відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Тільки недавно повернулись, засмага ще не змилась, а я вже шукаю варіанти на наступний рік)))
    Дівчата, коли починається раннє бронювання на Туреччину? І порадьте як краще то зробити? Бронювати зимою-весною чи все таки ловити хорошу ціну ближче до дати? Наскільки реально зекономити? Готель я вже майже вибрала, з цим проблем не буде)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Теж тиждень як повернулись. Бронювали по ранньому бронюванню на початку березня ( за пів року). Економія вийшла майже в 2 рази.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Ми відпочивали в червні, бронювали по ранньому в березні, зекономили на турі як мінімум 800$, бо ціни полізли догори ще на прикінці березня.. Цього року каже більшість народу, що раннє себе виправдало, але що буде наступного року нікому невідомо, ті ціни можуть сказати в обидві сторони як собі захочуть. Для себе висновок зробила, що буду наступного разу знову пробувати ловити ціну по ранньому, готелю, правда ще не вибрала)).
    Згадуючи минулий рік, раннє бронювання почалось ніби з лютого, якщо не права, то може наша @сніжна підкаже достовірнішу інфо.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в січні-лютому. Інколи навть у грудні. Але перше бронювання рідко буває вгідним по ціні- якраз вартість висока, перелік доступних готелів невеликий. Загалом отак- друга половина лютого-березень. А от коли ловити кращу ціну- теж рік від року є різниця. Цьогоріч раннє бронювання себе виправдало 100%. Хоча, мої знайомі вже другий рік поспіль чудово і дуже вигідно відпочивають у найвищий сезон і по дуже гарним цінам, купуючи тур за 2-3 тижні до поїздки, але з вильотом із Києва. Але цьогоріч багато хороших готелів у стоп ставали дуже рано і до кінця езону. Наприклад, мій улюблений готель у стоп аж до жовтня став ще у червні.В минулі роки- не завжди раннє бронювання було дуже вигдним по цні. Інколи якраз в квітні-травні ціна була кращою, ніж в березні.Інколи- різниця була не дуже значна, інколи- суттєва.Треба просто сідати постійно моніторити і ризикувати :).
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    море буде ще теплим. Штормити- може і ризики великі саме хіба по тому, що будуть хвилі і чорні прапорці, коли рітяівники готелів не дозволяють лізти у воду. Дощ? Ну вони у Туреччині не часті гості, але можуть бути хмарні дн в цей час. Може десь і дощ випасти.Сервіс, анімація, зарчування у перед самим закриттям завжди не найкращі- готелі вже готують оступово до консерваціїї, розбирають пірси, закривають частну корпусів. Але загалом багато залежить від того, яка к-ть відпочиваючих буде в певний період в конкретному готелі. У низькі сезони більшість турецьких готелів працюють по концепціїї відповідно до к-ті туристів. В жовтні у готелях зазвичай можна зустріти багато німецьких пенсіонерів. Як колись нам розповідали, для них у низькі сезони існують спеціальні "соціальні" ціни на тури, тому Туреччина в цей час користується великим попитом серед тих, кому 65+
    Туреччина у жовтні теж вартує уваги. Для зміни обстановки. То вже не класичний літній пляжний відпочинок. А решта- море ще тепле, повтря теж явно не наше жовтневе- можна на пляжі ще засмагати. Є басейни ще на підігріві, є зміна обстановки.... Туреччина в жовтні все-рівно краща за Єгипет узимку. Тому я би летіла просто навіть розвіятися. Але обрати нормальний готель.
    Lake river 5*- це готель 3 лінії. Там до моря далеко. Плюс поруч річка. яка "розбавляє" всю прєлєсть Середземного моря. Тому його не дивилася б
    Lake river 5*- аналогічно 3 лінія. Плюс манюснька територія.
    Serenis hotel -дуже скромний готель і в сезон, який не виправдовує свою ціну. 2 лінія, але до моря там теж досить далеко.
    Вс ці три готелі не варті уваги за ці ціни.
    Насправді не знаю ціни зараз, але ще буквально 2 тижні тому на початок жовтня була дуже хороша ціна на Мукарнас Спа в Аланії (на 7 днів на +1 фактично тих же 1000 дол).Але це хоч нормальтний готель в тому напрямку.
    Моя коліжанка от теж в неділю аж до жовтня вилетіла на відпочинок вдруге за сезон :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    от власне, я також такої думки. Я хочу класичного відпочинку. Схиляюсь до раннього бронювання.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Я теж за раннє бронювання. Ми цього року за порадою @сніжни дуже задоволені Otium eco club і вже придивляємосі щось на травень-червень наступного. Відпочивали 2+2 з 24.05 за 7 ночей заплатили 1500 в березні, а друзі в серпні за одну людину платили 680дол. за 6 ночей.
    Зараз вже би хотіли відвідати інший район Туреччини. Дивлюсь в сторону Кемеру. Наразі зупинилася на Club Hotel Phaselis Rose 5* по відгуках та ціні. Можливо хтось відпочивав там цього року і напише своє враження? Мені головне, щоб була територія для гуляння, зручний пляж і харчування нормальне для діток 4 і 6 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я вже писала. цьогоріч тут були мої родичі. готель змінив власника, але то лиш на користь. там і минулоріч було добре, а цьогоріч- ще краще. правда не заважало би вже трохи підрихтувати номерний фонд. а все решта- харчування, сервіс, пляж, анімація- були на висоті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а який то? (я памятаю ті, які ви радите, але не памятаю фаворита:) )
    ну і взагалі напишіть топ3 чи топ5 суто своїх, якщо можна
     
  12. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    @сніжна, дякую за відповідь, значить відгуки достовірні. Можливо Ви ще щось порекомендуєте в Кемері для 2+2, щоб вкластися у +-2000дол. по ранньому бронюванні на травень-червень, коли ще ціни не зашкалюють. І ще питання: я так розумію, що в тому регіоні піщаних пляжів немає?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я не можу нічого рекомендувати, бо не знаю цін. які будуть на наступний рік. Тому треба чекати лютого і тоді дивитися на ваш бюджет. В Кемері усюди галька. В окремих готелях є насипний пісок, але то лише на пляжній частині. захід у море все-рівно гальковий
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    Цьогоріч дуже добре зарекомендувала себе мережа Барут. Усюди в усіх регіонах. Це загалом хороша мережа, яка добре тримається. Але цьогоріч вона одна з небагатьох, в якій усі готелі в усіх регіонах Туреччини тримали марку. В Кемер-центрі, де люблю зупинятися я, власне Барут Кемер Резорт теж у числі моїх фаворитів. Він невеличкий, але пристойний.
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дякую. я власне і питалася ваші вподобання, щоб знати не лише дитячого відпочинку варіанти
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Хто був в 2017 р. в Sherwood club kemer? Які враження? Можете щось розказати?
     
  17. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, то ще не відкриті продажі на анексі і туі чи то я розівчилась користуватись їх пошуком :girl_crazy:?
    на разі бачу ціни лише в тез турі і вони мені поки зовсім не подобаються:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    є раннє бронювання давно у всіх оперторів
    але , правда, ціни цього року вище за минулий на Туреччину на 20%, через попит великий. Ми гарно бронюємо Туніс, так як це як альтернатива Туреччині але дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

     
  20. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    пишу в приват