Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Здається на 1-2 грудня найраніше. Маю квитанцію оплачену в п'ятницю, то там так пише.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    хочем з чоловіком зробити шопінг візи польські, прокатати їх, подати вдруге на шопінг візи і вже вписати туда дітей.
    Хто в курсі чи вписання дітей теоретично може повпливати на термін тої другої шопінг візи? Чому питаю, сьогодні в турфірмі сказали що польша зараз дуже неохотно робить візи на цілі сімейства, бо переживає щоб до них массово не їхали в якості біженців.

    І якщо я в декреті відповідно доходів як таких - нікаких, тільки соцвиплати, ну і там ще чуть чуть по карточці обороту в незначних сумах, і довідки про доходи відповідно я теж не надам, чи мені відкриють візу? Бо серед вимог і довідка про доходи и про стан рахунку і т.д.
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А як можна по шопінг візі їхати в якості біженців? Там ж процедура зовсім інша.
    Щось занадто песимістично звучить - в нас же ніби військові дії ще не ведуться, щоб ми біженцями ставали тут. А якщо це мались на увазі переселенці зі сходу - то їм шопінг візу в принципі не мали би відкрити, вона ж для жителів саме західних областей.
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Тут вам ніхто не дасть конкретної відповіді. Теоретично, вам відкриють візи, і те, що ви впишете дітей на то не впливає. Але то теоретично, а практично самі знаєте як буває.
    Я б вам радила вписати дітей зараз, подати на першу візу самим, а тоді подавати з дітьми. Менше питань буде.
    Щодо довідки про доходи - пишуть, що на рахунку достатньо навіть 500 грн.
    Але що насправді в голові тих, хто вирішує візове питання - хз...
     
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Якщо відкрити шенген візу вперше то на який термін відкривають? місяць чи три? і якщо на однин місяць то скільки можна бути за кордоном?
    Цікави чи їм підійде соціальна картка, де виплачуються декретні
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я не знаю як, але для чогось вони перестраховуються і не дають ті візи надовго одразу, і чогось вимагають купу документів що стосуються фінансового становища подорожуючих, їх платоспроможості, забезпеченості і стабільності.

    я не можу сказати в деталях бо не знаю нюансів, але власне сьогодні мені сказали що зараз простіше відкрити туж словацьку візу, більше шансіів за другим разом отримати довготривалу мільтівізу, аніж польську. І що це через події в країні. А як воно насправді не знаю, але влітати щоразу у вартість віз і отримувати їх аж на місяць наприклад і 1-2 вьїзди також неохота, тому і питаюсь за польські.
    Словаки простіше і легше їх відривають, розглядаєм їх як варіант.

    п.с. в турфірмі питали за туристичні візи ( шопінг вони не мають права оформляти , так сказали), може тому була така відповідь, бо по суті туризм не відмінає шопінг і навпаки, нам основне їх отримати і мати можливість виїзжати закордон. Перша полюбому прокатається без дітей, вдруге візи мають бути на всю сімью.

    ---------- Додано в 01:01 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    Всміслі вписати зараз а подати самим? Вписати куда?
    Ми планували перші візи оформити тільки на нас з чоловіком, а коли вже їх прокатаєм, другі візи оформляти на нас і дітей, ви пишите про те саме чи я вас не правилньо зрозуміла?
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Може то я вас неправильно зрозуміла. Я про вписання дітей у паспорт. Я подумала, що діти ще нікуди не вписані, ви хочете отримати першу візу, тоді вписати дітей і отримати візи на всіх. Тому і написала, що краще, щоб ваші діти вже були в паспортах, але перші візи відкривати лише батькам. Ну бо кожен лишній рух викликає в них підозру.


    Який шенген? Яка мета поїздки? Ставте питання конкретніше, бо так вам ніхто нічого не підкаже.
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    наші діти якраз вже вписані в паспорти, і закордоном діти також вже були 2 рази, але власне польські візи перші хочем зробити на нас з чоловіком лише, власне щоб менше запитань було і підозр, а вже другі потім зробимо і на нас і на дітей. Ну ми так плануєм на даний момент.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    А, ну тоді все б мало бути ок. Так багато хто робить.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я так робила. Першу візу на 7 дн. - мені і чоловіку. Другу візу - нам і дитині. - на рік відкрили.
     
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Знову сьогодні у спеціалізованому бух.виданні читаю, що з січня 2015 планують видавати біометричні паспорти, для власників яких автоматично не потрібно візи в країни шенген-зони. Ці паспорти мають видавати в спеціальних терміналах.

    Якщо дійсно буде безвізовий режим з цим паспортом, то виходить зараз простіше буде його собі виробити, ніж ту канітєль з візами польськими проходити. Що хто ще чув про це?
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Читала-читала, але так і не зрозуміла нічого - порадьте, будь ласка! В мене є польська "культурна" шенген-віза і я по ній вже багато разів їздила, і вона ще довго буде дійсна. А от як мені зробити польську візу сину 6 років (вписаний в мій паспорт)? Хочу його взяти в Європу через Польшу наступного разу. Йому ж культурну візу не оформиш? І шопінг-візу не оформиш. І готель на нього не забронюєш окремо в Польщі (ми там і ночувати не будемо). Щось я взагалі не знаю - з чого почати.
     
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я робила малому на супровід. Для початку він мав бути вписаний в запрошення від польської сторони, здавала тільки анкету, фотки і страхівку
     
  14. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Наразі безвізового режиму ніхто не вводив, і найближчі роки думаю цього не станеться. Тому навіть якщо й будуть видавати біопаспорти, то це черговий спосіб заробляння грошей - ніяких переваг перед звичайним немає, а ціна буде в рази вищою.
     
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ну так в тому і проблема. Хто і куди запросить малесеньку дитину, та ще й окремо від батьків?
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    То попросіть хай дадуть ще одне запрошення вам і впишуть дитину, а візу будете робити лише дитині.
     
  17. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Завтра йдемо подавати на шопінг візу. Готель зарезервований. Чоловік в ролі спонсора. ще купа документів.
    Хоть би все швидко пройшло, а то з моїм малим непосидьком буде важко довго в черзі вистояти.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    То як справи у вас?
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Поновили список документів на сайті відносно готелю. Тепер треба роздруковане бронювання з букінгу, виписка з банку про зняті кошти і скрін з пошти з підтвердженням бронювання.
    Я забронювала готель, там писало що знімає гроші в день бронювання, але до сьогодні гроші не знято. Чьо дєлать? Може кинутись того і вписувати родичів? Але на сайті про родичів ні слова...
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Megan, напишіть їм листа нехай знімуть. Для чого ризикувати?