відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Повітря тепле і комфортне, без спеки. Море ще холодне +19-20. Басейни в готелях можуть бути не на підігріві. Ті готелі,які не працюють кпуглорічно, якраз з числа 20 квітня починають сезон. Тому початок травня- це ще не зовсім сезон і на уей час дають низькі ціни. Можуть ще не в повну міру працювати усі інфраструктури. Харчування зазвичай ще відрізняється. В Турцію добре в кінці травня- в червні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мені, взагалі здається, що клімат трохи помінявся. Бо років 10-12 тому, завжди летіли в Туреччину числа 10-15, то було досить тепле море +22-23, а от останні роки літали вже після 20 травня, то море +19-20, навіть падав дощ, в принципі погода комфортна, туристів в готелях не багато, тобто є свої плюси, але хто любить тепло, то думаю початок травня, то таки заскоро.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    приношу вибачення перед "Розою" :). То не вони накосячили. На 14 год зірвав рейс авіаперевізник ЯнЕйр ( ну для нього це вже звично.)Офіційна версія: зламався літак, немає заміни.За неофіційною- були питання по непроплатам за пальне. В результаті цього були збиті рейси з Одеси і Києва теж. Оскільки Янейр мав вилетіти зі Львова, одразу із Шарму летіти на Одесу і знову у Шарм. і звідти на Київ і в Шарм. Щоб якось вирулити з того форс-мажору у Львові, на інші міста підключли Азурейр. Що потягнуло теж затримки по вильотам, правда з Києва і Шарму і на 4 години. Однм словом. чепез перевізнка ЯнЕйр туристам зі Львова і Одеси зірвали фактично добу відпочинку, яку вони провели на чемоданах в аеропортах
     
  4. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    кожна авіакомпанія має якісь свої косяки, просто одні менше, а другі більше)) і від них ми зовсім не застраховані, бо літак - не поїзд, а безпека пасажирів має бути на першому місці :). Ми не вилетіли вчасно, бо наш літак мав технічну причину невильоту, але Роза постаралась і за нами відправили інший літак, за що ми не можемо бути невдячні, бо краще так, ніж летіти вчасно, але на не зовсім справному літаку...В цій ситуації нас найбільше обурило відношення нашого гіда((.
    маю інформацію, що якраз Windrose погодилась здійснити рейс зі Львова до Шарму і завдяки їм літак вилетів і успішно приземлився в аеропорту Шарм-Ель-Шейху :).
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я повний нуль в пошуках турецьких готелів і вигідних путівок. Як ви це робите? Де моніторите ціни? На букінгу чи в турагентів? Як вибрати хороший варіант з того різноманіття? Всюди повно і позитивних, і негативних відгуків. Мені набагато простіше самій забронювати переліт, знайти якусь віллу чи апартаменти і харчуватись в місцевих кафешках. Але літом хочу відправити дітей з батьками на все готове, так би мовити. Щоб все було включено і вони нічим не парились. Допоможіть, будь ласочка:girl_blush2:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Туроператорів :) На Букінгу- прямі ціни готелів+18% і без перельоту-трансферу-страхівки.Невигідно самим напрям бронювати.Пакетник вигідніше.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2018 ---
    читати,але з розумом-багато замовних відгуків. далі-орієнтуватися по власним вимогам і чуйці:). те, що,для одного туриста буде у плюс- для вас може бути якраз мінусом.І навпаки: мінуси для одного туриста, можуть бути неважливими для вас.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2018 ---
    так.Зі Львова Роза полетіла. З Києва Азур підключали
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2018 ---
    звичайно. Он 21.11 з Шарм рейс на Київ після кількох кргів над аеропортом відправили і посадили в Будапешті. І лше через кілька годин пасажирів відправили на Київ. Дорога з Шарму загалом мало не в добу вийшла.
    п.с. а з Янейр це вже "традиція". А чи поломки, чи фінансові питання- це знають лише вони.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Вже декілька днів моніторю ціни від всіх можливих тур операторів і щось конкретно розчарована.. Знайшла записи з минулого року, то ціни в цей же час були таки менші((. Надія вмирає останньою, тому сподіваюсь на лютий-березень щось десь та й впаде в ціні :).
