відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо ви або до вас у готель хтось прибуває і перебуває - це платна послуга. У кожному готелі вартість різна. Тоді гостям після оплати видається такий бейджик "гостя". безкоштовних візитів немає ( хіба будете під наглядом охорони чи рецепції сидіти). По іншому кожен бажаючий міг би прийти- користувати послугами ( басейном-барами). Ніхто не беде серед тисяч відпочиваючих вишукувати браслети ( тим більше,що багато готелів зараз уже працюють по безбраслетній системі).А так- гості купують "картку гостя" і їм дозволено користуватися інфраструктурою .
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2017 ---
    Минулого тижня у Стамбул літали друзі спонтанно на вихідні.Візи немає. Ставиться лише штамп у паспорті. Але у вас мають право попрости показати зворотній квиток.Медстраховку теж не питають. Це ваша справа оформляти її чи ні. Але краще мати. Вона купується навіть у тому ж Паспортному сервісі за 150 грн за кілька хвилин
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. ashe

    ashe New Member

    Дівчата,представляєте,сьогодні коліжанка мала ввечері через Анекс летіти в Єгипет,мала бути завтра вранці уже там.Мало того,що їм перенесли переліт і проплачену добу не вертають грошима чи +днем,подоужка з сім’єю доплатили по 15 дол за те,щоб завтра вилетіти в 7 вечора!!!
    Виліт з Києва!!!
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    чартери з Києва нерідко переносять. Це так- там дуже багато рейсів на день різних авіакомпаній, політна програма змінюється весь час.
    Зі Львова вчора і вильоти і прильоти були всі по графіку- у мене знайомі вчора власне від Анексу з Шарму повернулися.

    Політна програма по Львову на Туреччину теж корегується. На щастя, ще до виліту. Так, наприклад, червневі вильоти Рози зсунуті з 10.50 та 13.30 на 7 ранку. Хоча, як на мене- то добре, боне губиться день відпочинку. Але не факт, що ще не посунуть сто раз.


    До речі по Туреччині: вчора російські авіаперевізники отримали попередження бути готовим до можливої відміни чартерів на Туреччину у зв язку із нестабільною ситуацією (


    Росавиация телеграммой проинформировала российские авиакомпании о возможной приостановке чартерных рейсов в Турцию. При этом отмена чартеров может оставить без отдыха миллионы туристов.

    Турция сейчас явный лидер по продаже туров, отметила пресс-секретарь Российского союза туриндустрии (РСТ) Ирина Тюрина. Спрос на бронирование турецких отелей на этот летний период уже превысил прошлогодние показатели в 4-5 раз.


    "Все туры уже оплачены, и остановка чартеров создаст крайне сложную ситуацию", — цитирует Тюрину "Интерфакс".

    При этом негативные последствия будут сильнее, предупреждает Ирина Тюрина, чем при закрытии Турции в 2015 году. Тогда направление закрыли в конце ноября, когда поток туристов уже иссяк, а сезон был практически завершен.

    Сейчас предупреждение о возможном закрытии Турции получено в начале туристического сезона.)

    Кремль поки ніяк це не коментує, посилаючись на те, що це буде не їх рішення, а рішення Росавіації єслі шо.

    Але з вчорашнього дня туристи і туроператори в Росії сидять "на стрьомі". Бо невідомо, що дісно можуть прийняти .
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Звідки дізналися таку інформацію? Бо я сьогодні в енний раз перевіряла розклад рейсів і там все без змін було..але це на сайті аеропорту, можливо ви в Рози таке бачили? То на 7 ранку зі Львова? А назад в які години?
    П.С. Я тіко "за" ранні вильоти туди, а назад хотілося б пізніше ))
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Цього року Анекс придумав собі таку фішку: за ранній виліт до 14год і за пізнє повернення після 15год нараховується додаткова оплата в розмірі 15$ з особи. Тобто, якщо вилетіти рано і повернутися пізно, сім'я з 4 осіб має доплатити 120$ понад ту суму, що є в пошуку турів. У випадку коліжанки, швидше за все вина перевізника. ТА хай допоможе скласти претензію і ДОПОМОЖЕ вибити гроші за втрачену добу. Це реально)
    Взагалі, Анекс цього року набрав купу рейсів. Перевізник не має аж так багато бортів. Накладки будуть по-любому) Особливо, з Києва. Але і горящі тури в них трапляються найчастіше) Якщо дуже дешевий тур, то варто брати і бути готовим до затримок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ціни на тури в Єгипет (найближчі дні) просто обвалилися. Дивлюся на Київ. В Джоін ап, Анекса... Можна зловити момент.
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    Напевно, росіяни все-таки полетять в Туреччину. Навіть регулярні щоденні перевезення в Аланію будуть.

