Відкрита велика жилєтка :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liona, 11 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляся, переставай рюмсати і давай подивимося на ситуацію з іншого боку.
    Ти невістка яку знають як облуплену, знають твій характер, звички, і ти знаєш своїх рідних, ви усі разом пережили не один день, у вас є своя сім’я з своїми традиціями, і тепер у цю сім’ю прийде нова людина, тобі не ревнувати потрібно а навпаки пожаліти ту дівчину, тому що дуже важко приходити у велику і дружню сім’ю, і тим більше ось так «алярмо» , та ще й вагітною, та ще й коли була попередня невістка, та й її все одно будуть порівнювати з тобою, і повір це не найкраще для неї. І ще не знати хто вона і який у неї характер, як вона налагодить контакт з батьками чоловіка, чи зможе вистроїти дружні стосунки з ними і чи захоче? Ти зрозумій, ти взяла тільки найкраще, вона молода невістка і у неї буде дитина, і скоріш за все дівчинка( чого б це мала бути дівчинка?):confused:, тобто ти приймаєш до уваги те що би сама хотіла, але у тебе вже є налагоджене життя, і у неї все тільки починається і спільне життя з чоловіком, і знайомство з ріднею, і маленька дитина і ще сотні великих і малих проблем.:8:
    Тепер що до дитинки, тут ти також у виграші, ну сама подумай, твій курс лікування ось-ось закінчиться і ти знову почнеш планувати, в тебе обов’язково все вийде, і твоя донечка Дануся( а інакше не може бути, я вже примітила ляльку):xaxa: народиться раптом на пару місяців пізніше, і це плюс, тому що не встигнуть дід з бабою натішитися одним внуком я появиться нова внучка, і звичайно увага перекинеться на неї.
    А про Любасика, так уваги він буде отримувати менше уваги від діда і баби, і це ти не в стані виправити але він буде отримувати більше уваги мами і тата, а тут тобі карти в руки. З появою другої дитини у твоїй сім’ї головне не дати дитині приводу задуматися над тим що його можуть любити менше. Повір це дуже важливо, я з сестрою робили все щоб наші діти(а ми живемо разом) не відчували браку любові, не відчували що когось люблять більше чи менше, ми звертали увагу наших гостей, родичів, дідів і бабів на те що якщо прийшли і принесли подарунок Соні то принесіть і Олегу, бавитеся з Сонею, то бавтеся і з Олегом. Якщо ти будеш долучати Любчика до догляду за молодшою сестричкою, всіляко заохочувати їхнє спілкування, навіть банальне поміняти памперс, то будеш мати дружні стосунки між дітьми.:)
    Уфф, вибачай що стільки настрочила букв.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    О, оце правильна установка. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Боже, Дано, я зрозуміла, що ти дуже добра і щира людина ще тиждень назад, коли з тобою познайомилась...але що ти така МУДРА.....дякую..твій допис мене заспокоїв..намагаюся налаштуватися на позитив, а то я нервуюся і застуда мене вже атакує..ослаблений імунітет і все...я вже хворенька:n::n::n: П.С. а до Йордану то недалеко..треба берегтися:):ninja:
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Сьогодні два рази посварилася з чоловіком:перший на рахунок грошей, другий через друзів.Пішли вибирати йому зимове взуття, ще місяць тому домовилися що орієнтуємося на одну ціну, як прийшло до діла - хоче на 100 грн.дорожчі.Ще й при продавцеві говорить, а чому ми не можемо собі це дозволити?Я грубо відповіла, тому що мене звільняють з роботи і т.д. і т.п. Та й почала сваритися.Купили все таки дешевші, але радості ніякої.Зайшли до його мами, а вона говорить коли мені купимо взуття, я знову випалила.Ненавиджу сварки через гроші і вони в нас ніколи не трапляллися, а сьогодні як пішло, як поїхало.Сказала що з сьогоднішнього дня буде сам платити за комунальні послуги і купляти продукти.
    Після зубного пішла зняла гроші з картки, отримала відпускні.Думала прийду скажу, що лдавай не будемо сваритися, ось є гроші можемо купити мені взуття.Я приходжу а він говорить що йде на зустріч з друзями!!!!Це тоді коли я відмовляюся від будь-яких зустрічей коли в нього вихідний, щоб побути разом.Вирішила гроші заховати, так як роблять більшість моїх подруг, мають свою окрему касу.Хоч я вважаю що це неправильно.Але я сьогодні переконалася що він дивиться на 2009 рік в рожевих окулярах, не усвідомлюючи яким важким буде цей рік.
    Сам говорить що зарплату йому врізають, а сам пішов на пиво.
    Яка я зла, ще й сказав що я стервозна.Ну і хай.Взяла розсипала всі копійки з його копілки по всій хаті і збирати не буду.Знаю що по-дитячому, але не можу я тримати злість в собі.
    Більше 2 місяців не сварилися, а тут така сварка..........
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Впізнаю себе...:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Вам треба просто поговорити, якщо ви дійсно бачите, що у вас буде наступний рік критичний, як зрештою у багатьох, то треба просто домовитися трошки економити гроші.
    А по друге, на мою думку, це не вихід розкидати його копійки...це смішно. Не ображайтеся.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та знаю, що смішно - він сам розсміявся як побачив,але я була дуже зла.Тепер хожу з кімнати на кухню по килиму з копійок.Тільки щоб ніхто до нас не заходив, а то подумають що подуріли.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ірусю, сфоткайте себе на килимі з копійок і запостіть з приписом "Чхати ми хотіли на вашу кризу!":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І мені поплакатися захотілося. Нам опалення другий день не дають!!!:sad: І як для дорослих то може не страшно, а що ж мацьопами робити? Включила обігрівач і сидимо в одній кімнаті:sad:.
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ех, а я й далі вітрянкою хворію :sad: Настрою зовсім нема - третій тиждень вдома сиджу :sad:
    Дівчата, а поздоровте мене :shy: Як не буде вдома ялинки, то хоч вашою буду тішитись :shy: http://gelanie.com/index.php?id=21d0ca0b04806421f5b44290bdb67a3f
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ірушка, в сім"ї завжди хтось мусить бути мудріший :) - вибирайте :xaxa: чи ви чи чоловік - :xaxa: . В мене є родичі , в Франції, старенькі вже, йому десь 85 , їй 83. Вона італійка, завжди з ним темпераметно свариться (сама бачила і чула :xaxa:) . А він глухуватий , носить вже досить довго слуховий апарат. Так от, тільки вона починая заводити, верещати на нього, він так непомітно колесико в вусі на мінімум - і все .:xaxa::xaxa::xaxa: ЇЇ десь за хвилин 15 попустить , він колесико назад і мирно спілкуються. оце один з секретів сімейного щастя (вони жонаті понад 50 років) :xaxa: - робіть висновки.
     
