Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    краще подзвоніть в посольсьтво в Київ,або напишіть імейл, на сайті їхньому має бути. Ми раз писали ,мали деякі питання, то нам відповіли.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Та я дзвонила, але все-рівно сумніви є, сказали що не треба нотаріального завірення, але знайомий переконував що він подавав місяць тому і треба було...Думала ще хтось скаже як робив:)
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Мій співробітник теж нотаріально завіряв
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я теж завжди і всюди перекладаю і нотаріально завіряю
    в будь-якому випадку, завірені документи більше і поваги, і довіри викликають, так що Вам лише на руку
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    підкажіть будь-ласка з анступними питаннями:

    1. Якщо матиму австрійську шенгенську візу чи можу їхати через Польщу? чи поляки не зажеруться?
    2. В австріяк щось там помінялося з відкриттям віз - тепер лише через телефон (12.45 євро коштує дзвінок) і на сайті щось не можу розібратися... Скажіть, хтось десь недавно відкривав візу через Австрію? бо я ще як три роки тому австрійську робила, то було інакше..
    3. Якщо я візу хочу на серпень, чи є якісь обмеження по часу, коли запрошення робити? маю на увазі, що якщо зараз мені зроблять і зараз запишуся на співбесіду, чи не страшно, чи можна? чи краще хоча б з місяць почекати? (вони тепер електронне запрошення роблять, тому воно 15 хв робиться і чекати впринципі нестрашно)

    наперід дякую!
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Польща тепер входить в шенген.З шенгенською візою, будь-якою,маєш право їздити по всіх країнах шенгенської угоди.

    ---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    а ти не порбувала сходити у Львові в представництво.Я правда не знаю, де саме вони зараз у нас є.Колись було на вул.Волошина(паралельна пр.Шевченка,біля пам"ятника Грушевського).Кілька студентів пройшли конкурс в оркестр в Австрії і ми такі ще були зелені, ніц не знали,а помогти ніхто не міг, то ми туди пішли і нам навіть там анкети заповнили,просто так.
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я в курсі, АЛЕ поляки мають два види віз (принаймні на початку мали) - звичайну і шенгенську і янких гарантій не було, що дадуть саме шенгенську, тому й думаю про те, щоб робити австрійську, плюс візу хочем на місяць практично, а той більше (зі запасом)


    теоретично то так, але коли ми їхали в італію, то казали робити нам спеціально австрійську і їхати через австрію, бо на кордоні все-таки на це звертають увагу

    от я й в роздумах, яку робити... польську легше і дешевше (запрошення безкоштовне, хоча місяць робиться), але не треба нікуди їхати ще й... а в австрію запрошення дуже швидко робиться, і робитимуть ті самі люди, і візу ту вже мала, і точно шенгенську візу дали б, але треба багато витратитись на переклади, дорогу і ще й той дзвінок...
    і помимо того, який в мене багаж віз (ще й США мульти на 5 років) ризики НЕвідкриття є...

    от і думаю, мабуть краще почати польську робити, а у випадку, якщо буде щось не так, то австрійську? як радите?

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    представництво візами на жаль не займається і в будь-якому випадку за консультаціями і записом на візу треба дзвонити... звісно що я про це думала :girl_curtsey:
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    коли то було? зараз все не так.якщо є мультівіза,шенгенська,з нею їхати куди хочеш можеш,то 100%! якби була національна австрійська, тоді були б питання. Іто,ти ж їдеш в Австрію,Польща-то транзитна країна для тебе.тобто ти просто її проїжджаєш
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    три роки тому їздили в італію через австрію
    в мене мульти віза США, поляки не дали мульти візи минулого року, лише звичайно на той термін, що ми просили

    а нічого, що в машині всі матимуть польську?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    то вже якраз сам час робити візи. Всі посольства люблять,щоб документи подавалися завчасно.

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    та ніби нічого.Це ж таке діло, ти можеш їхати з ними до Польщі,а потім собі далі без них. З шенгенською візою взагалі проблем з їздою нема! То коли національна віза, там купа нюансів.Мала німецьку,то вже знаю добре.Шенгенська віза дійсна на всі країни шенгенської угоди,тобто маєш австрійську і мож їхати і в Польщу,і в Італію,і в Німеччину.куди хочеш!Ми минулого року взнавали,бо був аткий нюанс.В мого хлопця була голандська віза до початку серпня,а ми мали їхати в Італію в кінці липня.І не знали,що робити,анулювати ту,чи як.Бо поверх тої ще одну ставити не можна.Ми писали лист в посольство Італії, то нам відповіли,що з шенгенською візою голандською ви можете вільно подорожувати до Італії. :)
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    оо, ну супер
    дякую, трішки полегшила мені пошуки))
    а яку б радила мені?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    якщо ти кажеш,що поляки можуть різну відкривати, тобто я так розумію,що можуть і національну відкрити ще.то краще тоді австрійську робити!
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    але якщо австріяки не дадуть (хоча не думаю, що не дали б??), то польську не встигну зробити, а якщо поляки не дадуть, то австрійську встигну, бо запрошення робиться хвилин 30

    як то важко... і чого б то я так переживала :girl_crazy:
    і польські мала візи, і австрійську

    ми австрійську дуже весело відкривали.. нам не хотіли дати, але попросили написати спростувального листа... так я привезла фотки з країн де була і написала, що якби хотіла лишитися, то давно вже б лишилась :girl_crazy: дали візу, але з умовою, протягом трьох днів по приїзді в україну приїхати в посольство з паспортами
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    то вони так перестраховуються,італійці теж так роблять.Якщо ти вже була в австрії,то добре.Можна робити польську,якщо шенгенська,то класно, але то треба точно знати,що буде шенгенська,а не національна.
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а якщо поляки дадуть візу, але національну, то шенгенську вже в іншому посольстві можна відкривати?

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:40 ----------

    та я не проти, мене це влаштовує, лиш би відмову просто так не ліпили (як французи люблять)
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    впринципі,якщо національна,то мали б поставити,але хто його знає, можуть запертися....
     
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    За італійське не скажу, але грецьке посольство дає відмови у 8-ми випадках з 10-ти. Я вже 3 рази була в Греції. Подивимось, що того року скажуть :). Всім сімейством ми ще ніколи не їхали, але думаю, що проблем не мало би бути. 18 травня їдемо на співбесіду:crazy:. По приїзді ще відпишуся.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хто знає скільки коштує польська річна віза (не шенгенка) на 5 річну дитину, яка вклеєна в мамин паспорт?
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Скажіть будь0ласка, може хтось знає, як приватний підприємець може подавати на отримання Польської шенгенки? чула, що таке можлвио, але не знаю, від чого відштовхуватися...
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ми також хочемо поїхати в Польщу, але машиною. Візу самим відкрити мабуть не вийде, хотілось би через турфірму. Може хтось нещодавно стикався з фірмами, які відкривають лише візи. І ще є маленька проблема (думаю, що маленька): минулого разу чоловіку поставили відмову звичайно ж без пояснень, візу відкривав по роботі, з сторони Польщі були всі необхідні документи, довідки і т.д. (оскільки це була робоча поїздка). Не дивлячись на це, відмовили. Чоловік десь почув, що в той день у них завис сервер і вони усім ставили відмови. А в мене взагалі паспорт чистий, оскільки поміняла через прізвище, хоча з попереднім встигла трошки по світі покататись.
    Підкажіть, будь ласка, як краще і швидше відкрити візу.
     
Статус теми:
Закрита.