    Ті готелі, що намалювала собі в пріоритеті не по кишені якось виходять, шукаю далі.. Натрапила на готельчик по опису хороший, лиш рейтинг конкретно насторожує...Дівчата, може хто був, то розкаже щось про Daima Resort 5*. @сніжна, що можете про цей готель сказати?
    Ще з минулого року цікавим здавався невеличкий SELCUKHAN HOTEL 4 * , але дивлюсь на останні відгуки і розчаровуюсь..
    В готелі SEA GULL HOTEL 4 * читала, що давненько, але відпочивала @Багіра . Будь ласка, пару слів про нього напишіть. Головне - які мінуси?
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2018
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    Пригадую собі, років 12-14 тому "Роза" в принципі не літала за графіком. Ми принципово не бронювали тури в ТО, які мали угоди з цією АК. Затримки стартували від 1 до надцяти годин. Інформації актуальної переважно не подавали і годували "однією годинкою". Постійно. Зараз таки краща ситуація) Навіть менше різних аварійних посадок і трафунків, як у МАУ.
    Про такі собі Середньоземноморські авіалінії із старезними Макдугласами, які гудуть, як в танку і про посадку "в хвіст" (інше слово проситься)... навіть згадувати не хочеться. Прилетів за 15хв до вильоту в Анталію. Одночасно його заправляють і нас запихають в той задній вхід. (Бо за простой платити в чужому аеропорту не планують.) А він чорний-чорнющий. Наш знайомий кивнув до пілота і ніби жартує "він в тебе масло не бере?" Але то чорний гумор. Після того мій чоловік не хоче чути про Дуглас категорично.
    Одним словом, перевізника зараз вибираю навіть детальніше за ТО. Бо як поселять в інший готель- переживу. Але долетіти спокійно і не молитися цілу дорогу- важливіше.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то жах-жахливий. таким в Чорногорію минулоріч відправляли. ті 1.5 год вічністю були.
    2 роки назад тут була моя дуже хороша знайома із сім єю. Летіли "горящою" з Києва за дуже гарною ціною. Мінуси: невелика,хоча і зелена територія, слабенька анімація, стареньки номерний фонд, маленький пляж, рушники і матраси за додаткову плату. Все решта- їм у плюси, особливо за ті кошти, що вони заплатили ( їм тур на 2+2 за 10 ночей обійшовся у 900дол). Сіа Гулл нагадує такий добрий сімейний пансіонат .
    це явно не рівень 5*, а бюджетної 4*. він такий трохи "шанхаїстий".підійде для тих,хто перший раз в Туреччині або шукає щось на зразок кримського санаторію.та і публіка там або українці-росіяни, або турки.
    мінуси цього готелю- харчування і пляж: там захід у море не гальковий, а просто реально каменюки.Готель для невибагливих.
