Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Megan а за румунську візу платили?
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ні. А нащо румунську?
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    о, точно я забула що і Румунія в Євросоюзі.

    Якщо я дитину не візьму з собою на шопінг, а тільки в Болгарію - то не страшно?
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Думаю не страшно
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хтось в курсі на яку дату зараз можна записатись у ВЦ? Дякую!
     
  6. dasha

    dasha Well-Known Member

    Там тепер зміни вроді. Вони самі дзвонять і кажуть дату на яку прийти протягом трьох днів після оплати на виготовлення візи в банку (тих 535 грн).
    До першого квітня я ще дзвонила сама то черга була в тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    то тим хто оплатив після 03.04. Там можна відмовитись і знову вам зателефонують і запропонують нову дату і якщо знову не підійде то гроші забрати через ВЦ. На рахунок трьох днів там не вказано, то хтось з дівчат писав що як оплатите послуги візового центру будьте готові подавати документи майже відразу. Але як то працює то скажуть хто робив)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я оплачувала послуги ще у лютому, чекаю на запрошення. Але сьогодні зрозуміла, що то утопія. І певно буду робити супровід до репатріації (то для правнуків). Тому думка - може вернути ту оплату, і знову оплатити? Що думаєте?
     
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    попробуйте записатись самі, для вас ще все по старому. Оплата діє лише 90 днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ніби ще маю час до середини травня. Буду пробувати. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Energy M

    Energy M Member

    Чи подавав хтось документи безпосередньо у консульство? Це реально?От заради спортивного інтересу))) Заповнила анкету а сайті але вільних дат нема. я так розумію, що анкета моя в базі чи як то? Ще б на малого заповнити. То аналогічно по своїй, чи а пункті "опікуни" щось треба писати? І як то потім дві наші анкети зареєструвати на одне число?
    і ще..
    То коли батьки чоловіка мають дозвіл на проживання в Італії він може скористатись тою пільгою? Щось я не дуже в то вїхала
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2017
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    у котре саме Ви хочете подавати?
    В мене знайома подавала документи у польське (правда це було 2 роки тому), довго вистояла чергу під консульством (їй не вдалось записатись на прийом), потім довго пояснювала чому така спішка і чому вона не хоче подавати через візовий центр, поговорили про те чим вона займається у Польщі, в результаті потратила цілий день на то все, але візу відкрили. Знаю що консульства приймають людей в ургентних ситуаціях (відкрити візу на похорон\лікування).
     
  13. Energy M

    Energy M Member

    У Львівське. От хитрі вони. Певно на то й консульство аби приймало документи, а вони візові поробили. Розвантажили себе, факт, але за наші гроші)))). Ну якщо,чисто теоретично, туди потрапити то візу видають зразу?
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я подавала. Там справа є заповнити анкету і зареєструвати анкету. Треба вибмратм 2 варіант. Але ящо немає вільних дат ви нічого не зробите. А заповнена анкета, то лише для набиття руки.

    В консульстві, в живій черзі без реєстрації в е консулаті, звичайну не термінову візу(похорони/лікування), вже ніби не приймають документи.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я мала на увазі якої країни консульство ;)
    не можу сказати за польське консульство, а от у австрійському не видають 100%, від часу подачі до отримання візи має пройти мінімум 72 години
     
  16. Energy M

    Energy M Member

    Польща.Ну при нагоді хоч виясню чи приймають документи на звичайний шопінг.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    У консульство не подасьте на шопінг. За інші випадки не знаю, але шопінг точно ні, можете навіть час не тратити(
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Моя мама живе в Португалії і має всі офіційні документи, то я за візу не платила.
     
  19. Energy M

    Energy M Member

    Чи можна Вас попросити написати який саме документ потрібно від них щоб подати в візовий? І чи маю я право на його пільгу?
     
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В мами така пластикова картка, дозвіл на працю і проживання, я відкривала собі і дітям то безплатно, а на рахунок чоловік- дружина не знаю, не питала. Можна подзвонити чи запитати в посольстві
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
    Я ще подавала договір аренди і запрошення, ці всі документи мали бути нотаріально затверджені, і довідка про доходи. Це все вимагає португальське консульство. І ще свідоцтво про народження ,