Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Візу отримаєте на наст. понеділок, не раніше. День подачі не рахуєте, далі 6 робочих днів.
    19 травня - нормально, враховуючи, що зараз всі біжать по візи до сезону відпочинку.
    Якщо вже так горить, то можна оплатити ще раз в надії, що з'являться підходящі вільні дати на швидше. А тоді повернути гроші за попередню реєстрацію. Але то мало шансів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. whisper

    whisper Well-Known Member

    а коли закінчуєтся термін дії візи включно з числом яке казане до опівночі (напр.6.05.)?
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так, до 23 59 шостого травня, якщо перетинати в перші ночі сьомого травня - тоді доведеться платити штраф. Мені всі рекомендували кордон перетинати з запасом ( хотяби 1 день)

    таке питання, а тепер візи до всіх країн відкривають лише через візові центри? п.с. мене цікавить відкриття візи у Німеччину (може хтось недавно відкривав)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я їхала в останній день дії візи туди назад, то польський митник наголошував, що до 12 ночі маю бути на кордоні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Задам дурне питання:girl_haha:. Ви вірите що буде безвізовий режим в червні? Маю дилему, в дочки віза закінчується 6.05. А нам треба їхати 12.05. І от думаю відкривати їй візу, чи дочекаюсь безвізу. Знайомі говорили що звертались італійське консульство, їм сказали що буде безвіз і візу відкривати не треба. Писала вчора в португальське посольство, де відкриваю візу, вони сказали що тре відкривати. І що я маю робити:girl_cool:
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Особисто я не вірю, що буде такий безвізовий режим, що сів і поїхав. Думаю, що десь є "підводне каміння". Я б все б таки відкрила і не переймалась. Та й про безвіз, ще має проголосувати Рада Європи, десь на днях.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    я буду мати білети на літак, плюс запрошення від мами. Просто щоб відкрити візу мама тратить 50 євро щоб завірити документи, плюс поїздка в Київ з дочкою, здати-забрати. То я так економлю:girl_crazy:
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Безвіз для України. Все, що потрібно знати для подорожей Європою
    Я б почекала, ще трішки, хоча б до 21 травня. То ніби остаточна дата. І вже тоді щось робила. Бо той безвіз вже 2 роки обіцяють.
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @mamvasulka, є така приказка "скупий платить двічі"))). Ми теж плануємо поїздку на 20 числа червня. В дітей вже віз нема. Але якщо чесно боюсь, що на кордоні мене сильно можуть розчарувати). І що тоді - додому? А гроші за путівки? Тому вирішили таки зробити візи. От якраз вчора проплатила послуги візового центру, тепер чекаю дзвінка. І маю величезні надіі, що хоч встигнути ті візи зробити до 20 червня, бо затягнули ми як завжди до останнього).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка підкажіть будь ласка чи можна після візи категорії Д мульті на 180/180, одразу після її закінчення відкривати нову по запрошенню чи лише через пів року перебування в Україні?
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Запрошення яке? Якщо від воєводи, то можна, якщо звичайне oswiadczenie, то дивіться скільки днів використано. Якщо всі, то так, доведеться чекати пів року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Якщо у вас була "робрча" віза, то лише з зезволеням від воєводи, зразу відкриють. Якщо немаж зезволеня, то чекатм 180 днів.



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Energy M

    Energy M Member

    Планую відкривати малому візу. Подаватись будемо усі разом. Чи потрібно якийсь дозвіл на виготовлення візи від батьків? Довіреність на вивіз дитини за кордон краще перехресна? Частіше буду їздити з малим, без чоловіка.
     
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Так, потрібна на візу і потім для подорожей окремо від чоловіка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. oliv

    oliv Active Member

    Підкажіть, будь ласка, якийє варіант відкрити візу дворічній дитині, якщо у мами є чинна (ще на 2 роки чинна) шенген-віза (наукова), батько не тут, дозвіл на виготовлення є? Яку візу можна робити дитині?
     
  16. oliv

    oliv Active Member

    А хто на днях записувався на польську візу? Які дати пропонують для подачі документів?
     
  17. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Дзвонили минулого тижня, а саме в суботу, то запропонували 24 травня
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата Вам відкривали візи в новий біометричний паспорт? Вичитала таке

    – Для мене не є проблемою отримати візу; я можу піти за нею з біометричним паспортом?

    Ні, у вас просто не візьмуть документи.

    Наші сусіди з Молдови пройшли точно такий шлях; у них також поширювали чутки, мовляв, "безвіз нічого не дає", "з візою в паспорті через кордон пустять, а без візи – як складеться". Нині в Молдові знають, що це – міф, а от в перші місяці чимало людей намагалися подати документи на візу "для впевненості". Особливо ті, хто мають право на безкоштовне оформлення візи.

    Тоді в ЄС ухвалили рішення: всі посольства зобов’язали відмовлятися приймати біометричні паспорти на оформлення "шенгену". В Україні буде ухвалене точно таке рішення, кажуть джерела "Європейської правди".


    в нас 19.05 в консульстві подача документів, в мене паніка:girl_cray:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та чого паніка? Не приймуть, то підете додому, гроші зекономите..
    Ну ж не підете ви робити звичайний паспорт, щоб отримати візу)
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відпишіться потім, самій цікаво. Подаємо 23 травня малим на візу. В них біометричні паспорти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1