    Одним словом. ці всі 3 готелі +- однакові. І розраховані на невибагливого нашого туриста. тому все питання лиш в ціні, яку за них оплачувати.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    Росія визначає. На Росію турецька сторона дає кращі ціни- їм російський турист вигідніший, бо більше коштів залишає в країні. Українці жмоти :)- по екскурсіям особливо не їздять, шкіру-текстиль не закупають, чайові дають нещедро і алкоголь платний майже не замовляють :) Тому ціни дійсно для нас цьогоріч вищі. Зрештою, Росія гарно бронює Туреччину поки ще Єгипет закритий і багато непоганих готелів за хорошу ціну йдуть в стоп
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та легко) ну як розумію що зараз помінялася чи то політика закладу (писала Сніжна, що там зараз багато старших німців, тоді їх там точно не було) чи власники, чи ремонти пороблені
    на той момент - найбільшим мінусом була іжа.. приміщення не закрите, в обід ті всі страви ледь витримували спеку.. ну і загалом - мені не подобались тогочасні умови їхньої кухні (що встигла підглянути), асортимент і якість страв і тд. для компанії дорослих норм, з дитиною я б не їхала 120% (але я дуже вибаглива до їжі, котрий рік їжджу без харчування відпочивати, хоча рідні вже давно просяться на якийсь all in))) )
    далі - дуже гучна музика, ну але з дітьми поселяли подалі від шуму, маладьож (то нас) поближче, тому поки ті всі анімації не переносилися на підвальну дискотеку, а зранку починався стукіт ножів-вилок, бо сніданок) звукоізоляція слабенька)) зато супер перша лінія і балкон з видом на море))
    вхід в море - каменюки. впринципі в спец тапках можна дати раду.. ми ходили з пірса всерівно)
    згрубша - це всі мінуси
    ну тоді тур на 2 обходився десь під 2500 дол, але в пік сезону
    було трохи іноземців і багато росіян, але таких врівноважених (в тому якраз була своя ізюминка, бо туди точно не приїжджали наглі любителі халяви, якось готель виглядав задорогим на те, що пропонує.. але от забитий постійними клієнтами, що кожного року приїжджають. ну і атмосфера дружня, позитивна була
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для мене це навпаки був кайф - ота мала територія) до моря рукою подати)) так надоїли оті ходження до пляжу з клунками))) ну але то на колір і смак
    йой, ну все читаю і не розумію.. чому ніби людина, яка перший раз десь опиняється - не розуміє поняття якості) ну хіба взагалі ніде ніколи не бути, і телевізора не бачити) чомусь я завжди знала як воно має виглядати (треба було йти на Ревізора))) ) і впирається все тільки в ціну
    ясно, якщо обираєш тверду 4, то очікуєш побачити скромність, але хорошу атмосферу. а задбаність і чистота мають бути завжди
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Давно хотіла запитати. Хто їздить в одні і ті ж готелі по кілька разів? Як воно? Нема відчуття якогось Дня Сурка. На фото і відео одна і та ж обстановка. Часом обслуговуючий персонал не змінються. Одним словом, не нудно? Ми просто завжди в різні готелі їздили. В кожному своя концепція, стиль, кухня, ресторани, номери, територія, навіть море) Тому питаю. Є готелі, в які хочеться повернутися, але я вперто шукаю їм заміну.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    Ех... Які солодкі ціни на Туреччину були в 2016р. Тоді українці буквально рятували сезон. А зараз нам подяка- подорожчання, навіть порівняно з минулорічними(((
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    В часи відсутності інтернету, нам в ТА розказували, що Макдуглас- майже Боінг, але з одного боку 3крісла, а з іншої-2. Більше різниці вони не знайшли)
     
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ще раз розчарую, з Києва пропонується значно ширший вибір не лише вильотів, але і по готелям. Продовжуйте моніторити, ціни будуть змінюватися однозначно.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ще би знати, в яку сторону)))
    я собі навіть записую ціни час від часу на обрані готелі, бо запам*ятати не можу. Наразі тільки ростуть
     
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    для мене не проблема, головне, щоб затишно було
    без цього взагалі можна обійтись))
    так, це для мене також мінуси((
    минулоріч були в тому ж Бельдібі теж на пляжі з каменюками - терпимо, можна відпочивати, особливо якщо купити спецвзуття, а якщо є пірс, то взагалі супер).
    минулоріч познайомились з продавчинею шкіри, яка працювала в цьому готелі і час від часу ходила до нас на пляж запрошувати скупитись шкірвиробами, то вона нас розказувала, що цей готель (на відміну від нашого) дуже спокійний, тихий і там почуваєш себе "як вдома". От тоді я собі й подумала про можливий варіант відпочинку там в майбутньому.
    Вчора зранку загорілась тим SEA GULL HOTEL 4 *, бо на тез турі зранку 10-11 год ціна на нього на бажану дату на 14 н. ціна була 2060 дол (2+2), так ввечері заглянувши знову на пошук тез туру, я була дуже розчарована: по тим самим параметрам ціна піднялась більше як на 300д...
