Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. NEOnila

    NEOnila New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Стосовно відкриття Шенген віз можу поділитися досвідом.
    Якщо закордонний паспорт у вас чистий. Шенген віза відкривається 1-й раз щонайменше на 10-15 днів. На більше ніхто не відкриє. Хоча і можна це коштує дорожче. Одноразова віза коштує250Є. Якщо ви не ходите і не проситесь у консульстві.

    Минає 15 днів, можна вже відкривати піврічну, з перебуванням (кому як треба) 45 днів перебуванням, 90 днів перебуванням. Звичайно сьогодні хто їде на заробітки в по шенген візі польській, робить як правило або робочу, або службову, ніхто не робить туристичну, бо там вистагить головного болю. Практика показала, що люди які зробили візу навіть на 15 днів (одноразову, перший раз в чистий паспорт) назад не вертаються, бо немає сенсу їздити туди сюди. Це путівка в один кінець. Народ щоб перебувати в шенген зоні легально умудрився передавати паспорти назад в Україну і продовжувати візу, щоб не була просроцена. Звичайно це стоїть грошей. Для шенген зони - головне щоб ви легально перебували. А те що нелегально працюють в Італії, Іспанії і..... такі більшість народу.

    якщо ваш паспорт не чистий, тобто вже стояли візи (шенген) відкривають далі піврічну візу. Коштує в основному 350 Є. Ви не ходите по консульстах і не стоїте в чергах. Від вас всі документи і через 2 тижні вам дають візу, запрошення та страховку. Гарантія - гарантована.

    Всім наголошую, що якщо ви їдете по шенген візі через Польшу, в основном бажано щоб віза була службова або робоча. Запрошення , страховка, іде також обовязковою. Запрошення робиться на весь термін візи. На скільки віза на стільки і запрошення. Маю досвід відкриття віз чероез Луцьке консульство.:girl_bye2:

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

     
    Останнє редагування модератором: 5 Січень 2011
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    якщо у вас карта поляка, то запрошення вам не потрібно, як і не потрібна страхівка) і віза безкоштовна на рік з терміном перебування 365 днів. відповідно і своїм дітям ви можете виробити карту поляка, і на таких самих умовах їм поставлять візу.
    з картою поляка видають лише крайову візу. але не переживайте, якщо вам потрібно їздити по зоні шенген. з 4 квітня 2010 року в країнах шенген зони можна подорожувати і по крайовій візі, просто вона дає можливість найбільше часу перебування власне в польщі
     
  3. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Підкажіть, на сайті е-реєстрації на подачу документів у польське консульство пише xBrak terminów. Хтось стикався з таким?
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    там зараз немає он-лайн реєстрації. все відбувається в порядку живої черги. приходите під консульство, займаєте чергу і чекаєте
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Зараз в Чеському посольстві в порівнянні з минулим роком є певні зміни. І зміни у всьому, навіть сама анкета інша.

    Минулоріч ми виробляли візу по запрошенню, то страхівку ми мали, бо не знали, що можна було не мати, оскільки в запрошенні було написано, що ВСІ витрати брала на себе запрошуюча сторона, і чех на прийомі нам сказав, що мед. страхівку можна було не робити.

    цьогоріч немає значення чи витарти бере на себе запрошуюча сторона, треба мати мед. страхівку на весь період візи. крім того тепер хочуть купа довідок - з роботи, з банку, квитки, житло і всяке таке.
    отут офіційний перелік документів необхідних на різні види віз

    В нас віза закінчується і ми якраз зараз хочем відкрити нову як не річну, то хоча б піврічну. відпишуся як вийшло то зробити через чехів, бо на польське посольство в мене алергія на їхні безмежні черги!!!

