відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    З трьома важкувато. Хоча зараз тут чудово- людей ще небагато, наших майже немає.В оснрвному поки європейці. І відпочинок з перельотом і витратами на харчування обходиться в 2,5 рази дешевше, ніж на червень мені обвйшлась би цьогоріч Туреччина.
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2017 ---
    Сам Мармарис- це не під ці вимоги. Готелі міські, фактично без територіі, пляжі для дітей незручні. Мармарис, - це молодіжний і дорослий курорт з нічним життям і дискотеками. Якщо шукати щось - то заміські готелі не в самому Мармарисі. А ще краще- з малими дітьми дивиттся р - н Фетхіє. Летунія, Ліберті Лікія, Фемелі Тропікал Лайф. Всі вони небюджетні. Але добрі для дітей.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відпочивали 14 днів в готелі "Pegasos world", біля Сіде. Дякую @сніжна, що допомогла зорієнтуватись. І за Вашою порадою ми обрали саме цей готель. Він звісно бюджетний але добрий, ми й не розраховували на таку хорошу ціну, коли обирали місце для відпочинку. (А це був кінець травня-початок червня). Так от поселили нас в корпусі #1, на 2 поверсі. (Краще просити кімнату в корпусі#3. В нього найзручніше місцерозташування). Номер в нас був двохкімнатний, з балконом. Вікна виходили на дорогу, але дорога для сполучення між готелями, відповідно транспорт їздить ненадто часто і дискомфорту не створював.
    З недоліків:
    -wi-fi в номері платний (в результаті це виявилось позитивом, бо стільки як я прочитала за наш відпочинок книг, не читала давно!);
    -сейф теж;
    -щоб потрапити в туалет з пляжу доведеться досить таку добру відстань подолати.
    З плюсів:
    -дуже великий пляж, місця багато, не треба "сидіти на головах".
    -дуже велика і добре продумана територія, є де погуляти з возиком, скрізь пандуси і створені всі умови для комфортного пересування возиком.
    -в тулетах є ікеївська підставка для дітей, щоб не тримати дитину, миючих їй руки.
    -біля дитячого басейну є дитячий туалет, яким трьохрічка самостійно може скористатися.
    Загалом я би сказала, що це сімейний готель для відпочинку з дітьми. Дуже мало пар без дітей. В ресторані достатньо дитячих крісел, є блендер, мікрохвильовка. Вода бутильована. Сміття сортується.
    Кухня тематична: один день - Японія, Мексика, Італія, Туреччина.
    Начитавшись відгуків відвідали турецький та італійський аля-карт. Є ще китайський, але відкуги про нього недобрі. Якби постало питання, який з цих двох вибрати, то італійський сподобався найбільше. Звісно турки не вміють готувати макарони, навіть якщо сама паста "правильна", всеодно поняття аль-дента в них немає, це будуть розварені макарони, та навіть в тому стані "їстівні" (В аля-карт). В ресторані не пробували. З фруктів були: яблука, маршула, абрикоси, сливи, кавун, диня, апельсини, грейпфрут. (Кавун та диня були солодкі та смачні, бо маємо досвід з інших готелів, коли вони на смак, були не дуже, як трава). Полуниці не було, хоч в них якраз на неї сезон.
    З м'яса: телятина, індичка, курятина, якась червона рибка, і просто риба.
    Кухня дуже смачна, до кольору, до вибору. Окрема тема десертів: на сніданок були лише вафлі, панкейки, круасани, лукум. А от на вечерю пройти повз стійку з тортиками, пахлавою, тістечками було складно. Так хотілось щоб хоча б частинка маленька з того була представлена до сніданку :sad:. Апельсиновий фреш-платно.
    На території біля дитячого снек-бару з 11:30 до 21:00 можна було взяти безкоштовно морозиво: звичайне чи безлактозне. Ближче до басейнів є дві точки де вже продають морозиво, але інше. Воно смачніше.
    Окрема тема по каві. Я так і до кінця не зрозуміла чи вона була розчинна, чи мелена. Пила її з соєвим молоком, на дні горнятка спостерігалось трошки крупинок, як з дрібного помелу кави, але апарат який робив її, подібний на апарат для розчинної. Кава була смачна))
