Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А нам родичі прислали запрошення до Польщі, але в запрошенні зробили помилку в написанні вулиці - назва зовсім інша... Хто знає, можна в цьому випадку отримати візу?:girl_smile:
     
  2. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Найкраще запитати про це безпосередньо в консульстві. Бо якщо подати документи з помилкою, нічого не сказавши - 99% гарантії, що поставлять відмову.
    У мене була помилка в імені, я вказала на це при здачі документів. Сказали, що нічого страшного і видали візу за тиждень. Але я робила це минулого року в Києві.
     
  3. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я відкривала на початку грудня шенгенську мульти візу.
    Документи потрібні такі:
    - запрошення (в якому потрібно вказати ваші дані,в ідеалі це б мало бути -номер паспорта,термін його дії, дату народження, національність,адресу, а також буде "+" - якщо вони вкажуть що витрати на проживання покриває сторона, що запрошує. Так як мені робили запрошення від польського підприємтсва то мені потрібен був двосторонній договір (подавала копію), а також свідоцтво про реєстрацію фірми на якій я працюю.
    - копію трудової книжки
    - довідку про вашу зарплатню за останні 6 місяців (зарплата має бути приблизно 3000 грн)
    - довідку, де зазначена Ваша посада і оклад, а ще якщо відкриваєте візу "гостьову" (тобто якщо запрошення від фізичної особи) то має бути зазначено,що місце праці на час Вашої подорожі зберігається. (Для запрошення від юридичної особи, я ще в тій довідці писала,що витрати на проживання,харчування та транспорт покриває роботодавець - справа в тому що в моєму запрошенні вони не захотіли вказувати що вони беруть на себе якісь витрати)
    - копію українського паспорта та ідентифікаційного номера
    - закордонний паспорт
    - заповнена анкета з фотографією
    - страхівка

    Щоб Ви не стояли у чергах -відкрию Вам секрет :) Документи на візу в Польському посольстві приймають до 13-00, приходите 12-30-12-45 і відразу проходите до віконечка! Так робила я і ще мої сусіди, у всіх так вийшло:) Коли отримувала візу то приїхала приблизно в 14-00 і теж без черги забрала.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2010
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Знайшла таку інформацію:
    Міністерство закордонних справ Польщі планує з квітня цього року запровадити в усіх консульських установах в Україні можливість подачі документів на отримання візи через інтернет.

    Про це кореспонденту УНІАН у Польщі повідомив заступник директора консульського відділу польського МЗС Влодзімеж ЗДУНОВСЬКИЙ.

    Він відзначив, що в інтернеті буде розміщено інтерактивну форму, яку можна буде заповнити он-лайн та відразу визначити дату подачі документів безпосередньо в консульстві.

    ЗДУНОВСЬКИЙ поінформував, що документи після заповнення онлайн-форми можна буде здавати особисто або відправляти поштою, та запевнив, що при особистій подачі українцям не доведеться чекати в черзі. ”Буде визначено час на подачу документів на кожні півгодини”, - сказав він.

    ЗДУНОВСЬКИЙ наголосив, що онлайн форма автоматично буде вказувати на помилки в анкеті, а також одразу буде реєструватися в електронній системі консульства, що дозволить пришвидшити видачу віз.
     
  5. camomile

    camomile New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Скажіть,буль-ласка, а чи відкривав хтось гостьову візу в Італію? Чи потрібно підготувати такі ж документи, як і на польську візу. І чи правда, що італійське посольство зараз одне з тих, які дають найбільше відмов?
     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Італійське та Грецьке посольство дає найбільше відмов, це справді так. Документів потрібно більше, зокрема, якщо це туристична віза, то готель має бути оплачений на перед. Це є досить проблематично.
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    така думка існує, але якщо документи добре зібрані-оформлені тут і правильно зроблене запрошення з Італії проблем бути не повинно. Наявність попередніх шенген віз великий плюс,хоч допомагала оформляти документи і людям з чистими паспортами,результатом була віза на той термін,що просили в анкеті:) тому не все так однозначно
    якщо це туристична віза, то не тільки готель має бути оплачено, а й страхівка,показано яким транспортом ви збираєтесь добиратись, а часто це і куплені квитки на літак

    звідки такі дані?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    не факт! Колись я мала їхати на конкурс в Італію, мала всі документи, запрошення звідти, особисто від директора того дійства. Все-все. І нам відмовили... без пояснення причини. Італійське посольство-то таке капостне посольство:girl_devil:!
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    вони всі капосні часами-місцями:) але я працювала в тур фірмі і часто стикалася з різними посольствами, італійське то ще дуже непогане порівняно,повірте:) власне надцять віз саме гостьових італійських відкривала без проблем, про туристичні не кажу
    теж мала історію-мені і ще цілому автобусу студентів, наприклад, австрійське поставило відмову, при тому що рік перед тим жила 2 тижні в Австрії.
    В нас і спортсменам на змагання віз не відкривають (Іспанія до прикладу)
    але тут мова йшла про гостьову італійську, а конкурси-семінари-конференції-спорт-туризм-гостьова-робоча то трошки різне:)

    а забезпечення чиє було? на підставі ваших доходів чи витрати проживання-харчування брали на себе сторона, що висилала запрошення? то я для своєї статистики цікавлюсь...
    бо насправді з тими візами кожного разу може бути інший нюанс, вже надивилась...
     
