Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тільки у німецьких?
     
  2. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дає, тут якраз кількома сторінками раніше обговорювалось таке питання
     
  3. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Здебільшого. В інтернеті погугліть, "німецька поліція, українці"
     
  4. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тих шенгенок є 14 видів, для чогось вони таки є.
     
  5. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    загалом, якщо ви вже в Польщі, і далі подорожуєте в межах Шенген зони, то вже не існує ще одного паспортного контролю як такого!
    тобто проходите лише контроль паспорту на посадку!
    але з іншого боку, з цим також ніколи не можеш бути впевненим, хоча працівники авіаліній не приглядаються до типу візи!
     
  6. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ексклюзивна добірка "33 причини не їздити в Німеччину з польськими шенгенками від Just me" Ви собі, будь ласка, уважно почитайте
    Німецька поліція затримала сімох українських туристів
    Усна візова політика: як уникнути проблем у Шенгенській зоні
    Человек не терпит насилия!
    Орднунг - великий і жахливий!

    особливо зверніть увагу на такі рядки:
    Ще й Vittoriya колись розповідала "чудову" історію http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1171911&postcount=406

    Може, комусь ця інформація стане в нагоді при виборі візи, або ж країни подорожі. А в Німеччину, як бачимо, краще не заїжджати взагалі, фашизм там живий і досі, поліції немає, тільки гестапо, шкода, що вважають себе культурною державою високого рівня розвитку. Аж бридко.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Німеччина тут порушила закон, адже згідно документу
    REGULATION (EU) No 265/2010 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL of 25 March 2010
    amending the Convention Implementing the Schengen Agreement and Regulation (EC) No 562/2006 as regards movement of persons with a long-stay visa

    він мав повне право перебувати в Німеччині.
    Якщо ж інші українці мали польську візу і навіть не були в Польщі за тією візою - тут вони порушили закон.
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Це Ви мені розказуєте.. Я знаю :sad: Щоправда, на щастя, не з власного досвіду, та все ж. Це там масове явище. Знайомі знайомих в таке потрапили, писали і німецькому уряду, і Президенту - відповіді переважно передбачають відфутболювання. Ще й той виграний Німеччиною суд, рішення якого дозволяє тепер німецькій поліції трактувати кожного як злочинця апріорі, тобто ніякої презумпції невинуватості. Ти маєш довести, що не злочинець, а не вони - що ти порушив. Аргументи "залізні": "А в нас на ТБ сюжет показували, що у вас там візи купують". Поки самі себе не захистимо - ніхто нас поважати не буде.
     
  9. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Розкажу з власного досвіду про "рішал". В мене закінчилася віза, і як завжди терміново вона стала необхідною. Я планувала виїзд на 18.05. Сама маю карту поляка і добре розбираюся з документами і в реєстрації. Але проблема в тому, що вільних дат на е-консуляті небуло. Відповідно я почала шукати виходів з ситуації. Мені порекомендували одну пані. Пішла я до неї. Питаю на коли ви мене зареєструєте і скільки то коштує. Вартість даної послуги не говорила до останнього. Каже вже вже реєструємо, завтра несете. Добре, ціна питання. Каже 300 грн. кажу за шо, ну ви розумієте нам треба заплатити поліції яка стоїть на вході, щоб Вас пропустили. А чого мене мають не пускати? Відповідає бо реєстрація на кінець липня. Я забрала документи і кажу ні дякую. Після чого ціна впала до 150 грн. Я з ними не звязувалася, розвернулася і пішла. На наступний день 26.04 "злапала" місце на е-консуляті на 20.07. Зареєструвалася. Пішла занесла документи, жодний міліціонер не спипив. Відрили візу на рік. А тих людей,які стояли і казали ми "від когось там" польський страж спроваджував і злився.
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    p.s. фашизм був в Італії.
    те що німці тепер там мордують за візи - певно через страх що як ті турки українці заполонять німеччину.