    Є дитячі клуби,правда ми ходили з малявками лише на вечірню дитячу дискотеку. І ще кілька разів на гірки надувні та батути. На території гарний дитячий майданчик, але там був присутній російський та український контингент. Здивувало, що ні британців, ні скандинавів, ні навіть поляків ми там не зустрічали.
    По кольору браслету можна визначити звідки приїхали відпочиваючі:білі-британці, сині-скандинави, червоні-зі Швейцарії (була лише одна сім'я), оранжеві- всі решта:поляки, українці, росіяни, турки, французи).
    Сподобалось що доросла анімація, як така була непомітна. Працювали вони лише біля дорослого басейну, а ми в основному проводили час біля моря. Ніхто нав'язливо не пропонує фото/екскурсії/водні розваги. Раз підійшли запропонували, ми відмовились, і більше не підходили.
    При вході в готель стоїть "бокс", в якому від'їзджаючі туристи залишають різні речі: паперові книги, дитячі відерця з пасочками, м'ячики, сонцезахисні креми, надувні матраци, нарукавники...
    Все, що викинути шкода, а везти з собою немає сенсу. Ми звідти брали дитячі забавки, які перед від'їздом повернули назад.
    В номері прибирають щодня незалежно від "подяк", окрім понеділків. Немає шампунів/гелів для душу в баночках. І мило, і гель в великих ємкостях, які прикріплені до стіни. Шампунь ми мали свою. Вхід в номер "по картках", якщо картка не вставлена в отвір при дверях, то електрики в номері немає, але кондиціонер працює незалежно від того, що погодтесь важливо. В номері було одне велике двоспальне ліжко, одне односпальне, дитяче ліжечко і ще крісло, яке при необхідності теж можна розкласти, щоб на ньому можна було спати.
    Готель складається з чотирьохповерхових корпусів. Ліфти працюють. Номерів "з видом на море", як таких немає, тому за цю опцію переплачувати не варто. Що варто, то це брати номер з балконом , бо без, це перший поверх. Були свідками того, як після конкретної зливи вода біля корпусів стояла місцями "трошки вище кісточок". Ми з чоловіком пливли з бару додому. Звісно з тою водою персонал працював вночі, і до ранку й сліду затоплення не залишилось, але явище не з приємних.
    Неприємний осад залишився від ТУІ. За день до нашого відльоту (Літак з Анталії мав відліт в 08:15 ранку) не було інформації коли нас має забирати автобус з готелю. Гід побув десь до години 20:00, і зник. А інформації про трансфер не було й досі. В 23:00 інформації не було. Менеджер готелю зібрав список кімнат, з яких люди мали завтра повертатись додому, і пообіцяв, що як тільки буде, щось відомо то всіх повідомлять. Серед цих туристів, були лише клієнти ТУІ: росіяни і українці (виліт до Львова мали ми і ще дві сім'ї до Києва). В 23:30 ми пішли спати. Чоловік в 00:30 пішов знову в лоббі, і там вже був лист, на якому вказаний час трансферу 03:55. Згодом ще нам таки один хлопчина прийшов до номеру, щоб повідомити цей час. Ітого ніч була без сну, бо як можна нормально спати, якщо інформація, що літак вчасно має вилетіти є, а коли приїдуть за тобою нема. В результаті нас привезли в аеропорт ще до початку реєстрації, і по дорозі не возили "на шопінг". З того, що зрозуміла ТУІ в цьому готелі поселяють лише українців та росіян. Поляки вже приїжать від Ітаки.
    І ще один нюанс. Так як старшій дитині ми брали ще самокат, окрім візка для молодшої. То в аеропорту Львова, нам його дозволили взяти в "ручну кладь", а от в Анталії перед самим паспортним контролем "завернули" . Чоловік мусив вертатися до пункту здачі багажу, щоб оформити самокат, як негабаритний вантаж. Хоч і летіли ми додому "віндроуз" напівпорожніми літаком. Ще ніколи не бачила такий порожній чартер.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 4
  3. Volik