    • Подобається Подобається x 21
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляночко, може то й не дуже до речі, але це швидше за все его балакає і швише за все, що то скоро минеться.
    Я пригадала, як у 19 народила Остапа: ну всі там тра-ля-ля "наші діти "(це я і малий)... я задоволена... а тут через півроку - затримка . я ж то молоде і зелене не думала, що то всякі там гормони чи ще що. а думала, що знову вагітність . так наревілася як корова... і чого б ви думали? того, що я вже дитиною не буду:xaxa::xaxa:
    нічо... тепер вже дитиною бути не хочу. хочу бути мамою:)
    щось таке схоже і у вас (чого не я) і дуже добре, що ви це розумієте (легше переварити).
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ви мене розсмішили.Дякую.:xaxa:
     
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я поскаржуся.
    Якійсь читачці нашого форуму (читачка, бо жодного допису) не сподобався мій допис про лікаря з пологового, і вона спочатку написала мені в пп питання про деталі, бо ніби теж у нього зараз, а коли я їй не відповіла детально, а просто побажала, щоб все було добре, то вона поскаржилась на мій допис модераторам. Надзвичайно прикро і неприємно було читати таке. Це вперше, зайшовши на форум, я отримала таку неприємність і до сих пір не можу заспокоїтись. Звикла сприймати цей форум як рідний :) - здається трохи знаєш тих людей, які тут постійно пишуть.. А тут зявляється якийсь перехожий і обгажує тебе.
     
    • Подобається Подобається x 20
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та не беріть близько до серця. Люди різні бувають.
    Мене он вчора вагітна обізвала прямо в обличчя дурною бабою, бо не сподобалося їй, що я малого в Ерго несу. Ну то що з того? Певно я розумніша, бо промовчала :) і знаю що добре для моєї дитини, а вона... нехай в неї все буде добре.
    Але заділо мене всеодно ледь не до сліз:umbrage:.
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене часом виникає запитання, чи сюди випадково не заходять люди ті самі лікарі з ПБ про яких ми пишемо і чи часом не вони тут як "агенти" намагаються щось вивідати доброго про себе хороших? Бо дуже сумнівні часом дописи з"язляються:confused:
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Мій чоловік вже місяць майже не ходить, останній тиждень почав тільки на вулицю виходити, він простудив сідалищний нерв, лікування було дуже довге, не буду стільки писати, бо вже сил нема..... А сьогодні йому подзвонив бувший співробітник і сказав, що подивився на його фотку в компі і що на нього хтось поробив, щоб він взагалі не ходив..... Я вже навіть не знаю що думати.... Одні кажуть яйця скатувати треба йти, а навіть не знаю куда, ніколи з таким не стикалась
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я хочу на Різдво до мами:sad:. Я ніколи не була домашньою дитиною, а тут так на свята до села захотілося, що хоч сядь і плач. Це буде перше Різдво, яке ми проведем своєю маленькою родиною, з одного боку це приємно, а з другого...хочу до мами! Просто Христя ще дуже маленька на такі переїзди, маршрутками, а своєї машини нема:sad:. І нема в мене відчуття наближення свята, сама не знаю чому...
    Ще мама вчора передали Христі на Миколая тисячу гривень, а нам прийдеться потратит їх на свої потреби:sad:, заплатити комунальні... і т.д. аж совісно перед дитиною. А ще вчора нарешті чоловік переоформив мамину частину квартируи на себе, почали тим займатися ще в травні:), і за ті всі послуги заплатили в оклі 800грн, гроші не великі, але дуже не вчасно.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Знаєте, я дуже скептично до цього ставлюся, але мій чоловік вірить навіть дуже. І, що саме цікаве, мене практично не врочать, а його - на кожному кроці.
    А сходити до бабки можна, попитайте знайомих, напевне, що знайдеться бабка і то десь недалеко, бо тільки в мами в селі їх аж три на півтори тисячі жителів. Візьміть два яйця (дехто каже три, дехто - цілий десяток і решту собі залишає) та і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дуже дякую за пораду!!!!! А що саме цікаве мій чоловік завжди з таких розмов сміявся і говорив, що не вірить в ту брєдятіну, а сьогодні сам налякався, та він би про таке навіть не думав, а тут йому самі подзвонили і таке сказали.... Містика чи шо?????
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.