Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а ви зі старого візи можете або вирвати, або хоча б відкопювати і подавати це все з новим паспортом.

    щодо виготовлення - в мене знайома екскурсовод, паралельно ще займається візами. можу запитати, але ніколи через неї не робила, тому точно як воно і що не знаю.
     
  2. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я старий здала при оформленні нового.

    Буду вдячна :)
     
  3. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    скажіть, будь ласка, як відкрити туристичну польську шенген візу без туристичних агенств? хотілось би на 2 тижні. на весь цей час має бути заброньований польський готель чи достатньо лише декілька днів? бо ще б хотілось в Чехію поїхати... тобто поплану не увесь час будемо в Польщі...
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Скажіть будь ласка, може хто в курсі. Робочу візу в Польшу відкривають на пів року, то потім обов"язково відбути пів року в Україні, чи можна їхати наприклад через місяць. Бо щось чула, що наступну відкривають після відбуття на Україні 180 днів. То правда?
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Туристичну скоріш за все відкриють на стільки, на скільки є підтверджена бронь.Напевно і підтвердження від ческього готелю підійде. А ще краще запитайте в консульстві.
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Можете забронювати готель в Польші на, скажімо, 12 днів, оплатити, надати всі документи в посольство, а потім скасувати бронювання на ті кілька днів, які хочете провести в Чехії. Але зважайте, шоб готель був "refundable", тобто при скасуванні бронювання повертав гроші.
     
  7. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я знаю що просрочувати візи не можна, але що буде - якщо я виїду з краіни на день пізніше.
    Візу маю на тиждень, коли заповнювали анкети, то дати поставили приблизно, а тепер вони не сходяться з розкладом літака/ поїзда.
    І ще одне запитання.
    Хто знає як можна купити квиток з Вроцлава до Лвова? У Львові це не можливо, може якось online?
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    чи правильно я розумыю,що якщо запрошення в нас з 20.12 по 5.01, то і візу лише на 15 днів відкриють???
     
  9. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Може хтось знає... майже всюди в турагенствах студентам до 21 одного року роблять безкоштовно польську візу, але то тільки через агенство безкоштовно? Якщо самому подавати документи, то студентам, як і усім віза коштує 5 євро?)) буду вдячна за відповідь

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:19 ----------

    мені стару візу робили по терміну запрошення
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ви ж самі відповіли на своє питання. Не можна. І не має значення чи ви повернулись на тиждень чи на день пізніше. Факт є факт.
     
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    питання не в тому можна чи не можна, а що за це буде? наступну візу не дадуть? офіціійно депортують? чи нічого?

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    Всім коштує 35 євро
     
  12. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я цифру 3 спереду пропустила:girl_crazy:
     
  13. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    так, проте можна по 1-2 дні додати до цього терміну, до цього нормально ставляться.

    якщо це запрошення ще не готове, то можна було б трошки вільніше його писати. наприклад: "запрошую на 15 днів у грудні-січні". тоді віза буде на тих же 15 днів перебування в шенгені, зате з гнучкими датами в*їзду-виїзду.


    офіційно - депортація, це формальний запис про порушення візового режиму. а це може потягнути наступні відмови у візах надалі.
     
  14. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    І за цим так серьозно дивляться? Віза до 3 січня. Поїзд перетне кордон в 2-3 ранку 4 Січня. За це можуть депортувати?
     
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    думаю це серйозно. Раджу вам передзвонити в консульство і дізнатися.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так. За цим стежать серйозно. У мого чоловіка 2-річна віза. Так ось,при паспортному контролі на кордоні, митник (не укр.) рахував дні, які він виїздив... сказав, що при порушенні візового коридору одноразово штраф 200 євро, і депортація на рік.
    А попробуйте після депортації отримати знов візу....
     
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, питаннячко - в мене паспорт закордонний на дівоче прізвище. Може хтось виготовляв польську або іншу шенген візу маючи закордонний на дівоче прізвище.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    У нас на роботі дівчинка відкривала. Нормально. Якщо паспорт ще дійсний, то чого його міняти. Вийде термін дії, то й тоді зробите на чоловікове. Там більше проблем виникає, коли діти є спільні, і от тоді як з дитиною, куди вписувати, документів купа. А так - не бачу проблеми. Свідоцтво про одруження і вперед і з піснею.
     
  19. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    так, як ви мене налякали просроченням візи, то я шукаю нові варіанти добратись вчасно.
    Хто знає як з Перемишля доїхати до Львова? Я десь чула що є маршутки. Як пізно вони їздять?
    Також як доїхати з Пермишля до Медики (пішого переходу)? чи це можливо в 22:00?
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Є автобуси. Є маршрутки - мені здається їздять до 18-19. На автовокзалі часом наші машиною людей збирають і везуть через кордон. Зрештою, до Медики можна з Перемишля на таксі доїхати.
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2010
Статус теми:
Закрита.