Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Це логічно. Ситуацію в Україні поки важко прогнозувати, а біженців не потрібно ні їм ні іншим країнам шенген зони. Якби не сумно було це визнати.
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Не цілком влучно сказано, адже отримати статус біженця можна і не маючи візи, а подати відповідне клопотання на митниці.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а в якому контексті вона то сказала? щодо України?
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    для них цілком все правильно - 100%. От ми маємо зараз на сході все це через оті вічно відкриті двері на кордоні з Росією. Коли вже там закриють наглухо кордони?!
    Може, тоді і з боку Польщі нам відкриють?..
     
  5. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    здавала сьогодні документи на третю шопінг-візу. Працівники візового центру (не кол-центру, а візового) не володіють інформацією про те, чи потрібні нові документи, і від коли їх буде потрібно - "у нас не було ніяких нових вказівок". неофіційно додала "чула, що ці зміни будуть стосуватися бізнес-віз". з іншого боку "ми нічого не знаємо, може від завтра, може від сьогодні" - тобто реально вони тупо не в курсі.
    я мала довідку з роботи, з банку і неоплачену бронь з букінгу, у візовому центрі запропонували ці документи не подавати - бо мол не потрібно наразі. я здала, бо мені ці доки теж вдома не потрібні.
    ще момент - одну фактуру не прийняли, бо на ній не було підпису і печатки магазину (я якось не звернула уваги, а варто би було). водночас, з усіх інших поїздок були нормальні фактури, то сказала, що цього цілком достатньо.
     
  6. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    так, погугліть.


    Вже подібне в історії проходили, але закінчилось це якось так:
    «А коли вони прийшли за мною, не залишилося нікого, хто за мене вступився б»


    Так вони від українців, таких самих європейців, як самі закривають двері, а чорних мусульман-ісламістів, Європа радо приймає і оплачує їм все прожиття. Вони в європі народжують купу дітей, самі ж ні дня не працюють(а для чого? як все дає держава) Сидять на шиї платників податків, яких самі люто ненавидять. От саме ці ісламісти народжені в Європі, але виховані (точніше взагалі не виховані)у свої невідомо яких звичаях, ще "постукають" з ноги у їхні "зачинені" для нас європейців двері зі своїм "рускім ісламським міром".
    І оцей наш лугандон і даунбас буде здаватись невинною забавою!
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    не розумію, а що українців в Європі мало? Чи мало українських дітей народжується в Європі? Чому все Україна відчуває себе ображеною і покинутою? Те, що на сході такі проросійські люди, то вина України, бо за весь час незалежності країни не було зроблено нічого, взагалі. а лиш навпаки-телебачення враз стає все більш російськомовне, бо ми ж маємо бути толерантними, ніхто не намангається українізувати країну, виховувати якусь патріотичність, гордість з того, що ми окрема країна. На заході нам значно легше, бо в нас просто завжди то було, а там на сході треба було працювати з людьми. І те, що кордонів з Росією досі нема, також вина України. Тому і ця війна-то є на жаль справа України і їй з тим боротися, на жаль..
     
  8. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тому що в Європі діють подвійні стандарти, причому у всьому!
    От наприклад на моїх очах Громадянина США українського походження 3 години мурижили на фран-англійському кордоні. В мікроскоп переглядали його американський паспорт, американські права, робили особистий огляд і тп.. А в той самий час проїхав цілий автобус з чорними "саламалейхумами", з невідомо якими паспортами, і їх всіх радо вітали "хелоу СЕР!"

    В Англії попробуте відкрити рахунок з укр паспортом, або покласти чесно зароблені 40 фунтів на картку. На другий раз пришлють повідомлення, що заблокують по закону з боротьбою фінансуванні тероризму, а самі в той самий час радо приймають спонсорів тероризму, наприклад таких як Ахмєтов і його вкрадені у людей міліони.

    То вина УРЯДУ, які крали, а не простих українців. Українці і так від них натерпілись.


    Тому європі треба відстоювати свої так звані "європейські цінності" не у війні з простими людьми, а з тимми хто ті цінності порушує, але ж де там, вони радо будуть приймати Путіна і його посіпак, а для простих українців, будуть "закривати двері".

    Знаєте всі ми люди! І ніби з расизмом покінчено, але ж ні - колись людей ділили по кольору шкіри, а тепер ділять по кольору паспорту! ОЦЕ ОБРАЗЛИВО
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я тільки не розумію- що саме ми маємо?
    Шоп-візи ж беремо ми, а не Схід.
    Короч у Польщі кожен наступний політик бачу гірший за попереднього.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    купа, куууупа українців живе по всьому світу і нормальне відношення до себе відчувають. Так, є різні випадки, але я дууже сумніваюся, що саме до українців якесь гірше відношення. Завжди всьому є причина, чи щось в документах не так, чи ще щось. Якщо в людини все добре у всьому, то не стикнеться вона з труднощами в жодній країні. У мене купа купезна знайомих і колег розкидалі не тільки по Європі, а по всьому світу. Нічо, живуть, не нарікають , що вони бідні принижені українці...
     