    в такі ситуації не потрапляла, але думаю що не німецькому уряду треба писати, а організаціям відповідальним за візове законодавство, тобто ЄС-цівцям.
     
  11. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    І ще: яка б не була віза і чи порушила людина правила її використання чи ні, утримувати особу добами без їжі та води, перекладача, без юридичної допомоги і всілякими способами вишукано знущатися з неї - про яку правову державу може йти мова?

    ---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    Зате не мають страху, що Німеччину заполонять араби та африканці. Подумайте, на якому ми щаблі...
     
  12. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Для себе з того всього зробила висновок - максимально прозоро і чесно виробляти ті візи, ну бо в нашій державі є таке що роблять за окрему плату шенгенки типу культурні, бізнес. Ось ще інформація з сайту "Представництва європейського союзу в Україні":
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    але все ж вони попадають в країну при дійсній візі, а не по польській! інше питання, що люди залишають нелегалами, тоді вже існують інші наслідки!
    українці, ж стараються знайти щоб і легко і близько було з тими візами!
    якщо в людини є причини на перебування в Німеччині, так ж чому не відкривати їхню візу, і не переживати на кордоні, чи цього разу пройде!
    і ще, я вже згадувала про цю історію в даній темі, як моїх знайомих завернули в аеропорті Катовіце, і анулювали візу на місці, вони мали туристичну візу, але не мали зарезервованого готелю! до них пристали, що так не може бути, і що в них це виникає підозру, тому дівчатам поставили печатки, і через добу відіслали додому!
    і не треба було навіть їхати в Німеччину, для великих пригод!
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ось дивіться, ситуація - припустимо відкривається шопінг віза (консульство Польщі), для того, щоб дійсно здійснювати покупки в Польщі (припустимо для ремонту квартири, бо там дешевше), віза відкривається на рік. В цей період на літо, захотілось відпочити на морях Іспанії, Греції. Як в таких ситуаціях себе вести? Адже за правилами візового кодексу, не можна мати 2 шенгенські візи?

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    О! А це прописано в правилах перетину кордону. Вони реально їх порушили.
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    О, в таких випадках німецькі гестапівці кажуть "Скасовуйте одну візу, відкривайте іншу!":khomyak:

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:40 ----------

    Насправді, у мене ніколи не було проблем із візами, моє запрошення мене від них завжди рятувало. Вже маю на разі 4 довгострокові шенгенки, буду зараз 5-ту робити, а паспорт такий заштампований, що в прикордонників не виникає навіть підозри, що я маю намір нелегально десь залишитися, вони часто взагалі жодних питань мені не ставлять. В тій жахливій Німеччині двічі була, щоправда, жодного разу не перевіряли документів ніде. Але зачіпає мене таке ставлення, на яке я, як і інші мільйони молодих, активних, відкритих для світу українців, ніяк не заслуговуємо.

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    Де Ви бачили молодих європейців, які їдуть в Україну і готелі бронюють? Та приїжджають з рюкзаками і шукають собі пригод. Концепція коуч-серфінгу. Ще коли студенткою була, на таких надивилася!:girl_yes2: Вже пора демонструвати адекватну відповідь на європейську гостинність, не подобається - нехай собі на схід через демократичну Білорусь їздять:girl_feminist:
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Не швидше, ніж Ви зареєструєтеся на неї і здасьте документи, а потім ще 2 тижні. Якщо Ви про польську питаєте.
    Дає.
    Про масово не чула, говорилося про один чи кілька випадків. І це про Німеччину. Благо -Європа велика. Тут велике значення має країна, куди їдете. До Німеччини я б теж боялася, принаймі уточняла б всіма можливими шляхами.
    Висновок. Далась нам та Німеччина.. Думають, що світ клином на них зійшовся. Будемо їх об"їжати :)
    А до речі, хто літав кудись по національних візах? Мається на увазі, напр. з Варшави, Жешува, Катовіц? А по шопінг -візі, чи бізнес? Як було? Справді треба було мати бронь готелю? А якщо до знайомих?
     
