відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я теж хочу тільки зі Львова, хоча минулого року були досить дешевші варіанти з Києва, різниця біля 400 доларів. Зараз дивлюся той гтель, де ми відпочивали, ціна не змінилась. На інший готель по сусідству (я туди дуже хочу) ціна виросла в районі 120 доларів. І от тепер думаю, бронювати вже чи ще чекати лютого-березня.
    Пр Туніс теж думала, але навіть нема з ким порадитись про відпочинок там.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    мої друзі були в Тунісі десь років 6 тому, то були дуже задоволені як обслуговуванням так і їжею + пляжі широкі красиві, але це була пара без дітей, тому не можу повністю опиратись на їх враження. Туніс приваблює цінами, але не знаю чи там є така ж гарна природа як поблизу турецького Кемеру, саме таке поєднання як: гори + хвоя + море мають не аби яке значення для нас..
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Про Туніс. Не чекайте там відпочинку рівня Турціі. Ні по харчуванню,ні по сервісу,ні тим більше- по краєвидам. Є там гареі і місциеи,і гарні спа- готелі і в Хамаметі і в Сусі. Але вони зовсім не бюджетні. Зірковість готелів у Тунісі " своя". Якщо обирати готель,то орієнтуввтися на відомі мережі на кшалт Джаз і т д. Ціни на дешеві тури,які зараз пропонують нашим туристам- так є Але це зумовлено відповідними факторами. П с. Ну і ше потрібно враховувати,що Туніс- це специфічна краіна у плані безпеки ( не знаю,чи змінилося щось, але основна публіка- росіяни,місцеві мешканці в трошки французів. Інших європейців там практичнр немає- Туніс вважається небезпечною краіною для відпрчинку Цьогоріч Туніс активно для украінців просувають).
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    тоді Вам не в Туніс
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    якраз вчора про це думала... теж важливий фактор.
    Я зараз в роздумах і ваганнях. В першу чергу через те, чи варто бронювати вже зараз, чи чекати літа. На нашо готель наразі ціна не змінилась з минулого року і я готова їхати туди знову. Али минулого року ми бронювали десь в липні, а от чи варто тепер чекати аж так довго? Боюсь, що ціна виросте.
     
  6. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Це питання риторичне....
    Цього року щось ціни високі по ранньому.
    Приходять директора операторів до мене в офіс і кажуть, що турки підняли ціни на20 % вже через попит росіян
     
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    цікавить таке питання
    якщо ми плануємо Туреччину на початку червня, а паспорта закордонні наші з чоловіком діють до липня середини ( буде якраз 10 років з дня видачі), реально по них летіти, чи потрібно виробляти нові
    і чи можна бронювати готель дитині, якщо ми поки без паспорта для неі, чи при бронюванні потрібно вказувати серію, номер
     
  8. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ми минулого року вказували номери всіх паспортів, так вимагали від нас при бронюванні..
    краще подавайте вже на нові, тоді точно не буде ніяких проблем, бо якщо звідси вас ще тими паспортами, можливо випустять, то вже назад з вас знімуть штраф 150 дол, оскільки термін дії паспорту закінчиться менш як за 180 днів..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    паспорти мають бути дійсні пів року після повернення в Україну
    У Болгарію-9 місяців ще дійсні мають бути після повернення
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    Однозначно!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    саме так. у Тунісі є гарні готелі, але це зовсім не бюджетний варіант.
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2018 ---
    а зараз вам ніхто не дасть гарантії. ні щодо того, що ціна не виросте, ні щодо того,що ціна не впаде. Особисто я зараз не бронюю ще нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Вчорашні чергові подіі в Тунісі- яскравий приклад непередбачуваності краіни в плані безпеки( зокрема, армія для придушення протестів була введенна навіть у курортний Сус. Можна забронювати тур, а там після чергового збройного нападу введуть особливий режим чи армію і т.п .А це той форс-мажор,на який ви підписуєтесь в договорі з ТА і банально можете втратити кошти за тур.. Країна непередбачувана, де було вже 9 змін кервництва за останні 6 років ( і всі з масовими протестами-прдушенням військами і жертвами) якось не дуже приваблива для відпочинку :). Але українців ніц не злякає. Особливо, коли недорогі ціни.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Прошу відгукнутись, якщо в когось є інформація про Pegasos Royal. Читаю, що харчування не найкраще. Був хтось в минулому році?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    написала в пп
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    У Вас був досить дорогий тур, враховуючи готель) Тому очевидно, що очікували кращого за такі гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Затримка сьогоднішнього рейсу на Шарм ель Шейх зі Львова тривала 14 годин. Авіаперевізник- Роза Вітрів, для якого тривалі затримки узагалі майже не притаманні. Ось чому купувати тури для відпочинку на 7 днів -невигідно. Через такі форс мажори просто не залишається часу на сам відпочинок.
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То мабуть рулетка, як повезе. Ми літали з Азур ейр, якому навпаки притаманні затримки, то туди летіли вчасно, а назад прилетіли швидше на пів години. Літали на 10 днів з нічними перельотами.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, а яка зазвичай погода в Сіде на початку травня? Зимно ще?
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    в нас була затримка рейсу з ними на 3 з гаком години як летіли з Туреччини і все б нічого якби нормально дали знати про це: з 5:30 ранку ми 3 години товклися з дітьми в холі готелю і самі надзвонювали туроператору, щоб довідатись чому нас не забирають вчасно((. Як виявилось, наш готельний гід переїхав в інший регіон і просто забив на нас (чи як це зрозуміти..), потім інший гід, що забирав нас з готелю в автобусі дуже дивувався, що нас не попередили про затримку і не надали ніякої інфо..
     
  20. woolf

    woolf Well-Known Member

    Позаминулого року були в Кемері — тепло, засмагали на пляжі кожен день, вода була десь за 20. Мені холодно, то я так тільки туди і назад. Минулого року були а Анталії, в Ларі, тепло, але вітряно. Люди купались, я залізла десь тільки в останніх числах квітня. Врахуйте, що Сіде — південніше, тому, думаю там буде ще тепліше. Цього року теж бронювали квітень — дуже люблю цей сезон....