відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. tuti

    tuti Well-Known Member

    Дякую. А нічого не підскажете про захід в море, цікавить для дітей 5 років. ціна просто на нього в два рази нижча ніж в Лікіі.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в апарт готелях зазвичай сніданки без можливості самостійного приготування. Якщо хочете ткий вид відпочинку- бронювати просто апартаменти. Ціни залежать від сезону. Вигідно бронювати на місяць і більше В Аланії та Анталії від 900 євро за 2-кімнатні гарні апартаменти зі всім ( це в житлових комплексах, де є свій невеликий басейн у дворі, дитячий майданчик спортивний зал). У високий сезон ціни вищі- 1100-1200 євро за 2-3 кімнтані апарти, залежно від віддаленості від моря. В Кемері на першій лінії апрати пропонували від 45 євро за добу, на другій- від 35 євро. Світло оплачується окремо. Як правило, такі апарт номери розташовані на віддалі 700-1.5 км від моря. Часто двічі на день з райончику курсують безкоштовні автобусики на пляж ( у містах аланії та Анталії у віддалених райончиках). Питна вода є в супермаркетах. родукти вигідно купувати на базарах.Як правило, великі продуктові базари відбуваються раз на тиждень. Там ціни ну дуже радують Овочі-фрукти- набагато дешевше ніж у нас влітку. А асортимент- величезний.Так само- риба.Решта продуктів купується в супермаркетах. Вигідні по цінам Мігроси. Щ дороге- це м ясо. Найдешевша курятина і то вартує дорожче, ніж у нас. Свинини турки не їдять, а говядига- дуже дорога. Їх же сосиски і ковбаси їсти неможливо. Молочка- добра. Заналом самостійний відпочинок у Туреччині- можливий. Сама такий впаріант колись розглядала, цікавилася, але відкинула через ціну авіа- вони "вбиває" все. Як варіант- шукати за півроку дешеву регулярку з Києва. Можна виловити досить дешеві квитки. Летіти будете з пересадкою у Стамбулі т.я. прямої регулярки на Анталію немає. Маю друзів-киян які щороку відпочиваюь так по місяцю-півтора у Анталії.
    --- дописи об"єднано, 30 Квітень 2018 ---
    добрий пологий захід. там піщаний пляж.
     
  3. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member


    Продублюю свій допис. Скоро відпустка, а ми далі у пошуку (.

    @сніжна , можливо, Ви щось порекомендуєте? Щоб гарне харчування, мальовнича територія і комфорт для дитини.
     
  4. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Почала докладно читати тему - це просто скарбниця інформації! Тепер самостійно поніторю ціни на вибрані готелі. До вподоби, наприклад, Акка Алінда в Кіріші, Клуб Фазеліз Роуз у Теккірові, Туї Фемелі Лайф у Фетхіє. Зараз ціна на них +- 2200 на двох 10 ночей на кінець червня. От це адекватна ціна чи варто чекати кращі пропозиції? Вже й дуже нема коли.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2018
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    це ті готелі, в які я собі так в планах мрію потрапити з сім"єю, але ціна на нас 4 трохи кусюча, то так маю собі в закладках ці готелі, достойні варіанти відпочинку).
    ви краще дивіться на свої можливості, бо ціни зараз взагалі на Туреччину дуже високі, можна сказати завищені, тому - маєте можливість - бронюйте і вперед))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дивлюся на цьогорічні ціни на Туреччину, я задаюся питанням, чи вона цього варта. Багато туристів вибирали дешевші країни або навіть Європу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відказний тур!
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а що розглядаєте?)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  11. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Сніжна, Ви орієнтуєтесь у цінах так би мовити реальних чи об'єктивних на турецькі готелі.
    От, наприклад, Акка Алінда на 10 днів з 20 червня 2200 дол. на двох - це надто завищена ціна?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


     
    • Подобається Подобається x 3
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Cornelia була з 2 дітьми (6 міс і 3 р )в Кемері вкінці травня
    Темп повітря була дуже комфортна - в обід не треба ніде ховатися.
    А от море було захолодне. І вечори дуже свіжі...
    Мені подобається жити в бунгало. Мала спала. Відео-няню підключили, а самі гуляти
    І гамаки на територіі - старша навіть засинала, катаючись
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дивлюсь на сайті рози вітрів розклад рейсів і настрій падає :girl_sad: - наш рейс перенесли на 2 год в гіршу сторону((, одна надія на те, що назад будемо летіти пізніше ніж мали... Ми і так мали прилетіти пізно і потрапити в готель практично на саму вечерю, а тепер не знаю чи й повечеряти встигнемо :girl_cray:.
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та не переживайте, все буде добре ,форсмажори бувають завжди. Головне якість, налаштовуйтесь на позитив, щасливої дороги!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Kassandra Ми так 2 роки тому прилетіли в 1ночі. Ланч-бокси нам не підготували. Гіда готельного не було. Ресторани вже не працювали. Не дуже приємна ситуація. Ми ще мали дещо з своїх запасів, що діти не з'їли в аеропорту і по дорозі. А деякі туристи навіть не знали, що відмінили бортове харчування. То взагалі налаштовані були на вечерю в літаку.
     
  17. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    якщо більше нічого не перенесеться, то за моїми підрахунками в готель маємо прибути десь 20:30-21год, не знаю чи встигнемо ще застати вечерю, бо думаю поки оформимось і поставимо речі в номері, то вже буде пізно, вечеря чи то до 21:30 чи до 22год (не памятаю, треба глянути), але потім до 12 ночі там є ще якийсь "ночной суп" :girl_crazy:, от не знаю чи варто на нього розраховувати)). І взагалі цікавить питання: якщо приїжджаєш пізніше вечері чи можна якось наперед домовитись, щоб нам залишили щось поїсти чи то набирати канапуль собі і дітям та й не паритись?
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А як Ви то дивитися? Можна ссилку
    Дякую
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Мали би встигнути) В день вильоту зайдіть на сайт аеропорту. Там буде найактуальніша інфа. Тоді зорієнтуєтеся. Але канапки я би брала. Мої від немаєчогоробити люблять їсти)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не подобається Не подобається x 1