  17. sani

    sani New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ні, не так, я послав запит у посольство Німеччини, віддзвонили і відписали, про ту ситуацію, у телефонній розмові сказали приблизно таке:
    Якщо ви відкрили короткострокову чи довгострокову візу в Польському посольстві і зразу пошурували в Німеччину то це вважається порушенням візового кодексу. А якщо ви багато разів їздили у Польщу і ваша основна ціль візиту і відкриття візи Польша, а потім вам по якихось справах(бізнес, відпочинок і тп) потрібно відвідати німеччину то при паспортному контролі який часто трапляється вам нічого не загрожує(якщо в паспорті перед тим багато печаток). І ще один момент, треба буде показати запрошення чи інші документи по візі.

    ото власне той випадок наскільки я зрозумів, люди відкрили бізнес візу у Польшу і зразу поїхали туристами у Німеччину! тому не дивно що їх затримали і депортували...

    От власне, мало того вони їм ще державну допомогу дають... а ті сидять там і нічого не роблять! а до нас ставляться гірше негрів :sad:
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    єдине що можу сказати, це те щоб дістати туристичну візу, треба самим собою показати бронь готелю! з іншого боку виникає питання, наскільки така бронь є в кінцевому результаті дійсною!
    було випадок, коли при поїздці зимою на лижі, дзвонили в готель, щоб взнати, чи насправді в нас є дійсна бронь, на період дії візи!

    ну це посольство так каже, люди які у випадку проблем, лише розводять руками!
    це все залежить від того на кого ви попадетесь при контролі цолю німецького!
    думаю, що фраза "в мене ж багато печаток", зовсім не доводить, що віза була отримана таки чесним шляхом!
    вже не згадуючи, про всі ці машини з польськими номерами, при посольстві, які оперативно ставлять на місці ж печатки і підписи на запрошеннях, від польської сторони!
     
  19. sani

    sani New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а для чого доводити що віза була отримана чесним шляхом, нехай доведуть що вона отримана нечесно.
    А багато печаток, багато чого за себе говорить. ;) Якщо людина їздить багато і має багаторозову довгострокову візу, значить вона її використовує по призначенню. А якщо 1 раз приїхали і сидить до кінця терміну, то це вже свідчить що людина десь працювала, тобто використовує візу не за призначенням і тп. там багато нюансів...

    Хоча дійсно до українців(таких самих європейців!), європейці(не тільки німці, англіки і тп і навіть ті самі поляки, дітей недавно тримали в транзитній зоні, без їжі і тп коло доби) ставляться гірше ніж до народів азії і африки, а це сумно. І що ще більше сумно, що чиновники з посольства України, ті яким ми платимо зарплату і які мають як ніхто інший захищати нас, у тахих ситуація, ніяк не реагують. А якщо і реагують то вялою нотою протесту і то після того як ситуація набуде розголосу в ЗМІ... Якщо держава не дбає про своїх громадян, то німцям на нас накласти тим більше! Тому мусимо викручуватись самі, вчити мову(хоча б англійську) а не чекати засланого перекладача якого дадуть поліцаї, закони і відстоювати свої права.
     
  20. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    виникло питання, а до понеділка кол-центри усілякі не працюють, то може хтось з форумлян компетентно підкаже: чи зараз потрібно здавати відбитки пальців для шенгенської візи?

    натрапила на оцю інформацію http://tsn.ua/ukrayina/z-kvitnya-ukrayintsi-zdavatimut-vidbitki-paltsiv-dlya-v-yizdu-v-yes.html і застановилась... в інших джерелах (http://www.dmsu.gov.ua/uk/home/646-daktiloskopija-pri-vizdi-v-jevropu-ta-inshi-krajini-svitu.html) йдеться про запровадження цієї практики до 2014 року.
    отож, чи конкретно зараз для шенгенської візи необхідні відбитки пальців, чи ні?

    чи може це від країни залежить? мене Швеція цікавить, якщо шо :)
     
Статус теми:
Закрита.