкати. Малому температуру не збиватиму, поки не перевищить позначку 38.00, але страшно. Від кашлю, правда, "Геделікс" даю та аскорутин, щоб судинки від температури не потерпали.
    Про старшу взагалі мовчу... з вересня соплі ганяє, а тепер ще й кашель.
    Спершу полікувались, стало краще, пішли до школи. А тоді настало погіршення. Вчителька з німецької сказала, щоб Маргарита більше не приходила з таким кашлем на урок, а то вижене. От сидить, бідося, вдома, страждає. Хоче до школи (уявляєте?!), а ніс, як заклало, так і не відкладає...
    Вже думаю її до імунолога повести, бо не можливо так постійно хворіти... :sad:
    А ще чоловік вже давно у відрядженні. ми з ним зараз в напружених стосунках. я так злилась-злилась, а тепер чую, як скучила за ним. :no: чи він почуває теж саме?:confused: а ще я протринькала усі гроші, що він залишав (а там сума чималенька була), хоча нічого аж такого не упувала. в "рукавичку" з"їздила за памперсами-серветками-іншим господарчим хламом та продукти купувала. трохи на днях у кав"ярнях просиділа, але така погода була, що гріх було не погуляти й не посидіти десь на каві.
    ще зараз маю таке цікаве замовлення, але боюсь не впоратись, бо раніше займалась дещо іншим напрямком і з таким не стикалась. а впоратись треба, бо інакше - гаплик.
    так, припиняю, бо і так забагато нажалілась.
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а ми пупчик клеїли (я сама навчилась), теж шкірка червоніла та запалювалась. потім мазала "Бепантеном", щоб загоїлась. за те дуже скоро втягнулась грижка.
    треба прес качати, щоб не було грижки: брати за ручки та піднімати з положення лежачи.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Не день, а катастрофа якась! Починалося ніби все добре. Зранку почали збиратися їхати на шашлики в ліс. Поїхали закупилися і впєрьо. По дорозі до лісу побачили похорон і звернули в другу сторону, щоб об'їхати. Там перерили дорогу, вертаємося знову. Постояли, почекали коли пройдуть всі люди і проїдуть всі машини (одразу звернула увагу, що дуже багато людей). Далі, проїжаїмо пару метрів, зустріли свекруху, вона нам і сказала кого ховають...мені стало дуже важко і боляче, тому що цю людину я знала не один рік, це мій стоматолог (всі знали, що то не виліковне, і скоро прийде її час, але я не думала, що вона так скоро......). Настрій пропав остаточно! Але всеж таки поїхали далі, бо малий дуже хотів в ліс. Доїжджаючи до лісу, ми застрягли в болоті, пересварилися з чоловіком, малий заснув в машині. Добре, що їхали наші знайомі, і допомогли нам виїхати. Далі. Шашлик не вдався.
    Приїхали додому і я така ніяка і абсолютно нічого не хочу. І так мені важко на душі і боляче і хочеться просто плакати! Так мені шкода її, вона була така хороша людина, а ще більше шкода її донечку, яка в 14 років залишилася круглою сиротою, тато помер коли їй було пару рочків, а мама от тепер (33 роки), а ще мені мама сьогодні сказала (вони, так сказати, свого роду колеги), що її донечка також має білокрів'я (як мав тато)...........гірко мені і страшно :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тільки бува не надумайтесь щось робити!!!

    Поки вона ховається, то все в порядку. Головне аби не затвердло. А копійки і пластирі на живіт ніц не помагають. Нам хірург сказав - не шукайте собі болячок на голову і не мучте дитину. Само пройде. І дійсно за два місяці пройшло. Так що до пів року ми вже і забули що це за чудо.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.