    «Победа» будет в Газипаше каждый день
    Подписан указ о назначении авиакомпании «Победа» регулярным перевозчиком на линии Москва-Газипаша-Москва.
    Самолеты первого российского лоукостера будут летать каждый день, семь раз в неделю.
    Напомним, первый российский бюджетный перевозчик входит в группу «Аэрофлот». На сегодняшний день альтернативы среди российских перевозчиков на данном направлении с прямыми регулярными рейсами нет.
    Регулярные рейсы до международного аэропорта Газипаша, который обслуживает Аланью, будут востребованы как у туристов, так и у владельцев недвижимости в Турции, как способ быстро и недорого добраться до одного из самых излюбленных турецких курортов.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    те,що рейси будуть на Аланыю- вони 100% знали ще взимку. Бо ТО продаючи тури туристам на Аланію власне відраховували відстань від аеропорту Газипаша, а не Анталії. Питання лиш в тому, чи будуть рейси узагалі. Але то був би великий облом для ТО, де цьогоріч Туреччина рулить по всім напрямка. Якщо це не пов язано із якимись замутками по Сирії ( а цілком може бути,що це прощупування грунут власне через якусь фігню, яку РФ і США знову по Сирії мутять), то все буде, як і було.
    на травневі свята як були високими- так і є. Бо тут народ надіявся на дешевий Єгипет на травневі з цього приводу- так фігушки:) Зрештою, становм наразі- в Шармі все спокійно. Але блокпостів побільшало ( що таки трохи напрягає відпочиваючих) і огляд в аеропорту проводять прискіпливо.
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    Анекс з Києва літає Азуром, МАУ і АтласГлобал цьогоріч
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2017
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    то може є шанс, що росіян буде більше скупчення саме в напрямку Аланії))
     
  11. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть. Я зараз бачу, що ціна на готель, який я бронювала- впала. Оператор TUI. Можливість перерахунку по нижчій ціні є лише раз?
     
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дуже цікаво чи вам перерахують так як вони пишуть.. Почитайте всі умови або може подзвоніть до них і запитайте.
    Ми бронювались в ТУІ в суботу і підпадали під акцію мінус 2000 грн на наш готель саме в цей день, але тих 2 тис. нам так і не змінусували, опираючись на те, що кількість акційних турів обмежена і ми туди не потрапили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Так, 1 раз. По Єгипту такої можливості взагалі немає(
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я знаю,що при бронюванні власне в ТУІ ця акція діяла ( при умові, якщо ви не бронювали під інші акції). І минулого року теж вона діяла реально. Також цьогоріч у них діяла акція-1500 при бронюванні по вівторкам
    менше не буде.Буде більше, з у рахуванням того, що Кемер- то улюблене місце відпочинку росіян і це невеликий відносно Аланії регіон. Тому концентрація росіян на 1 квадратний метр- величезна. Там турки вже більше російською розмовляють, ніж власною рідною мовою :). Кемер- це турецький Крим, розбавлений українцями, білорусами і казахами :) Ну окремо по готелям ще трохи німців і англічан. Але вони тусуються по конкретним готелям. Туди, куди ви їдете- там їх немає :)
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    ваш готель реалізується не лише у ТУІ. Там крім Рози, залежно є ще вильоти МАУ і Азуру, які співпадають по окремим датам
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    я знаю, але дивлюсь власне на вильоти лише від Рози, на Мау та Азур навіть не заглядаю))
     
  16. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Перерахували)) Вийшло на 130$ дешевше. Дрібниця, та приємно. Бо після того, як ми бронювали, ціна на готель вскочила на 20 тис.грн. А тут так низько опустилась, сподіваюсь що нижче вже не буде. Доречі ми бронювали в вівторок, але наш готель не підпадав під акцію, про яку згадує @сніжна. Його в переліку не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    То перерахували 2рази? У ТУЇ? Мені казали, що лише 1раз можна перераховувати і все. Може так казали, щоб більше 1 разу не напрягали)
     
  18. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Ні. Все вірно. Перерахували один раз. Просто я періодично переглядаю ціни по нашому готелю. По закінченню раннього бронювання ціна вскочила на 20 тис.грн. вище. І десь так довший час була, а тут заходжу і бачу, що майже на 10 тис нижче від ціни, по якій бронювали. Вирішила, що варто перерахувати, хоч хто його зна, може не варто було, може ціна ще зменшиться?! Правда ще долар суттєво впав і це теж так на загальну картину вплинуло. Коли вносили аванс був 28.16, а вчора вже 27.89.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Якщо чесно, це і добре, і погано) Раніше бронювали в ТА і чекали спокійно на відпочинок. Ціни так не змінювалися, а якщо і змінювалися, то ніхто про це не знав з туристів. Зараз інформація вся відкрита. Ціни змінюються постійно. Я точно для себе вирішила, що краще бронювати перед вильотом за кілька днів. Мені там морально простіше. В мене теж делема. Забронювали тур, але ще маю 2тижні, щоб зняти бронь з штрафом 5%+ курс впав. От і сижу кожного дня в роздумах:варто, чи ні))) В багатьої ТО частина бортів на мої дати закрита. Залишилися тез тур(який продає політику глубокого бронювання і знижки дає завчасно), анекс (але в нього знижки хороші перед самим вильотом + доплата за ранній виліт, пізнє повернення). Зараз ціни на Єгипет обвалилися. Через НС і Великдень. Думаю, що в травні поповзуть вгору.
    Якщо вже перерахували і більше не перерахують, то краще не дивіться)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    класна дрібниця)), зайвий похід на невеличкий шопінг або екскурсія кудись :).
    от в мене такої можливості шкода вже нема, бо на нашу дату (і близькі) вже давненько вильотів нема..
    на рахунок внесення коштів може мені хто підкаже)
    от мені такий варіант якийсь найбільш ризикований здається, бо чим ближче до бажаного періоду відпустки, тим менше нормальних готелей залишається з вільними номерами, то хіба сподіватись на чиюсь відмову, але так можна залишитись без нічого.. Може то я така не ризикова людина, не знаю, але люблю якось зазделегідь все сплановувати :).