    п.с. Уляночка, анкета заповнюється на кожну особу і на дитину в т.ч., навіть якщо вона вписана в батьківський паспорт. В паспорті у вас буде ваша віза + віза на кожну дитину
     
  6. ford

    ford New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    день добрий усім ! маю дуже складну ситуацію хто може допомогти прошу відгукніться ! вирішив відкрити візу польську мульті на 10 днів ! паспорт мій був чистий 5 років тому виданий отже звернувся до бариг які там промишляють які сказали віза буде без проблем ! бариги зробили мені запрошення експедитора без круглої печатки , запрошення виглядає так ніби звичайний папір туалетний печатка мала квадратна , запрошеня там пише на рік! при подачі документів мене у віконечку допитали так як сказали несмішіть шо ви там робите але документи прийняли ! ПОЛУЧИВ ВІДКАЗ ! тепер бариги кажуть непереживай зробим друге запрошення віза 100% буде вже заплатив баригам 250є +35 за візу ! хто може шось підказати стосовно лєпових запрошень які там дають ! чи буде відказ при повторному подані документів ??? чи після 2-х відказів тре міняти паспорт ??
    дуже прошу підкажіть
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А що то дасть?В комп'ютері є всі ваші дані і всі відмови,які вам дали.
     
  8. ford

    ford New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    чи зберігаються дані документів по яких подавав документи на відкриття візи в їхньому компютері ???
    чи варто другий раз подавати через туж людину з тими самими лєповими документами запрошенями ???
    Дякую вам
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Відмова це ще не привід щоб вам вдруге не відкрили візи.... питання чи ті люди що вам допомагали вдруге вас не "кинуть"
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Другий раз не радила б. Ризиковано. Ви ж не знаєте причини відмови.І друге. Тим людям, які Вас вже одного разу підвели, я б точно більше не довірила свого паспорта. Це насправді важливо. Думаю, найкраще в цьому випадку скористатися послугами інших осіб, через яких візи відкривалися Вашими друзями, близькими знайомими - щоб бути впевненими, що ті, як Ви кажете, "бариги", взагалі мають якісь "крюки".
    І ще питання. Це з Вас за туристичну візу попросили такі гроші??? Чи робочу? Якщо туристичну, то не простіше (дешевше) було б через турагенцію відкрити?? А якщо робочу, то коридор 10 днів для візи терміном в рік - малувато. Можливо, саме тому в консульстві "почуяли неладное"...і печатка могла бути ні при чім.
     
  11. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Пораджу Вам так
    1) Взяти ще раз запрошення від тих людей,але попросіть, щоб написали коротший термін (1 місяць). + ! Нехай обов'язково скинуть з Польщі це запрошення факсом (так мені рекомендував консул).

    2) Беріть весь новий пакет + запрошення (оригінал), запрошення (факс) і йдіть на особисту розмову до Консула. Поясніть йому переконливо про потребу у візі (добре пам'ятайте назви компанії, адресу, керівника, напрям діяльності...щоб це було переконливо). У випадку,якщо з консулом Вам зустрітись не вдасться, беріть листок А4 і пишіть пояснення. І все подаєте ще раз у віконечко!

    Генеральному консулу РП у Львові
    від .....(ПІБ)

    Пояснення

    Я, ........(ПІБ)..., являють менеджером фірми (........назва), подавав документи на отримання багаторазової візи терміном на 1 рік відповідно до запрошення Фірми-конрагента ".....". Проте, ...(дата) отримав відмову в отриманні візи.

    Дана запланована поїздка в шенгенську зону являється для мене першою. Розумію, що отримання першої візи терміном на 12 місяців є нетиповим виключенням у візовому порядку. Тому, прошу Генеральне консульство РП у Львові про повторний розгляд документів для отримання багаторазової візи на коротший термін - 1 місяць. у зв'язку з запланованими службовими поїздками до РП в межах співпраці з фірмою "........".

    З повагою, ...........

    То я Вам накидала як зразок.

    Радила би Вам вже йти до кінця. Якщо подасте документи з новим запрошенням і на іншу фірму, то проблеми будуть більші. Успіхів!

    Додаю:
    печаток у них круглих нема. Якщо квадратна з реквізитами + "мокрий" підпис - це вважається легітимним документом. Через це не переживайте.
     
