відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    [​IMG]
    Ось так приблизно. Баня-пілінг-пінний масаж-масаж з ефірними олійками, з перервами на басейн і чаювання. Цін не пам'ятаю, давненько вже в Туреччині не була, може хтось з дівчат тільки но повернувся з Мармарису то скаже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    хамам- то волога низькотемпературна баня із поєднанням мильно-масляного масажу. відверто: дуже далеко не всюди є хороший хамам . Плюс питання санітарії . Хамам варто пройти ( якщо захочете) у перший день. Тому що масаж злущує старий епітелій і тоді краще лягає загар. А от потім=- це уже і шкіра вразлива від сонця і будете змивати загар.
    та основін поради- як і усюди. Мінімім одягу- максимум зручностей :). Також залежить від готелю. Є готелі, де на вечерю обов язковий дрес код або принаймні відсутність шортів
    Ваш готель ( зараз він називається Летуаль Біч) цього не потребує. Це звичайний готель без власної території, але не в центрі, а в 8 км від Мармарису на самому березі такої бухти.Не новий.Має власний піщано-гальковий пляж. Не варто розраховувати на щось у ньому надзвичайне, бо це досить бюджений готель із економними власниками. Має невеликий власний пляж ( не дуже чистий через те, що поруч там і катери швартуються і це така бухта),скромне харчування. Поруч є дорога, тому якщо вам дадуть номер з виглядом на дорогу- одразу йдіть і за 20 баксів міняйте- буде шумно. Але якщо налаштуватися на те, що там гарна природа, море прям під носом, гори і зелень - то подивиися на це можна і з позтивного боку.
    у всіх стандартних готелях ( не беру лакшері клас), безкоштовний вай-фай не витримує того навантаження, яке на нього є від туристів. Тому при потребі використовуєте час найнижчої активності. Я заросто усі робочі справи завжди вирішувала або в обідню пору, коли сієста; або в той час. коли всі на вечірній анімації, або після 11 год вечора. Тоді тягне нормально і можна навіть фільми дивитися. Вдень - вай фай перевантажений і можна заходити на певні ресурси. але щось серйозне- буде гальмувати. У кожному готелі є і платний інтернет. але він зазвичай чуть тільки кращий.Тому не вартує.
    якщо в там лиш на 7 днів, то дуже часу не буде для цього ( осробливо, якщо вам ще почнуть переносити години вильоту).З їздіть у сам Мармарис прогуляйтеся увечері- це місто, яке живе власне вночі- там є і старе місто. і набережна і увечері працюють танцюючі фонтани;зрештою вдень там можна у фортецю піднятися- гарний вигляд зверху. Можете собі взяти яхт-екскурсію на острів і пляж Клеопатри. Недалека екскурсія в Дальян, де заповідник черепах. Бо в Ефес дорога дальня- там 7 годин загалом туди-назад потратите лиш на дорогу
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2017 ---
    хороший. Сама теж тут була, але 4 роки назад, минулоріч тут були наші друзі
    добрий для дітей і власне малих теж
    загалом всі ваші варіанти- вони дуже різні. І знаходяться у абсолютно різних регіонах. Тому ви спочатку визначіться із регіоном, пляжем і т.д. Бо Кемер_Сіде-Белек_Мармаріс- вони усі різні навіть по клімату і краєвидам
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  3. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    @сніжна Дякую за інформацію. Вибір ускладнюється тим, що ми ще не були в Туреччині, тому навіть з численних описів важко зрозуміти, що краще буде для дитини (ну і нас, звичайно). Я так розумію, що варіантів з гарними краєвидами і піщаним пляжем фактично немає. А що скажете за Соргун?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    діти різні. як і ви. моя дитина з малечку не виносила піщаних пляжів і визнавала лише гальку :). Тому орієнтуйтеся по своїм вподобанням. Гарні краєвиди з зеленню і горами- в Текірові. Але там галька. В Сіде- є піщані пляжі, а є піщано-галькові. Якщо брати р-н Сіде, що щоб було трохи зелені- в їх р-ні Мангавату шукати або в Соргуні- там є сосни, а пляжі піщано-галькові
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає, який є захід у море у готелі Phaselis rose? На різних сайтах, і в тому числі у них на сайті, сказано, що пляж є піщаний, але читаю на Анексі, що захід в море - галька, камені. Що там насправді? Якщо камені, то чи великі? Трапилась мені на нього гарна ціна, але чи буде той захід у воду хоча б терпимий для дітей, як не добрий?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    На top hotels або інстаграмі гляньте реальні фотки або почитайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. марчелло

