відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в Аланії ціни нижчі, бо к-ть готелів на квадратний метр вища. Хоча теж ще залежить від готелів- там хороші мають зовсім не низькі ціни теж. Аланія, як і будь-який інший регіон Кемеру- це хто що любить. Моя коліжанка, наприклад, вже багатороків не зраджує Лонісері Ворлд. Спочатку це була тверда 4, з минулого ( а фактично осені позаминулого року), вона розширилася до ще одного окремого віп-корпусу та зони. Наскільки важко добиратися- виключно від завантаженості залежить. Наприклад, навіть у наших тут дівчат агентів широко рекламується Утопія. Гарний готель. все класно. Але- він на самому відщибі. І минулоріч влітку , коли відпочивал мої друзі, дорога в одну сторону зайняла 3.5 години. Це багато.В Інджекум при завантаженості в сезон дорога біля 2.5 год займає.Ну і т.д
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2018 ---
    буде дуже жарко. +37 це в тіні в серпні. З другої сторони- вологість мала, тому спека кому як переноситься. Загалом тут тоді орієнтуйтеся на 2 аспекти: якщо їхати в Шарм, то обирати якраз вітряну бухту на кшалт Набку. Коли влітку вітрів у Єгипті немає, тут вони трохи є. І легше переноситься. Обирати готелі із максимально зеленою територією ( в Єгипті з цим непросто, але пошукати можна. По іншому більшу частину дня прийдеться сидіти десь під кондиціонерами. ) Ну і враховувати те, що сервісі харчування в Єгипті зараз таки відрізняється від Туреччини. Тому знову-таки, все залежить від готелю. Обрати хорошй готель. Він дешевим влітку теж не буде.І останнє- обрати готель на першій лінії. Бо в сам пік спеки на другій лінії не зовсім комфортно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    @сніжна а розкажіть про Туніс ( к-ка разів були у Тереччині в різних регіонах, к-ка в Єгипті ( Хургада і Марса-Алам) . Хочеться щось новеньке, і водночас страшно, щодо сервісу і можливості побачити щось цікаве....
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, хтось може розказати за готель Mandarin Resort & Spa? Там справді на пляжі шезлонги платні?
     
  4. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    @сніжна а як цьогоріч джоін ап по Єгипту працює? має значно нижчі ціни за решту операторів - дуже спокусливо, але чи можна довіряти?
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Цікавить чи тепле море в Мармарисі,Сіде, Кемері кінець травня початок червня? Бо вичитала що Егейське море ще прохолодне в цей час
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми були в Кемері на початку червня. Вода була десь 21-22градуси, я люблю теплішу, а чоловікові і дітям нормально було.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Tree

    Tree Member

    Найтепліше з вище перелічених в Сіде,але це все відносно,якщо буде теплий травень то буде відповідно водичка тепліша
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    Зі Львова в них найширша пілотна програма. І сформована аж до осені. Вирішили зайняти наш ринок) Джоін- провідний ТО по Єгипту. По Туреччині працюють гірше. З Єгиптом ситуація краща. Тут косяків знайчно менше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Дівчатка порадьте будь ласка щось, бо я зовсім заплуталася. Планували їхати в Туреччину цього року, але вона значно зросла порівняно з минулим роком, в ціні. І всі пропонують тур-фірми нам на кінець травня не Туречиину, а Єгипет. І я не знаю, я ніби і на 4ку турецьку згідна, бо не вимагаю чогось надзвичайного в умовах, лиш би було чисто гарне море і свіжа їжа без надлишку. А з іншого боку в Єгипті за ті ж гроші можна вибрати шось значно краще. Але в Єгипті ми не були інколи.
     
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Як про мене написано, один в один, що обрати вже не знаю, а стільки перечитала інфи, що сама себе заплутала
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а я вже спокійна і щаслива))готель образи, забронювали. тепер лишилось дочекатись дати))
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ми вирішили розширити горизонти і зупинитись на Єгипті, otium hotel amphoras sharm. Наразі ціна дуже прийнятна для нас, тому так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    а на який період бронювали? що пише про вітри? мене вітри зупиняють
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    24 серпня.
    В мене подружка часто відпочиває там літом і казала, що в цей час цілком нормально бути. Вітер є, але не критичний. Я спокійно відношусь і до вітру, і до високої температури, тим більше, що в поєднанні вони досить непогано діють)) Холодно точно не буде, а для нас це найголовніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мармарис і почаок червня-буде прохолодне море. В Сіде та Кемері-як якй рік.+21+23 на початку червня.
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2018 ---
    по Єгипту Джоін працює значно краще,ніжпоТуреччині. Хоча косяки і тут бувають
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2018 ---
    я вже писала- чи то у цій темі, чи то у темці "Де ви плануєте..."
     
  17. Sunny

    Sunny New Member

    чи хтось бував у готелях Бодрума?
     
  18. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, хто був чи можливо знає відгуки про Jiva Beach Resort - All Inclusive? як він для діток. відпочивали колись в SENTIDO LYKIA RESORT & SPA, але ціна на нього зараз просто захмарна(((

     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це непоганий готель. Хоча з Лікією його не порівнюйте. Територія менша, не така мальовнича, пляж менший.Харчування хороше. Тобто все залежить від ціни і від того, з чим порівнювати. Сам по собі- непоганий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Mushka M

    Mushka M Member

    Доброго дня, дівчата! Розкажіть хто знає, чи можливий відпочинок в Туреччині в апарт готелях з варіантом самостійного готування для дитини. Цікавить, чи є для цього умови - продукти, вода, які орієнтоано' ціни?
    Чи це буде складно і не вигідно?