Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    їдуть автобуси з автостанції в Перемишлі.з самого ранку до самого вечора.Досить часто.
     
  2. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я, правда, їхала у серпні. То останній автобус (так водій казав) відправлявся близько 17.30.
    Справді найоптимальніший варіант це таксі до Медики, а там - на піший перехід.

    А щодо прострочення віз , навіть на 1 день, не варто з цим жартувати
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    десь зі Львова їздять маршрутки до кордону, тільки от не пригадую звідки саме.Можливо біля головного залізничного вокзалу.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Саме так. Я літом так прокаталась - від залізничного на маршрутці до Шегині, через піший перехід, потім маршрутка до Перемишля. І так само назад. Але маршрутки їздять поки люди (ті, що сигаретки-горілку возять) є, не думаю, що після 19-20 години ще будуть.
    Пару років назад я через Шегині по роботі їздила, то ми в Перемишлі на автовокзалі сіли в машину до українця, який вертався додому - то им з ним через кордон проїхали.
     
  5. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    маю питання,щоб відкрити візу в Італію,обовязково запрошення?чи з тим запрошенням буде дешевше?і яка взагалі ціна?хочемо поїхати до родичів,відпочити,не на роботу))
    дякую
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    запрошення обов"язково. ціна шенген візи- 35 є.діти , пенсіонери- безкоштовно
     
  7. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А ви хочете італійську шенген.візу відкривати чи польську? ми цього літа були в Італії в родичів, то відкривали польську шенген візу. Запрошення у нас було про співпрацю з поляком ( фіктивне)

    ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Маю вільну хвилину, розпишу все по порядку.
    Варіант1. Так їхали чоловіка брат з жінкою. Робили у консульстві на Франка робочу візу (заплатили по 160 євро кожен, в т.ч. консульський збір і страховка). Вони обоє безробітні, жінка не працює, він недавно звільнився, тому довідок про доходи подати не могли. Їм зробили виклик на роботу в Польщу. Віза на 85 днів. В*їзд тільки один раз. Їхали бусом через Польщу. Проблем не було жодних.
    Варіант2. Так їхали ми з чоловіком і дитиною. . Робили у консульстві на Сміливих (там де юр.ос.) бізнес візу (заплатили по 200 євро кожен, в т.ч. консульський збір і страховка). Я в декреті, а чоловік неофіційно працює, просто засновник невеличкої фірми, тому довідок про доходи теж подати не могли . Нам відкрили на 90 днів, кількість виїздів не обмежена. От ми були в серпні 35 днів і купили білети на Новий рік . На 1 день ми перетинали польський кордон, щоб «пробити» візу(без дитини), а через тиждень летіли літаком Львів- Тревізо (Венеція) всі троє. Жодних проблем в італійському аеропорту не було.
    P.S. Не робили туристичних віз, бо вони короткі, а свекруха хотіла внучку довше побачити
     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    і вмене така ж проблема. закордонний на нове прізвище і ще 5 років буде дійсний, а український паспорт вже на нове прізвище.
    і я собі морочу з тим голову : чи відкриють мені туристичну візу по Європі?
    бо геть неохота міняти паспорт,возитись з тим ,та й грошей шкода.
     
  9. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я відкривала на дівоче прізвище 3 візи: іспанську, чеську і німецьку при укр. паспорті на чоловікове прізвище. але зараз там з весни нові правила, тому маю теж побоювання, що буде..
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    дывчата, маємо запрошення..тепер чекає нас відкриття візи в чехію...цікавить таке...чи потрібна нам страховкка,якщо так,то чи на місці (десь при консульстві) є така кантора і скільки то коштує...
    і візовий збір оплачується теж в консульстві?

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    і ще цікавить,де вказується,що їдемо з дітьми..чи їм теж анкету заповнювати треба:girl_blush2:
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    при консульстві є купа будок/фургончиків де вам і страхівку випишуть і анкети позаповнюють і все шо хош зроблять. Зв гроші. То треба вже на місці питати
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    колись ума писала,якщо є запрошення, то страхівку мо не брати...
    а за гроші то кіко...що сама не заповню?
    і де вказую,що з дитиною,бо дивилась анкету і ніц подібного нема...
     
  13. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    в мене на минулу візу було запрошення, страховку треба було обовязково робити
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Страхівка необхідна завжди, немає різниці чи їдете по запрошенюю, чи ні.
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А чому краще не зараз, а після НР? Що має змінитися після НР?
     
  16. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тому, що зараз відкривають візи до 31.12.2010, тобто термін перебування в Польщі до цієї дати, інакше депортують. Польське консульство вирішило собі затвердити нові закони. Кажуть, що візи мають бути конкретно від роботодавця і ще не визначено на який термін - або на 6 міс., або на 9 міс.
     
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

     
  18. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Це брехня! Минулого тижня на фірмі виробляли робочі візи, вчора отримали візи хто на 90 днів, хто на 60 відповідно до попередніх віїздів.

    Мені привиділося, чи пару днів тому від Nuson в цій гілочці була інформація про те, що він/вона допомагають вирішити візові питання? ;)
     
  19. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, не правильно висловилась!
    Вам привиділось, я ще не писала в цій гілці! Я тільки зареєструвалась і ще не повністю вникла в роботу форуму, тому якщо буду щось не так робити - виправляйте!
    І на рахунок відкриття віз, на 60 чи 90 днів, то це відкривають бізнес-візи на Сміливих, а звичайні робочі візи - на Франка, і там зараз відкривають тільки до 31.12
     
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Підкажіть для тих у кого є карта поляка для відкриття візи потрібно запрошення? і ще одне...коли діти вклеєні в паспорт для них теж потрібне запрошення?
     
Статус теми:
Закрита.