відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    зрозуміло. Напевно, ТА мають якісь свої "виходи". Я дивлюся сама на сайтах ТО.
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Made in USSR Найактуальніша інформація завжди на сайтах ТО однозначно. Але щоб побачити загальну картину: в якого ТО яка пілотна програма і хто які готелі продає, порівняти всі ціни... - починаю з Місто тревел. Сьогодні воно мене здивувало і висвітило несподівано вильоти такого собі ТО (Компас кол. ГТО) на крилах МАУ. Я навіть і не дивилася в його бік. А це таки менше зло за Джоін з Буковинськими авіалініями (і такі в них трапляються) чи Браво з старезними Дугласами.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Made in USSR На мою думку, Джоін можна бронювати лише по Єгипту, і лише за 1-7дні до вильоту. Тоді час вильоту більш-менш приближений до реального і не треба хвилюватися кілька місяців) І в Єгипті вони не практикують овербукінг. Більш-менш спокійно в цьому напрямі. Туреччину на 100% у Джоіна не бронювала би. Заявлені нові напрями- також. Бо невідомо, чи заповниться борт і чи рейс відбудеться. Можуть зняти і шукати прийдеться в авральному режимі інші варіанти.
    Подивіться ще на Компас. Має вильоти зі Львова. ТО не новий. Просто не такий розкручений. Рейси виконує в них МАУ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть. Дивлюся на готель на сайті ТО Coral. Але я по цій ціні в них не зможу купити, якщо звернуся в ТА Coral? Ціна всеодно буде вищою так?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я можу помилятися, бо вкрай рідко користуюся пакетними турами, але я розумію ситуацію якраз навпаки: на сайті туроператора Ви бачите ціну роздрібну (для туриста). Ціни для агенств Вам недоступні (і вони мали б бути нижчими від тих, які бачите Ви).
    Конкуренція між агенствами зараз така висока, що знижку 3-5% від тієї ціни, яку Ви бачите на сайті оператора, роблять аж бігом (грубо, тре просто сісти на телефон і продзвонити кілька агенств з точковим ціновим запитом по готелю і датам, які Вас цікавлять).

    Дуже чекаю, поки відпишеться @сніжна @VERO та інші, хто вже гарно "просік тєму" :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Kroshka Enot саме так. Якщо я сама шукаю тур, то мені як постійному клієнту роблять знижку 9%, якщо ціна не промо. Від промо ціни (тут занижена комісія для ТА, тобто оператори самі вже знижки роблять за рахунок комісії агенств) біля 3%. В будь-якому агенстві знижку 5% зроблять без проблем. Можна пробувати просити трошки більшу)
    @Materynka Точно не буде вищою) Корал хороший туроператор. Зайдіть на місто тревел і подивіться, які ще оператори продають вибраний готель.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми двічі їздили в Туреччину з анекс (anex tour), цілком задоволені.
    Ціни на сайтах - це якраз для вас кінцева ціна


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Materynka Тур, який продає ТО Корал, можна купити в будь-якій агенції, яка має з ними угоду. Але врахуйте, що оператори мають свій вищий курс. На сайті має бути вказаний курс кожного ТО. І у всіх він може бути різний. Або при пошуку вкажіть валюту гривню. Розраховуватись в агенції будете лише в гривнях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    13-14 лютого в Туї знижка 2000грн по всім напрямам, якщо я вірно зрозуміла.
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, якщо хтось, щось находить адекватне, пишіть, бо бажаючих багато. В мене особисто, склалася така думка про готелі: старий фонд, який потребує ремонту, майже у всіх готелях, але для мене, то не є вирішальним моментом. Мене цікавить, гарна територія, поруч море з гарним входом, хоча би візуальна чистота, і їжа смачна, не обов'язково 100 видів, все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    От я й тому подумала, що напевно найвигідніше купити його в Агенції Коралу
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    власне, якщо ТЕРИТОРІЯ -то одразу ціна зростає(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну ще в Туреччині є регіон Аланья - там якось трошки дешевше , але він найбільш віддалений від аеропорту, під 100 км, тобто туди після перельоту ще 2-3 год добиратися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Materynka Найвигідніше купити, де знижку зроблять більшу) -5% знижку зроблять у більшості агенств. Агенства, які працюють з вивіскою-Корал, працюють по франшизі.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2019 ---
    @Retaret В Аланії готелі переважно мають маленькі території, наліплені один на одному, багато з них мають пляж через дорогу (дорога з інтенсивним рухом проходить поряд з пляжами). Там найтепліше і переважно пляжі з пісочком. Треба добре дивитися на територію і місце розташування готелю. Є де прогулятися) Можна знайти дійсно оптимальні варіанти, якщо обмежений ліміт.
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я вже вчора забронювала в Корал Тревел. Тепер маю спокій))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
  19. Lyublyu more

    Lyublyu more New Member

    Всім привіт. Трохи тихо тут,але спитаю,може хтось відповість. Забронювали готель Sailor's beach в Кіріші. Можливо хтось із форумчанок відпочивав тут. Бо як завжди- спочатку забронюю,а потім натрапляю на безліч негативних відгуків
     
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    пошукайте тут в темі вже десь писалось про цей готель. Я сама свого часу ним цікавилась і хотіла туди потрапити, але поки думала-гадала, то він став у стопі.. Якщо говорити про місцевість, то я відпочивала в Кіріші, Бельдібі ті Чамюва, то найбільше мені сподобався саме Кіріш.