Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ви вказували дані малого при реєстрації?
    Я собі роздруковувала підтвердження безпосередньо з сайту, то там ми всі троє були вказані: я, чоловік і дитина.

    В мене так вийшло, що я вказала при реєстрації свою не основну пошту, а потім коли пробувала зайти на ту другу пошту і роздрукувати підтвердження, то в мене нічого не вийшло, бо та пошта виявилась заблокована. Тому я і підтвердження з пошти не мала, тільки з сайту собі зберегла.
    Попробуйте ще з сайту собі на підтвердження глянути, і якщо там дитини і номера для дитини на подачу документів не буде, значить, дитина не записана на подачу, я так думаю...

    А ви на першу шопінг подаєте чи яку?
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ага.
    То на сайті десь ще можна побачити? Бо я його закрила...
    Я подаю на репатріацію. А чоловіку з малим- так, на першу.
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Можна. Треба зайти в меню Призначення дати подачі документів і там є така опція Роздрукувати лист- підтвердження.
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2015 ---
    Ясно. Малому можна було і не робити першу на 7 днів...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Нам тре.
    Бо їдемо усі разом. А по фінансам зараз нам двом двічі візи не тянемо.
    Так шо якось так.
     
  5. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть кому вийшло зареєструватись на подачу документів на короткостроковий шенген в Польщу за цих три дні? то на сайті вже в кінці реєстрації "Ерор" пише, то в колцентрі дат немає взагалі( дурдом просто:girl_devil:
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хто в курсі по датах на національну?
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А хто знає скільки коштує страхівка на першу шопінг-візу?
     
  8. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Десь 40 грн. Можна відразу зробити на рік і подавати ту саму страхівку і на другу шопінг візу.
     
  9. dovganchyk

    dovganchyk New Member

    Допоможіть!
    Може хтось має людину яка займається відкриттям віз, хочу їхати з малими до батьків, в полському посольстві черга аж на середину серпня, порадили відкривати туристичну. Хотілось би через когось провіреного! Дякую!!!
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Потребую поради. Ми плануємо подавати документи на шенген візу, і при подачі необхідна бронь готелю. Щойно спробувала забронювати, але в підтверженні, яке отримала на пошту, пише лише одне прізвище особи яка бронювала, а нас то двоє. Переживаю що виникнуть проблеми при подачі документів. Бо виявляється одна особа забронювала номер на двох, а інша лишається без броні. Підкажіть будь ласка, як правильно потрібно бронювати номер щоб в посольстві бачили що ми двоє бронюємо один номер?
     
  11. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Там є така штука як " редагувати бронь" чи " внести зміни", там треба ввести імена всіх людей, які будуть проживати в номері. При зміні в бронюванні, вам прийде ще один лист-підтвердження на пошту.
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2015 ---
    Пишіть в приват.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Пробувала перевірити дати - то сайт польського візового глючить чи там вже дати не можна подивитися?
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    По страшній силі при чому.
    І дозвонитися я теж не могу.
    Хник)).
     
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    І от мене цікавить питання страхівки. Подаємо на шенген, яку саме краще брати страхівку і де саме? Документи подаємо 03.07 на 8:30 і от не знаю чи встигну оформити страхівку там чи все ж треба десь окремо в страховій? В котрій годині на Садовій "життя починається"?
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я зробила страховку за 100 грн, не липову, в знайомої в турфірмі Екватор на Франка біля консульства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Там в середині візового центру пподають страхівки, вони теж ,напевео, вже 8:30 працюють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    після бронювання ви мали отримати електронну адресу готелю. Тепер напишіть туди і поясніть ситуацію: що вам потрібно для візи підтвердження броні на такі то прізвища /імена. Вони вам мали б вислати лист (електронний) чи факс з потрібною інформацією. Неодноразово так робила і ще ні раз не стикнулась з відмовою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Сьогодні отримала одну інформацію, яка мене здивувала. Кума живе в Полтаві і пробує записатись на польську візу (підходить Харків або Дніпро). Так от в Харкові дати аж на кінець серпня, мало того - дозвонитись дуже тяжко. Ну як в старих добрих традиціях Львова ;)))) От ніколи б не подумала, що там польські візи користуються аж таким попитом....
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дівчатка,а на першу шопінг візу потрібна довідка про доходи чи виписка про рух коштів за ост.3-6 міс. і з залишком на рахунку?Чи це те саме чи ні?Бо в банку мене спитали,а я не знаю ще це має бути...не розумію))
     
  20. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Про рух коштів точно треба і на цій довідці відрзу видно залишок.