  11. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Це все не новація Польщі.
    "Увеличение количества документов, которые украинцы с 15 октября должны подавать для получения шенгенской визы в консульских учреждениях Польши, соответствует решению Европейской комиссии.
    Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН, об этом сообщил на брифинге спикер МИД Украины Евгений Перебийнис.
    Он напомнил, что 29 апреля Европейской комиссией был утвержден унифицированный перечень документов, которые должны подаваться гражданами Украины в консульские учреждения государств-членов ЕС для оформления виз. По словам Перебийниса, со своей стороны Украина в рамках дальнейшего упрощения поездок граждан Украины в ЕС последовательно требовала от европейской стороны скорейшего принятия такого перечня документов для граждан Украины, которые были бы унифицированными для всех государств.
    Поэтому утвержденный в апреле перечень предусматривает предоставление гражданам Украины при оформлении шенгенской визы четырех документов, которые подтверждают цель поездки, источник доходов в Украине или справку с места работы, наличие средств для осуществления поездки или справку из банка, наличие жилья на время пребывания в странах Шенгенской зоны.
    "Поэтому перечень документов, требуемых консульскими учреждениями Польши в Украине, полностью соответствует одобренному Еврокомиссией решению по этому вопросу", - сказал Перебийнис.
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2014
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Українців у світі є багато і дійсно кожен окремо взятий з них почувається непогано, тобто відношення знайомих, колег, друзів до конкретної особи випливає саме з його вчинків і особистості. Але от аж ніяк не погоджуся з тим, що перше сприйняття українців як нації іноземцями є аж таке позитивне. Маю на увазі першу реакцію незнайомих пересічних європейців, до прикладу. Вибачте на слові, але вони на жаль нас стороняться і ставляться з недовірою.
    Наприклад, іноземці вимагають особливих гарантій, якщо йдеться про оренду квартири українцем. Натомість німцю ця квартира здається дуже просто. То в мене сестра знімала житло на Канарах, то там дуже побоюються наших. Її спочатку прийняли за німкеню, бо вона там працювала у філії німецької компанії, ключі вже були майже в руках, але коли господарі дізнались, що то українка, то угода майже зірвалась. Прийшлось іспанським колегам виступити поручителями.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Коли ми робили ті візи то угорське посольство мало конкретні вимоги - 18000 грн (припустим) доходу за пів року. Якщо в довідці виходило менше, то закидались гроші на карточку і бралась довідка з банку про залишок коштів на рахунку. Там мала б бути сума яка ту різницю покриває. Відповідно якщо чоловік (чи інший спонсор) міг покрити ці вимоги для обох - то чому ні. На рахунок підтвердити - дати документ де показано родинний звязок - копія паспорта де вказано ким є спонсор для вас. Але це найкраще уточняти по конкретній державі, діло було років 2-3 тому. Або в тур фірму сходіть, вони теж шарять.
     
  14. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так я не про відносини між людьми, я про відношення держави, і держ органів. Якщо ти з укр. паспортом то неможна навіть елементарне зробити.

    Розкажу про Англію, з укр паспортом то хіба можна на Біг бен подивитись і то не факт що візу дадуть, і потім ще подорозі не факт чи пустять. А в той самий час приїжджають дуже багато чорних мусульман з африки, які 2 слова по англійські не завжди можуть сказати, але зразу получають грошову допомогу на житло, на дітей і тп. які ні дня не працюють. Отакі чорні Лондон заполонили просто. На мій погляд якраз такі паразити які ні дня не працюють і отримують грошову допомогу і є шкідливим елементом для суспільства. Але ж ні уряд Великої Британії з ними не бореться, а бореться як Дон Кіхот з повітряними млинами - вигаданими емігрантами з України ускладнюючи отримання віз і тп для тих хто і гадки не має залишитись.

    Тобто з тою толерантністтю і подвійними стандартами вони самі себе заганяють.
    В мене таке враження що наступна королева Великобританії буде чорна. Канцлером Німеччини буде турок, а президентом Франції буде якийсь араб і так далі.. причому усі вони будуть народженими в ЄС)))

    Отак ніби для них незамітно Європа (ЄС) стане чорним континентом, а вони далі будуть перед укранцями-європейцями двері закривати )))

    Тобто це то саме що в свій час було у нас на донбасі, українців винищили, заселили російськими переселенцями, а тепер ми жнемо плоди. То саме в скорому часі чекає і Європу.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    дівчата, а як на робочу візу тепер подавати?
     
  16. Liquid cake

    Liquid cake New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    35 євро - це не коштує сама віза, а те, що посол розгляне ваші документи. якщо візу не відкриють, то гроші ці не повернуть, так як ними ви оплатили потрачений час на розгляд документів
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я бачила в Італії вже, як ті біженці "чорні", тобто африканці і пакистанці виживають. Виконують найменш кваліфіковану роботу, на яку італієць ніколи не піде, ходять обвішані всяким непотребом по пляжах, вулицях, втікають від поліцаїв, якщо ті їх побачать з їхнім крамом і т.п. Самі на вигляд дууже довгий час не миті, одним словом таке...
    Але вони напевно вже щасливі від того, що мають змогу хоч так копійчину заробити (чи вкрасти- хто зна). Може, в інших європ.країнах з біженцями інакше, але в Італії мені їх було шкода. І я би не сказала, що за них держава дуже дбає. Італія сама вже не знає, як з тими втікачами собі раду дати.
    Знаю, що поляки наразі тільки щасливі з того, що до них ще так масово не втікають ці чорношкірі біженці.
     
  18. kofelaver

    kofelaver New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Правила подачі на робочу візу не змінилися)
     
  19. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Сьогодні знайшла отакий список на шопінг візу: http://lowcostavia.com.ua/shoping-visa-novi-dokumenty/
    Ніби як не потрібно броні готелю і довідки з роботи. Але наскільки правдива та інформація незнаю...
     
  20. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Підкажіть будь-ласка буду робити собі шопінг візу, дочка вписана в мій паспорт(1.5 р), але в нас різні прізвища, чи відкриють їй шенген? Чи потрібно окремо призначати дату на її подачу документів ?
    ***********************************************************************************************************
    Кінець теми. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2014
Статус теми:
Закрита.