  12. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А як тепер дають робочі візи в Польщу або по запрошенню. В нас була річна віза (з 0.5 року перебуванням), то тепер казали що ніби відкриють нову не скорше ніж літом, бо останній раз були перед новим роком. Може хтось собі відкриває зараз таку?
     
  13. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Вам повезло, бо зазвичай проблеми виникають у Львівському аеропорті чому Ви не перетинаючи польський кордон летите в Італію. Подруга летіла в Італію з Варшави власне тому що мала польську шенгенську візу.
    Так можуть відкрити лише на 15 днів, ось і мені цікаво як то можна відкрити візу на пів року коли запрошення є наприклад на 5 чи 15 днів?
    стосовно 5-ти років то вона безкоштовна, платиться візовий збір лише за того в кого в паспорті вона вклеєна, анкету теж окремо на дитину треба заповнити і запрошення на неї мати, і ще потрібно дозвіл чоловіка чи дружини, котрий підписується безпосередньо в консульстві або нотаріально завірений документ.
    Олесю, крайова то польська національна мається на увазі?
    Поза межами Польщі немає кордонів як таких але є міліцейські пости на котрих зупиняють і можуть перевірити документи (машини з українськими номерами вони полюбляють:girl_haha:)от і є запитання якщо є польська шенгенська віза то проблем ніби не мало б виникати ніяких, а якщо польська національна????? Там ще є ньюанси з типом тої національної візи, здається якщо віза польська національна типу D то можна і в зону шенген(тобто поза Польщею) з терміном перебування не більше 30днів. Якщо я щось неправильно зрозуміла то поправте будь-ласка.

    Ще ділюся такою інформацією....якщо хтось з подружжя має карту поляка, то відповідно може оформити карту поляка і дитині. І тоді чоловік (чи дружина) котрі немають карти поляка на основі карт поляка чоловіка (чи дружини) і дитини, і маючи страхівку не меньше ніж на 100 днів може оформити собі візу без запрошення але з візовим збором. На даний момент таке діє...але ж закони міняються тому перед оформленням бажано цікавитись.
     
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    все вірно, тільки термін перебування до 90 днів. а національна (крайова) польська вона одна - D

    також жодних проблем. зазвичай міліціянти перевіряють наявність венеток. у візах , а особливо по типу візи вони не дуже. та й що до крайової візи є офіційні документи, що дозволяють перебувати в зоні шенгену поза межами польщі
     
  15. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а це що таке??:girl_blush2:
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    там крапочка після слова венетки :) це не стосується віз. це плата за користування автобаном. їх обов"язково купувати в кожній країні, і бажано відразу після того як перетнули кордон.
     
  17. Тигренятко

    Тигренятко Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Свіжий досвід пов'язаний з виробленням візи в Словаччину. Завернули мене і не дали візи через те що закордонний паспорт на дівоче прізвище (всі решта документи були абсолютно білими: запрошення, страховки, довідки по з/п ). Так що майте на увазі, можливо комусь згодиться. Дуже прикро, що мене в свій час переконали, що все буде добре і візу я отримаю без проблем. Вчімось на чужих помилках)
     
  18. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Свідоцтво про одруження, могло б помогти.
     
  19. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    З власного досвіду пишу - не допомагає :) Довелося паспорт міняти закордонний.
    А ще, наприклад, якщо ви прописані не у Львівській області (або декількох близьких до Львова), уточнюйте, де саме маєте отримувати візу. Мої документи завернули через те, що за новим порядком візу з кримською пропискою я маю отримувати в Одесі, не дивлячись на то, що віза мала бути робоча, запрошення на мене, як на працівника львівської фірми, була ще довідка з місця роботи, за якою я вже п'ять років працюю саме у Львові. Але...
    Довелося брати довідку з ЖЕК-а, що я проживаю у Львові за пропискою чоловіка.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, хто в курсі , протягом якого терміну можна повернути податок такс фрі?

     
Статус теми:
Закрита.