  10. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    навіщо вам італійська віза! В мене знайома відкрила польську візу і в Італії вже 1,5 місяці. Але є один нюанс ,що першу візу поляки дають на 10 днів,її треба погасити і знову робити мульти візу (на 90днів)!
     
  11. camomile

    camomile New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дуже дякую за інформацію. А от якщо в мене буде запрошення, хоча я збираюся зупинитися в готелі, то це гостьова віза так?
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Поділюся своїм досвідом відкриття візи у Польщу. Це було минулого літа. Варіант вікриття візи через турагенцію я зразу відкинула - тривалість перебування всього кілька днів чи тижнів, послуги дорогі. Туристичний тур як такий мені був не потрібен - у мене планувалася своя програма.
    Була можливість одержати запрошення від родичів (типу гостьове), але то справді дуже довга процедура - їм треба підтверджувати наявність нерухомості (типу що вони мають де мене прийняти), заробітків (можуть мене там прогодувати деякий час). Мені не хотілося їх надто турбувати.
    В кінцевому результаті відкрили мені довготермінову національну робочу візу на 1 рік. Для цього моя кузина з Польщі вислала мені завірений в "ужонді праци мяста" документ про те, що я їду до неї працювати нянею :)
    Отак хитро. Перевага в тому, що можу їхати коли хочу, недолік - не знаю, чи після кількох таких вєцєчок на границі не захочуть поцікавитися, що це за така робота - виключно на суботу-неділю і назад :girl_wink:
    Тепер коли поїду вдруге, то доведеться знов митникам брехати, що їду працювати :)
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    якщо ви відкрили шенгенську візу,то немає різниці чи то гостьова і де ви будете проживати!
    ви можите бути в будь-якій зоні шенгену!
    головне не прострочувати дати!
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    якщо чесно не пам'ятаю, то трохи давно було. Пригадую ми в банку якусь картку виробляли і на неї гроші клали,напевно це мало бути наше забезпечення там.

    ---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------

    головне, що у вас є запрошення, а де ви будете проживати, то вже не їхнє діло( я так думаю).

    ---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

    не думаю, що будуть питати, а якщо й спитають, просто кажіть-особливостя роботи. :) Я мала річну німецьку візу, національну, але мені її продовжили в Нымеччины, то вона вже була ныби як Дозвыл на тимчасове проживання. Але я в Німеччині не сиділа цілий час, хоча мала б і нічого. Я взагалі по тій візі в Голандію два рази їздила, навіть три, ще з попередньою візою національною.:)
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    от саме це і могло насторожити в посольстві, що гроші на картках тільки недавно зявилися, або могла бути не достатня сума, а пояснення відмови зазвичай стандартне- не переконливо викладена ціль поїздки, або недостатнє забезпечення(або без пояснення взагалі), а іншими словами не настільки багато причин щоб ви повернутися назад на Україну, як не сумно, але факт, що маєму таку репутацію і буває, що людина справді їде по справах, або хоче відпочити , а отримує відмову, так само, як буває, що комусь з липовими доками відкривають візу хоч відразу зрозуміло,що поїздка в один кінець.
    не зовсім так, якщо маєте запрошення, то або сторона, що запрошує забезпечує вам проживання-харчування (тобто покриває частину витрат під час вашого перебування), або ви показуєте свої доходи, як гарантію того, що ви можете пробути в тій чи іншій країні певний термін ( раніше було в середньому в розрахунку 50 євро доба/особа, але то різниться)

    100%
     
  16. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Але поляки першу на 10 днів відкривають завжди Шенген, а ось наступні як їм хочеться. Можуть відкрити тільки польську. Я практично 6 років роблю візу до Польщі і кожен раз по-іншому. Без пояснень.

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

    А про запрошення : головне в консульстві правильно називати дані особи яка приймає. Пізніше то саме питаються на границі. І там треба мати з собою це гостьове запрошення, бо можуть не впустити в Польщу. А дальше ви їдете куди дозволяє віза, і не обовязково до тої людини, що дала запрошення.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    незавжди. Мені першу на місяць відкрили.
     
  18. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тобто я мала на увазі термін дії візи 1 місяць ,кількість вїздів 1 раз, а перебування максимально 10 днів. Так в вас було?
     
  19. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А чи відкривають вже візи в Чехію ,може хто чув?
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хто відкривав візу до Італії?
    Скажіть, всі документи ви просто перекладали, чи ще й завіряли нотаріально? На сайті написано просто перекласти, а знайомі розказували що завіряли нотаріально...
     
Статус теми:
Закрита.