    марчелло New Member

    Дівчата підкажіть будь-ласка щось про готель Jadore de Luxe в Сіде
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Fiancee, у Клуб хотел Фазеліс роуз в Текірові великий пляж. Захід у воду галька. На березі ж частина насипного піску. Там зручний пляж- дитині 2 років теж було зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дякую. Вже на ютубі подивилась, помішана дрібна галька з грубшою і каменями, розміром приблизно, як кулак, при заході в море. На самому пляжі без тих грубих каменів. Ну і, на скільки я зрозуміла, захід в море досить різкуватий.

    Дівчата, то нереально вибрати :) Певно треба тицьнути пальцем в щось плюс-мінус підходяще, замовити і більше нічого не вичитувати. Бо не має нічого ідеального, лиш ходиш навколо тих готелів кругами. Точніше, близьке до ідеального є, але то треба було замовляти по ранньому бронюванню, бо тепер вже ціни великі.

    Скажіть мені щось мудре :)
    Отже, розглядаю Фазеліс Роус. Зараз має гарну ціну. Приваблює сад, природа, зелень. Але старенький той готель досить, по дизайну програє новеньким. Ну і той захід в море... Від аеропорту їхати не близько, але терпимо.
    Наступне, ТТ готелі, ті що стоять три поруч, в Аланії. Їхати від аеропорту далеко, краєвидів, природи, як такої нема. Але буде добрий сервіс, що є важливо з дітьми. На скільки я розумію, можна буде гуляти по території тих трьох готелів, так? Тобто трохи території буде, то скрасить те, що за межами готелів нічого немає. Ага, пляж наче добрий, без каменів. Якщо сервіс, пляжі і все інше є добре, я готова терпіти довгу дорогу.
    Дивились, ще Гранд Парк Лара. Щось не знаю...
    Гранд Айсленд, гарно на вигляд, але на краю світу, їхати далеко, територія невелика, зелені нема. А навіщо мені просто гарний готель? Хоч є два пляжі, без каменів.
    Так виходить, що я виділила досить старенькі готелі, без надзвичайного дизайну, але наче з добрим сервісом. Я хочу, щоб було хоч трохи території, не лише готель і басейн.
    Ну і останній варіант, то горящий тур. Я такого не люблю, я хочу забронювати наперед і мати впевненість, але можливість взяти щось добре за меншою ціною не може не приваблювати. Але чи трапитися нам щось? На скільки то ймовірно? Ми їхатимемо двома сім'ями, тобто треба буде два номери.
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дякую. Я писала довгий коментар, Ви мене випередили :)
    Я рада, що той пляж зручний для малюка.
    Мушу вже визначатись :)
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Зараз по горящим нічого пристойного нема. Я моніторила два тижні пропозиції, по хорошим знижкам в основному один шмельц. Трохи ліпші готелі йдуть по звичайній ціні, хоча чомусь подаються як "горящі тури". Єдине, кілька днів тому були дууууже хороші знижки буквально півдоби (ввечері і до 11-12 години наступного дня), коли відновив роботу хакнутий сайт Анекса. Але наші турфірми чомусь цей момент проігнорили.
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Нам на вересень.
    Я дивилась, що пропонують зараз, щоб зорієнтуватися, якщо то так можна. Теж зробила висновок, що на горящі йдуть недобрі варіанти, які не продаються. Певно бувають і добрі пропозиції, але мабуть рідше і того не спрогнозуєш, тож певно і надіятись не варто. От і сама собі відповіла :)
    Чомусь кращі варіанти є з Києва.
     
