Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Отримала шенген на днях для себе, чоловіка і малого, правда річну.. Але теж маю пітання. Минула віза була 08( культурна діяльність), а ці нам з чоловіком вліпили 07(7 - коли віза видається для роботи на підставі інших документів, крім тих, що зазначені в пункті 5;), а малому взагалі щось незрозуміле-23 (коли віза видається на основі карти поляка;)
    Правда дали гратіс. Хто розбирається, розтлумачте будь-ласка
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Подзвонила в ВЦ Польщі. Сказали, що достатньо виписки з рахунку (в моєму випадку це буде довідка про доходи) і вказати в анкеті, хто виступає спонсором.
    Але на сайті того ж таки ВЦ йдеться про якийсь гарантійний лист.
    Я далі в роздумах, як то правильно зробити.
     
  3. MIra

    MIra Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Візьміть з собою ще копію паспорта чоловіка і ІПН
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Щойно дзвонили мені з ВЦ, попередили, що з 03.11 змінюється перелік документів на подачу.
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ірусь, а як тепер буде?
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    На сайті вже новий перелік документів. Броні готелю не потрібно. Потрібно довідку з роботи про посаду, дату прийняття на роботу, графік відпусток і що місце зберігається. І довідка про зп. Також виписку з рахунку. Не кредитного і не депозитного. Во як.
    А, і для дітей довідку зі школи про вільний від занять час, або про те, що школа не заперечує, що учень пропускає заняття.
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    мої батьки не мають рахунків в банку взагалі, то таким людям тепер без шансів шопінг візу отримати?
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Виходить що так. Тобто, не маєш грошей, то який шопінг? І навіть якщо ваші батьки продали корову, то все одно шансів нема.
    Брєд. То зроблено тупо для відсіювання людей.
    От дітям нащо довідка зі школи? Їм ж на супровід візу відкривають, то одне, а друге, відколи консульство вирішує за мене, що моя дитина не може пропустити школу, а може їхати закордон лише на канікулах. А вихідні уже не рахуються? Навіть найбюрократичніше німецьке посольство не вимагає таких документів. То не продумано з розумом, то просто хтось зі стелі написав, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    в них і корови нема, не те що шансів:xaxa:
    якось то тупо, вони що там не знають давньої української традиції тримати гроші в шкарпетах?:connie_pull-pigtail
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Ага, і в панчохах, і під матрацом))) вони взагалі ніяких традицій не знають. І не хочуть знати, і нас не хочуть знати... Сумно.
    Подаю 19.11, напишу що і як. Може хтось швидше подає?
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я подавала вчора. На сайті ВЦ написано, що з 16 жовтня змінився перелік документів. Довідок з банкув нас не було, лише видрукувала гарантійний лист, який там є. Запитань не було жодних.
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Обов'язкові документи подаються з 03.11. Я мала на увазі чи хтось подає в листопаді.
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Кх, Порошенко в суботу перед виборамй в шустера знову про біометричні паспорти згадав і скасування віз...
    Дівчат, зараз є нібито наша львівська сила потужна в парламенті у вигляді Самопомочі - треба якось апелювати і за це болюче візове питання.

    В мене тато бідний теж планував на шопінг подаватись і з'їздити до мами в Італію в гості. Тепер малоймовірно, що йому, пенсіонеру, відкриють візу. Хіба варіант зі спонсорством думати. Та, зізнаюсь, що використовуєм цю польську шенгенку явно не за призначенням, але шо дєлать?..
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Я не проти. А як воно має виглядати те звернення? Усно, письмово? Якщо я прийду і розкажу шо пачьом, мені лише поспівчувають, покивають головами і відфутболять, хіба нє? Як зробити щоб діяло?
    Я шопінг використовувала за призначенням. Але кого то цікавить..
    Ну і прикордонним областям все ж могли якісь поблажки зробити, як не як, таки лишаєм в них немалі суми. Ну але хто ми такі?
     
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Якби то знати куда і до кого йти. В принципі якщо дійсно таке рішення прийнято на вимогу ЄС у зв'язку з уніфікацією пакету документів для відкриття шенген-візи, то навряд чи в силах хтось щось змінити.
    А от Німеччина навпаки відмінила плату за візу для українців.
    Ще би за візу польську не треба було 35 євро платити, то не так образливо було би потім у разі відмови. А відмов тепер буде більше, я так думаю.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Німеччина відмінила плату за національну візу. Польська національна вже давно безкоштовна.

    Просто маю досвід, колись з п.Тягнибоком гуляли на одному весіллі, пожалілась йому про лохотрон (намагалась виїхати за кордон, нажились на мені непогано), сказав прийти до Львова в його офіс, прийшла, розказала, виявляється нас було багато таких.. Похіхікали з нас, розказали які ми лохи і відправили додому чекати відповіді.. Таке саме буде і тут..
     
  17. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А якого? Якщо можна карткові, і конкретна сума коштів не вказується, то для пенсіонерів це один з варіантів. Ну принаймі пробувати можна, для них хоч віза безкоштовна, лише послуги. До речі, страхова компанія, яка представлена у візовому центрі, страхує від відмови у візі, просто додається додаткова угода. На вартість страхівки ніби це не впливає, а сума відшкодування приблизно 600 грн.
    Цікаво як на це зреагує школа.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Думаю школі по барабану. Але як всі почнуть ходити по довідки, то певне скоро зреагує.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Млін, чоловік подає 3-го, я 5-го.
    В моїй довідці ні слова про графік відпусток, і сказали у відділі кадрів, що вперше чують таку вимогу і вказувати цю інформацію не будуть, бо не знають, як.
    От що мається на увазі? В нас на роботі немає офіційного графіку відпусток, за тиждень до планованої відпустки пишу заяву і все.
    І взагалі, навіщо їм ця інфа? Я що, тільки раз на рік у відпустку маю право на шопінг їхати? Поляки хоч розуміють, що їм самим це невигідно? Чи просто передерли вимоги з вимог до віз, які відкриваються під конкретний тур? (риторично)
    Чи можна детальніше (можна в ПП), що це за лист і де Ви його знайшли? Бо вже другий тиждень безуспішно шукаю зразок гарантійного листа для спонсора поїздки.
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Графік відпусток має бути на кожному підприємстві. Не знаю чи то закон, бо я не кадровик, але пам'ятаю, що наша кадровичка отримала припис за те, що при перевірці не надали графіку відпусток.
    Нє, ну а шо я на вихідні поїхати не можу, чи на державні свята... Таке враження, шо просто тупо списали і голову там ніхто не вмикав.