    Volik New Member

    А ви зараз в Чорногорії? Що скажете про подорож туди у вересні? Які взагалі там ціни? Наш бюджет десь в районі 25-35тис. Як там з дітьми до 2х років?
    Вже розглядаю всякі варіанти, бо бачу що Туреччина реально дорога.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Volik Чорногорія в червні - море холодне
    В вересні - як пощастить. З дітками Хіба початок вересня
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Конкретно зараз погода в Чорногоріі , а саме у Будві- чудова- море +23, повітря +28. Сонячно, людей ще небагато. Ціни приємні. Пляжі не переповнені. Червень для Члрногоріі, як і вересень, ризиковий місяць. Але за ту ціну, що можна було узяти цьогоріч Чорногорію на червень- вартувало ризикнути. Бо навіть якби було і холодне море,то за уі кошти все- рівно отримуєш авіа, проживання в хороших умовах , бо є вибір вілл за прийнятну ціну, теплу погоду і зміну обстановки на морі в чудових краєвидах. Але зараз море +23, народ купається і загорає вовсю
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2017 ---
    Я не знаю,які будуть ціни на вересень. Орієнтуйтеся по Чорногоріі на " Міст- тур"- вони у Львові профілюються саме по цьому напрямку
    @Chukuliadka, то проблема конкретного гіда. На нього треба одразу скаргу написати до ТО,щоб звернули увагу і змінили. Бо наспрпвді народ не задоволений готельним гідом, але нвхто не скаржиться . Обов язок відслідковувати туристів - на ньому.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Сніжна, а то був якийсь горящий тур в Чорногорію чи якась акційна ціна? Ви її брали не наперед (скажімо, за пару місяців до вильоту), а так?
    Я чому питаю, бо з моїх підрахунків, якщо планувати на перед, то Чорногорія не виходить дешевшою за Туреччину.
    Розкажуть, які зараз є ціни на проживання і на харчування у кафе/ресторанах.
    Загалом, ми були і там, і там, то Чорногорія мені більше до душі. Але, на мій погляд, з маленькими дітьми там буде важче, ніж в Туреччині. Тому цьогоріч певно буде таки Туреччина.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    З одною дитиною там не важко. Подивіться літак в р-ні 200€ за особу.
    По моїх розрахунках, нам Чорногорія вийде в ту саму ціну, якщо харчуватись 70% самим, але я так не хочу, бо то для мене тоді не відпочинок, хоча клімат і море і природа, то любов)
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми наступного тижня летимо в Чорногорію, квитки брали по ранньому, знімати будемо квартиру. Харчуватися трішки самі, трішки по кафе-ресторанах. Були там 4 роки тому, снідали в номері булочками з йогуртом, канапками, кашами, обідали комплексними обідами, вечеряли в ресторанах, було зручно з річним малим,бо наїдався з наших тарілок, окремо йому нічого не брали. Дуже рада, що Т води 23'с, оскільки я і малий змерзлюхи, тоді ми були в липні і Т води була 20-21'с.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я дивилась на Міст Турі, то за дорослого - 230 Є, а за дитину з 2 років - 220 Є, чартер. То в них на дорослих знижена ціна.
    Незвично ще мені, що за малюка вже практично така вартість, як і за дорослого.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ага, Чорногорія, то і моя любов, але готувати самій мені і вдома достатньо :) Коли ми їздили вперше, то рахували, що на двох дорослих на харчування в ресторанах потрібно 50 Є на день (то було 3-4 роки тому, в Будві).
    Та й здається мені, що з малюками таки легше в Туреччині. Закритий готель, знайти гарний пляжем, з добрим заходом в море. Є одразу лежаки, парасолі. В Чорногорії ж їх немає безкоштовно, хіба орендувати, а то ще додаткові витрати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marycherry

    marycherry Member

    Підкажіть будь ласка, хто знає, де можна самому апартаменти в Чорногорії бронювати?
     
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Друзі забронювали через букінг, ми тут "Черногория клуб" - отдых в Черногории на море в 2017, апартаменты и самостоятельные туры, отзывы и цены на отдых в Черногорье с детьми, погода и фото