  13. марчелло

    марчелло New Member

    Сніжна підкажіть будь-ласка можливо щось знаєте про готель жадор делюкс в Сіде
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    все визначається ціною. Сам цей готель не є поганим. Я його бачила і в ньому відпочивали мої друзі 2 сім ї, які були в Туреччині не раз і не лише в Туреччині ( не економ відпочинок). Від аеропорту якраз їхати недовго. Бо на Кемер зараз нова пряма траса, не потрібно стояти у корках в місті , як це було раніше при виїзді з аеропорту Анталії. Дизайн не новий, але все досить чстенько. Є велика територія. І харчування теж нормальне. А захід у воду в Кемері ніде не буде пологим. Там перших метрів7 - далі глибина починається, але все поступово- немає різких обривів. Тобто все залежить від ціни, за яку його брати
    з Києва і зараз можна на літо виловити класні варіанти по кланим цінам. Все просто: з Києва чартерів багато щодня від різних перевізників. Зі Львова- дуже обмежено ( порівняно).
    це великий міський готель фактично без території ( як і всі міські готелі)- басейни, корпус- трошки променадної зони..Лара- це частина Анталії на виїзді з міста в сторону Кемера. Готель досить людний. На пляжі має насипний пісок . Тобто якщо ви хочете їздити в Анталію на маршрутці- то це варіант. Якщо вам потрібне щось зелене і з територією- не варіант.Харчування там нормальне
    Гранд Айленд чи Голд айленд? Бо якщо Голд Айленд в Аланії, то він зараз у мережі Сентідо, яка завжди була доброю, але в останні два роки чомусь згіршлася.Ну і від аеропорту далеко.

    Тоді з цих 3 варіантів з малою дитиною краще Фазеліс в Текірові брати
    не ризикуйте. У вас замала дитина. По горящим турам зі Львова шанс попасти на щось хороше- дуже мізерний. З Києва- можна шукати, але там найкращі варіанти бувають так за 2-3 дні буквально і закриваються рейси буквально протягом години. Треба виловлювати
    друга лінія, до моря реально метрів 700 ( або на шатл басі по розкладу) готель без своєї території як такої- фактично там таке поле і сусідні готелі.. Він має 5*, але так реально на 4* по сервісу . Номери акуратні, є дитяча зона в ресторані.Все знову-таки, залежить від ціни, за яку вам його пропонують.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Дівчата, в мене в самої голова "пухне" з вибором готелю, а що скажете за Side La grande resord and Spa?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    До моря там далекувато пішки і зовсім не 300 м (але ходить шатлбас). своєї території як такої готель немає.Харчування на 4 ( ну хіба перший раз в Туреччині, то не буде з чим порівнювати), сервіс теж не для 5*. Анімаця на німецькій і турецькій.Пляж там піщаний і досить пологий- досить довго мілко.Знову-таки: все має свою ціну. Тому залежить від тої вартості, за яку вам його пропонують. ну і від того, де ви відпочивали раніше.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Дякую @сніжна за інформацію! Буду визначатись.
     
  18. Sogno

    Sogno New Member

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка, чи варто розглядати для відпочинку з 3-ох річною дитиною, наступні готелі у Сіде: Euphoria Palm Beach Resort та port river hotel?
    Наперед вдячна за будь-які рекомендації!
     
  19. Volik

    Volik New Member

    дайте хтось відгук про Клуб Марко Поло у Кемері. з малим туди ок їхати?
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Не пройшло і не знаю скільки часу і ми таки вибрали Туреччину з трьома дітьми, бо порахувавши ціну на Чорногорію, різниці майже нема і комфорту теж, тому їдемо в Club Asteria Belek
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1