відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Ну по-перше це не екскурсії, про які я писала окремо, а власне шопінг, який пропонує туроператор. Очевидно, що турки на тому заробляють, до того ж цільова аудиторія туристи... Ми особисто не їздили на цей шопінг з тих же причин, але є катергорія туристів, для яких, попри все, це маст хев...
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    та, власне, що конструктиву там небагато, то я вже проаналізувавши розумію)) не сподобалось, бо до пляжу треба пройтись, сейф платний, народу багато і нашу дитину не привітали з ДН...
    коротше, вже забороняю собі читати відгуки))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Volik

    Volik New Member

    підкажіть, скільки часу летіти зі Львова і Анталію? і чи можна дитині в літак брати суміш? брати в баночці і в літаку розводити чи вже готову? ми перший раз летимо
     
  4. Monada

    Monada Active Member

    Летіти 2.20.В літаку зможете взяти і холодну і гарячу воду.Бо вони роблять каву і чай.Холодну дають Моршинську негазовану
     
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    Підскажіть будь-ласка необхідно дзвонити з Туреччини в Польщу, то варто купити там Водафон (дзвонити на Водафон Польща)?
     
  6. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Як сказав нам гід дзвінки з Туреччини дуже дорогі і сімкарти не вигідно купувати, теж дорогі. Тільки вайбер

    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    2.20-2.40. Дитяче харчування можна братисухе і розводити на борту тою водою, що стюарди дають, або дозволяють брати готову вже суміш навіть більше, ніж 100 мл дозволеної рідини. Правда, ще може залежати від авіакомпанії, бо багато встановлюють обмеження: дитині має бути не більше 2 років ( тобто лише для інфантів)
    ні. невигідно. Є дорого. І там ще є нюанси. Вай-фай і вайбер чи скайп- ваше "все"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Сонце

    Сонце Well-Known Member

     
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата, тицьніть мене носом,будь ласка, хоч в кілька готелів для початку) Їдемо двома парами,без дітей. Потрібен гарний пляж,чистота і спокій. Не обов'язково перша лінія. Покищо приглядаємо до Кемеру,але якщо порадите гарний готель середньої цінової категорії в інших регіонах-теж будемо вдячні:girl_tender:
     
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    бачте це вже як кому)), нам наших 14 ночей здавалось замало :girl_crazy:, була б фінансова можливість, то їхали б ще на довше. Як вже не раз писали в цій темі кращого варіанту відпочинку з дітьми, ніж отой турецький ол інклюзів поки не бачу.. А район Кемеру це для мене щось трохи схоже до Криму, туди мене просто тягне:girl_smile:. В мріях Хорватія, Чорногорія, Албанія, але нема там того оллу за ціною Туреччини, хоча і тут вже ціни стали досить завищені
     
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчвта,два роки тому коли ми збирались в Туреччину,я заходила на сайти туроператорів і моніторила собі ціни. Вибрала тоді готель,який був тільки у Коралу. А тепер саме на сайті Коралу не можу нормально промоніторити готелі. Це щось з сайтом?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Туреччині більше 3.5 тис. готелів. Середня цінова категорія- для кожного це своє поняття. Хочеться більш тиші- дивіться готелі в маленьких селищах.Пляжі- у всіх різні. Ціни теж. Регон теж має значення. Хтось любить Аланію ( моя коліжанка от саме зараз вже 4 рік підряд їздить виключно в один готель-Лонісеру в Аланії- там в цей час їх збирається стала компанія чоловік 15 з різних міст та країн і тусять собі- усім за 35-40, усі без діток). Кемерські готелі- ще інше. В белеку та Сіде чи Мармарисі- ще інше. Всі регіони мають свою особливість.Тому тут мусите самі визначитись з регіоном і тим, що для вас є допустимим по ціні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    я цього року теж не могла на їхньому сайті шукати тур, не знаю в чому справа, може більш досвідченіші розкажуть як це зробити..
     