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я вам скину потім фото пляжів зараз- ляпота. Нікого ні на голові, ні у воді немає. Ціни на червень адекватні, що на віллах, що в кафе. У супермаркетах- тим більше. Звичайно, якщо іхати із 3 малими дітьми - напряжно. Але якщо іхати з 1 дитиною, чи дорослими двтьми - без проблем. Реально 3 дорослих з авіа, проживанням, харчуванням 11 ночей вкладається в 1000 євро " з головою"
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2017 ---
    У них були гарні акційні ціни. Навіть на виліт 12.06- 203 євро з дорослого вже з проживанням ( до того- були вильоти з проживанням на 11 ночей за 259 євро з дорослого. Віллу можна було вибрати з переліку- причому при ьобі менеджер дзвонила господарям навіть дорожчих варіантів і вони скидали ціни. Бо то червень. Варіанти можна було взяти непогані: номер на 3 з ремонтом, кухонним кутком, плазмою,вай- фай,власним балконом- терасою з виглядом на море у міні- готелі на 10 номерів загалом власне обійшовся у 259 євро з носа вже з перельотом. А на 12 число була взагалі ціна 203 євро). Туреччину на 11 ночей для 3 дорослих я загалом за 1000 євро вже зі всім- ніяк не вклалась би цьогоріч. Туь Одесу за цю ціну луплять і то без дороги. Обожнюю все- таки свій улюблений Кемер, але загналися цьогоріч з цінами. Тому прийшлося зрадити Туреччині :). Хіба на вересень щрсь скинуть. П.с. Чорногорію брали не по ранньому, а у червні :)
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми були у Чорногорії у вересні, то теж людей небагато, вже не дуже жарко, але море тепле, на пляжі можна було бути і в обід. Словом, нам сподобалось. Хоч у вечері вже потрібно було мати щось накинути на футболку.
    І були у липні. Людей дуууже багато, жарко, лиш шукай тіньок.
    Цього року матимемо відпустку теж у вересні. На разі все ж зупинились на Туреччині, але іноді ще заново прораховую Чорногорію, а може не дорожче :)))
    Бачте, Сніжна, як втрапити на якусь хорошу пропозицію переліт+проживання, то справді дуууже вигідно. Але нам потрібно запланувати завчасно, бо відпустка фіксована по датах. А хто знає чи буде якась добра пропозиція тоді, коли нам буде потрібно. Боюсь залишитись у Львові :))) А як бронювати Чорногорію заздалегідь, то ціни інші, на жаль. Нехай харчування 50 Є на день + проживання 28 Є на добу (це та вілла, де ми вже були) + 680 Є переліт (де той падаючи хом'як) = 1460 Є. Дивилась я те, що пропонує Міст Тур, то це від 30 000 грн. проживання і переліт. З харчуванням вийде приблизно та ж сума, що я писала вище. А ще парасольки. Та й не покидає мене думка, що з двома мальками до 2 років таки мені буде легше в закритому готелі в Туреччині, на піщаному пляжі, а не на гальці. А може то я сама себе розраджую :)))

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Fiancee з малими дітьми зручнішого флрмату ніж " олл" не придумаєш. Відпочинок у Туреччині та Чорногоріі- кардинально різний по формату. Я люблю і той, і той. Бо навіть у Туреччині не сиджу нон сьоп в готелі. Мені готель важливий лиш в 3 аспектах; прям біля моря, хороше зчрчування, хороші номери. Плюс гарні краєвиди і близькість до цивілізаціі. Все- більше мене там ніц не цікавить- ні басейни, ні анімація, ні бо багато часу проводиться за межами готелю. У форматі тюлєнячого пляжного відпочинку з малими дітьми наразі альтернативи Туреччині я не бачу. Бо Хорватія потягне понад 3000 євро за олл. Чорногорія- це інший формат. Це не тюлєнячий відпочинок.Це такий формат аідпочинку, як колись на Південному Березі Криму. Ти його або приймаєш і любиш або ні. Він не зовсім зручний для батьків з малими дітьми. Але має своіх прихильників теж. Я, як фанатка Криму, Чорногорію теж зацінила як альтернативу. Ну і ціна ьаки має значення. Зараз за ту ціну- прекрасно. Море вже +24, така ж кришиалева Адріатика, як і Середземне в Кемері. Ціни поки не високі на харчування
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 5
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Ще запитаю може хто був у Grand Yazici Club Marmaris Palace ? Може маєте свіжі відгуки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    У мене там знайома зараз відпочиває. Кажи, що спитати.
     
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Який пляж, харчування і номери?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    також питайте чи вперше чи ні у Туреччині і де була до того ( в яких готелях). Бо вже по цьогорічному досвіду своїх знайомих бачу, що відгуки на один і той же готель- абсолютно різні: хто вперше чи був у бюджетних скромних готелях- задоволений, хто не вперше; хто був вже у минулі роки навіть в тому ж готелі-незадоволені. Тобто одночасно двоє людей в одному готелі, але вихідні позиції різні і відгуки теж.
    наскільки я знаю, це досить цьогріч скромний готель, який постійно є у пропозиціях ТО. Якщо в до того були в кращих ( ви ж в Летунії були?), то можуть бути претензії.
     
  20. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Підкажіть чи вартий уваги як бюджетний варіант готель Eftalia resort з дітьми 12 і 5 років? Може хтось вже бував там.