відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, хто знає, чи можливо в пошуку в тез турі побачити годину вильоту і номер рейсу? минулого року мені здається, що бачила, а зараз лише дату пише.. В ТУІ та Анексі є години вказані, може я щось не так дивлюсь від Тез туру.. Я то розумію, що на годину вильоту поки дивитись рано, бо то все ще 10 раз мінятиметься, але все ж дуже хочеться більше інформації :)
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не відображається. Можливо тому, що поки ще не затверджена політна пограма з конкретним авіаперевізником?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Дівчата, порекомендуйте, будь ласка, з власного досвіду готелі для відпочинку з річним малюком.
    Цікавить передусім район Мармарису, розглядаємо також Кемер.
    Відпустку плануємо на кінець червня - початок липня.

    Чи має хтось відгуки про:
    TURUNC RESORT
    CLUB TUANA PARK FETHIYE
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ТО ВАша справа, але чи чи комфортно Вам буде з малюком, який вже захоче сам зайти у водичку на березі, де каміння?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member


    Скільки ж то моментів потрібно врахувати при подорожі з дитиною. Дякую, що звернули увагу! В даних готелях - галька і галька/пісок. Але найкраще, звичайно, піщаний пляж.
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2018
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Якщо дрібна галька, то мало б ок бути)
    Аби не камені, бо не зможете дитин толком відпустити від себе на метр..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    моя коліжанка їздила з донької в її рік з хвостиком. Каже, що найбільша незручність це неможливість ліпити паски дитині. Саме тому зараз обирають піщані пляжі. На майбутнє планують "повернутись" в Кемер.

    Я досі в пошуку(( Поки чекаємо паспорт малого, то я маю час, але і ціни якісь сумашедші стали... Всі лякають, що вони будуть тільки рости, а я сиджу і тихенько надіюсь, що таки знизяться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Ми їдемо з двома дітьми, і іменшій якраз буде рік з хвостиком) то я спеціально хотіла дрібну гальку, а не пісок. Маєм досвід відпочинку з старшим і так, і так. То реально пісок всюди був:girl_crazy: з двома я того не витримаю:girl_haha:
    А щодо цін, то вони реально ростуть:girl_sad: ми забронювали, і в туі можна змінити ціну, так от, вже місяць ціна не падає, а навпаки тримається вищою від нашої. Чоловік з мене сміється, а я не втрачаю надії зловити нищу ціну:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    мій впевнений, що ціни впадуть ще, але я так не думаю... найгірше те, що ловити "гарячу пропозицію" не зможемо, бо про відпустку треба попереджати завчасно. Голова пухне від того всього(( Я вже зможу як турагент підробляти скоро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    і в мене ставлення до піску негативне)), люблю гальку - з нею набагато чистіше якось :). А замки і всіляки забавки на березі і з галькою можна придумувати, коли дрібна галька в перемішку з піском, то і пасочки робити можна))
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2018 ---
    мене з лютого всі переконували, що ціни не впадуть і тепер я вже в це повірила..
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    і ми в роздумакх чи бронювати вже чи ще чекати на палаючі тури,
    ми впринципі готові до швидкого збирання, але чи будуть ті палаючі тури
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хто відпочивав біля Аланії? За моїми спостереженнями ціни там нижчі. але я так розумію, то за рахунок далекої дороги. наскільки воно важко? Само собою, що к-сть готелів по дорозі теж грає роль, але в загальному як вам?
     
  13. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Ми були) наш готель був перший на маршруті, тому було нормально. Їхали 2 год. А от минулого разу, це було егейське узбережжя, теж готель був далеко від аеропорту, але і був передостаннім. То це був жах, ми десь 4 години добирались з тими всіма зупинками. Ми вже були мертві поки доїхали до нашого;) але коли назад нас забирали, то було швидко, бо багато туристів були з нашого готелю і по дорозі ми заїхали ще лише в 2.
    Тому тут як пощастить


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дійсно... тут лотерея і я щось не дуже горю бажанням в ній брати участь((
    Вчора прийшла геніальна думка: "А Єгипет?" Наразі ціни дуже навіть привабливі. Швидше за все, полетимо туди. Так, політ довший, але загалом умови добирання зручніші мали б бути. Та й треба щось нове для себе відкривати))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ми теж обирали між Турція-Єгипет-Туніс, обрали Єгипет..
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ви вже там бували? Я дивлюся на серпень, чоловік каже, що буде дуже жарко (по прогнозах 37 градусів). З одного боку ніби і страшно трохи. а з другого... люди ж їздять.
     
  17. kristina

    kristina Well-Known Member

    Ми були в Єгипті пару років тому з 05 по 15 червня
    Зранку море свіже,бо після відливу ,хоч до глибини треба було пройтися.Спека переноситься нормально, але після обіду ,ми виходили в 16:00 море дуже тепле, прям парне молоко,повітря теж сауна, були переважно під парасолькою,мали хороший захисний крем і не згоріли. Загалом ми були задовОлені.
    На той час ми були без діток, зараз навіть незнаю чи ііхала б, ціна звичайно спокушає,але поясни дитині,що з води треба виходити,і не сидіти годинами.
     
  18. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ми на травень) люблю на пчатку літа на море їздити, щоб трохи ноги-руки загоріли перед платтями.
    Минулого року були, як дитині було 6 міс. в Хорватії. Цього року вже 1.5 р - вирішили на 14 днів в Єгипет
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я взагалі полюбила відпочинок на морі, восени, і кінець травня . По перше, можна гарно підібрати по ціні, ну і погода прекрасна.
    А я от подумую над Тунісом, ніколи там не була, треба спробувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я, років 10 тому, була в Тунісі) Там дуже запам"ятались білий пісок і всі будинки білі)
    Так гарно. І пляж красивий.
    Єдине, там в травні трохи море трохи прохолодне, інакше б летіли в Туніс
     
    • Подобається Подобається x 1