  14. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Просто Туреччина і скажемо Хорватія, то зовсім інший тип відпочинку. Не клас, а саме тип відпочинку. Я, наприклад, не люблю більше 3-4 днів однотипно поїв-поспав-позагаряв, та й якщо надоїсть цей готель чи це місце нікуди не поїдеш, усе оплачено, чекай літака і грій булки на пляжі.

    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Туреччина добра тим, що ти маєш вибір: хочеш- грій булки на пляжі, хочеш- сідай і ідь куди хоч.Хоч- бери машину напрокат, хоч- екскурсіі, хоч- маршрутки( долмуші) ходять куди завгодно.Це настільки красива і різноманітна краіна, що мене завжли дивує,коли оюди кажуть: тут приіхав і лежи. Ну так, якщо не вилазити за межі готелю, бо ж " все оплачено" і треба тут це все по максимуму урвати.Тому просто лінь висунути ніс за межі готелю. Крім того є інший відпрчинок- знімаєте квартиру і теж відпочиваєте,як хочете. Зняти2- кімнатні апартаменти , де розміщажться 4-6 чоловік,вартує 800 євро на місяць. І це апартаменти у житловому комплексі з басейном,тренажеркою і всім.В Хорватіі таких цін просто немає. Члрногорія,Хорватія- інший тип відпочинку, бо там немає альтернативи ща ту ціну. Оплативши " олл" в Хорватіі за 3500-4000 євро ви точно так само нікуди за межі готелю не висунетеся: бо ж оплачені великі кошти, треба тут " узяти все" і лінь десь вилазити.А от на апартаментах там треба свмому все організувати, тому вибору немає.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    розкажу і я нарешті трохи про наш відпочинок в Mirage Park Resort 5* (перша лінія) в Гейнюк, Кемер.

    В Туреччині вдруге, цьогоріч задоволена вибором готелю на всі 100. По перше мені важило велика територія, бо на екскурсії з 2річкою я не планувала вибиратися, хоч і дуже хочу, але той час добирання вона ще не витримає і денний сон має бути. Тому нам треба було мати де гуляти. При цьому готель чоловік реально "вичитав" по всіх відгуках, бо варіантів перебирали дуже багато. В ТА про нього толком ніхто нічо не знав, тому їхали собі самі, на свій ризик. До речі, від того часу, що ми готель бронювали і поки самі туди попали, то дівчинка, яка продавала нам тур встигла там побувати. То потім казала, що з нашою допомогою відкрила для себе ще один чудовий готель.

    НОМЕР – досить великий, було ще дит. ліжечко, наш візочок, і ще повно місця залишалося в кімнаті. Загалом претензій до номера чи якості прибирання немаю жодних. Кому цікаво – фото в неті є, все відповідає дійсності.
    ТЕРИТОРІЯ – то одне з найважливіших для мене. Вона там реально величезна. Є місце з гамаками під соснами в тіні. Ми там часто після пляжу з 11-12 год сиділи в очікуванні на обід. Перший тиждень ми взагалі за межі не виходили, не мали потреби і бажання. Є там міні-фонтан, озерце з мостиком. Є окреме озерце з рибками і черепахою, пару будок з курами, фазанами і всякою птицею. Є дит. майданчик на вулиці під навісом – тобто під сонцем гуляти там не страшно. Є і дит.кімната з іграшками. До послуг аніматорів ми ще не вдавалися.
    Є просто величезні газони з пальмами і кущами, можна на траві повалятися.
    Ще є місце під навісом зі столиками, де в 15-18год дають морозиво, стоять тістечка, а ввечері кальян.
    БАСЕЙНИ. Один великий, до якого примикає два малі дитячі глибиною 35 і 50см. Є ще один великий з гірками, і поруч знов дитячий 50 см. Біля кожного басейну є свій аква-бар, де в 12 починається ланч, і десь до 16 год.
    МОРЕ було мегачисте. Я мабуть ще на таке в житті не потрапляла. В зоні лежаків було щось типу піску, а ближче до води – камінці – дрібні і грубші. На вході в воду камені розміром ступні – і більші і менші. Мені то дуже сподобалося, бо нема отої обліпленості піском.
    РОЗВАГИ. Ну нам вистачило міні-діско дитячого о 20:45. Мала там витовкалася і ми йшли в номер вкладатися. Перед нашим виїздом на території біля пляжу змонтували ще одну сцену, там ввечері виступав якийсь оркестр, був стіл з напоями, феєрверк запускали. Можливо то в них типу сезон нарешті почався, бо народу помітно більше стало, то і розваг додали.
    ЇЖА. Придертися нема до чого. Було все – м’са до кольору до вибору. Черги десь якщо і стояли, то всерівно наче вистачало всім. Але повторюся в останній день-два нашого перебування народу помітно більше стало. Був там якось лосось на пару типу – цілі рибини при нас розділяли і кожному кидали на тарілку. Завжди був вибір і мяса і риби. Для нашої перебірливої малечі все було що їсти. Я часом пробувала бавитися в дієту, то були овочі і м'ясо зварені типу на пару чи шось таке. Вранці був фреш апельсиновий, безкоштовно (минулоріч в ін.готелі за фреш треба було доплачувати). Кавові апарати з кавою – ми тої кави обпилися в перші дні, шось навіть незнаю шо то нас так на ту каву пробило. Алкоголь був у них добрий, чоловік любить всякі коктейлі, то бейлізи, коньяк і всяке таке було «міжнародного» класу так би мовити.