    вже з таким стикнулась: мала собі на увазі слідкуватиза одним готелем, та вчора побачила його в стопі на свої дати у всіх тур операторів :sad:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ну от ніяк не можу наважитись на Київ, ну ніяк просто :girl_cray:
    познайомились минулого року з людьми зі Львова, що 2-й раз відпочивали в тому ж готелі, то вони цілком задоволені були, готель вдруге вибрали той самий, бо мають маленьких дітей і не хотіли ризикувати потрпити в якусь халепу з іншим готелем..
    Ми стараємось міняти місцевість-готель, але цього року каже мій чоловік, що якщо з тими цінами й далі буде так зле, то готовий би був їхати в минулорічний готель, лиш би ціна була прийнятна.
    в мене також лежить аркуш А4 з табличкою для запису змін цін)).
    Минулого року такий спосіб моніторингу допоміг виловити хорошу пропозицію :).
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @VERO, чи варто таки зараз проплачувати вибраний готель чи чекати?
    Питаю, бо один готель який, до якого ми приглядались встав в стоп до певного числа, а на інші дати ціна вже значно вища. І це мене гризе...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    в мене те саме... То ще тільки кінець січня, а що буде далі..
    Дівчата, а чи можливо, що ще появляться якісь готелі, крім тих, що зараз видає в пошуках в ТО, чи то вже всі пропозиції зараз на 2018 рік? я щось не пригадую як то було минулого року, бо слідкувала собі за цінами буквально 2-3 готелей і все.
    Ще мені не вдається відкорегувати пошук в ТУІ, дати, кількість ночей, діти - все корегується, вибираю регіон або якісь певні готелі, а мені видає всі можливі по цілій Туреччині пропозиції :sad:. Це я щось не так роблю чи то пошук їхній зараз так погано працює? хтось пропував?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та то не так страшно, виліт з Києва, але знаючи, що є вильоти зі Львова, те і стримує, хіба дуже вигідна ціна!!! Ну і на відпочинок, настрій і дорога завжди легша, а назад, якось важче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    2 роки тому з харчуванням там було все добре. А от минулоріч ( як і у багатьох інших готелях)- знову вниз.
    чому? от наприклад вона все життя відпочивала у хорошому пансіонаті десь в Одесі чи Криму. А потім потрапила до скромненької 4* в Туреччині. І зрозуміла, що тут їй класно. Наступного року потрапила в кращий готель. І зрозуміла, що минулоріч все було не так і класно :). От маю знайому, яка колись в захоплені була від першого свого турецького готелю. І його навіть рекомендувала багатьом. До того вона відпочивала на наших морях, але зовсім не бюджетних варіантах. Тому тут поняття "скромності" відносне. Потім вона мала змогу побувати ще у 5 різних готелях. І зрозуміла, що перший варіант- це взагалі було більш ніж посередньо. От , наприкла, приїхала б я вперше в Сіа Гулл- зауважень було би по мінімуму ( це при тому, що я ніколи не відпочивала у нас в економ-варіантах). А якщо я потрапила в нього б зараз- то була би з купою претензій :)
    там затишно.Власники- старша сімейна пара. Тому і обстановка така "пансіонатно-домашня"
    я маю такий улюблений готель, де була вже тричі. І поїхала б вчетверте. Мене не напрягає, бо готель розглядаю з позиції своїх пріорітетів. І проводжу там час лише поспати-поїсти і на пляжі побути. Решта- за межами . А те, колибуває один і той же персонал, то навіть у плюс. Вони тебе навіть впізнають і ти маєш свої "плюшки" від того. Ну і у багатьох готелях є концепція додатковиих послуг для постійних клієнтів.
    Моя коліжанка. наприклад, щороку двічі в Туреччині. І один раз з них- завжди в один і той же готель.Вже 4 чи 5 раз. У них там навіть своя компанія друзів збирається, які сюи постійно приїжджають з різних країн в один і той же час
    так. Найбільша кількість пропозицій є зазвичай на початок березня. Але є і ризики інші цьогоріч: що ті готелі, які зараз собі примітили у стоп підуть. тут не вгадаєш.
    я нормально заходжу
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    у мене є цілий блокнот з 2013 року :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1