    І взагалі як каже @Kassandra 2 тижні відпочинку забагато не було. Я б з радістю побула там ще довше. Може то є такий «режим» відходняку для мам з малими дітьми. А ще мені сподобалося зустрічати там сонечко з моря. І взагалі по можливості вставати рано поки мої ще сплять, гуляти , пити каву з круасаном на спокійно, з виглядом на пальми і море. Мрію ще про Олюденіз в Туреччині.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. magic

    magic Well-Known Member

    а в який саме період Ви були?, що людей було небагато? (мені б таке підійшло на наст. рік)
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    13-27 червня


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Sogno

    Sogno New Member

    Продовжую перечитувати тему та усі поради/рекомендації... вибір цього року явно з нелегких, оскільки навіть бюджетні готелі, рекомендовані тут у темці, коштують суттєво дорожче ніж у попередні роки...
    Порадьте, будь-ласка: є промо пропозиції (моніторю в основному ТУЇ та Анекс) на такі готелі:
    kilikya resort camyuva (читала що в Чамьюва краще вибирати Марко Поло, але ціна на нього суттєво вища нашого ліміту)
    queens park goynuk (тут звичайно ж номера в бунгало які є вже другою лінією)
    grand haber (Кемер-центр, міський готель)

    який з цих варіантів хороший для відпочинку з 3-х річною дитиною?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гранд Хабер не для 3 - річки. Хоча сам готель нормальний і кращий за 2 інших. Наша форумлянка тут от тільки була - захоче розкаже сама :). Але Хабер розташований неподалік нічних клубів, де зараз сам пік нічного життя. Плюс його завантаженість пікова, а пляж невеличкий. Для 3 - річки з них всіх тоді Кілікію Чамьюва. Він як і Квінс Гойнюк однаковий- середненький і не зовсім дрбрмй цьогоріч- харчування посереднє, фонд старенький,сервіс теж..Але тут кращий пляж, тихіше місце. В Квінс Гойнюк більша територія,аое цк ще старіший готель, де реноваціі піддали букввльно всього кілька номерів у бунгало. Має малесееький пляж
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2017 ---
    Ще напишу тут, бо в пп теж пишуть з переліком готелей. Дівчат, якщо у вас маленька дитинка,а особливо до 3 років, зараз не можна розглядати жоден 3* готель ( я з дорослрю дитиною не ризикую, не те що можу з малою комусь радити). 4* бувають різні. Але,враховуючи пік сезону і цьогорічну завантаженість готелів,немає добрих 4 * готелів на серпень за 1100-1400 дол. на сім ю з 4/чоловік, де з них один- взагалі малеча- інфант.Маю на увазі виліт щі Львова. За 1400-1500 дол. можна знайти бюджетну,але пристойну 4 -5* на 8-9 ночей з вильотрм з Києва під горящий тур
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1