відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    Так і повинно бути. Курс не фіксують.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    В Єгипті дуууже мало готелів взагалі стають в стоп. Тут не так просто знайти ті, які не пустують і заповнюються більше, як на половину. Часом вичерпується квота в ТО на певні дати. Мій готель продають всі ТО. Тому, спокою мені не бачити) Практично завжди всі готелі доступні до бронювання. Тут інша ситуація і картина. По Туреччині цього року-згідна.
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Дівчата, хто що скаже про готелі Side La Grande I Holiday Garden Resort? Друзі підбивають на перший готель, бо ціна хороша і умови, але 2 лінія і минулого року був з тим готелем скандал, тепер там новий власник і ніби заманюють туди. Де з дитиною буде краще?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    готелі з новим власником- тут нічого не можна зараз сказати. Тому що реально не знаєш наразі, як воно буде. Одні готелі із зміною власників піднімаються, інші- стають гіршими.
    Друга ліня теж буває різною. Бо по факту там може бути 5 хвилин пішки, а може бути і 20 хвилин. Якщо ви обираєте готель у жаркий сезон, то віддаленість від моря має значення. В тому плані, що за 200-300 метрів уже геть по іншому переноситься спека. Повітря більш стояче. Біля моря завжди є легкий бриз і не так спекотно. Для травня-вересня - це не ообливо важливо.
    Про ці готелі нічого не знаю- не підкажу. Окрім того, що орієнтуйтеся ще на те,що вам ближче по розташуванню:один із них знаходиттся в невеликому селищі Окуджалар Аланії, інший- в Кумкої Сіде і там ближче до цивілізації
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    так. Навіть зараз, вже коли сезон розпочинається, заповнення готелів 50-70%.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    змінювалися шалено, якщо слідкувати з самого початку РБ. Так було і в попередні роки. Там теж можна було вдосталь понервуватися
    то тільки по Туреччині цьогоріч. По Єгипту можна спокійно- росіян немає, Європа теж не особливо в цей період зараз в Єгипет їздить. Там фактично лиш українці і місцеві єгиптяни відпочивають
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Я про ті роки, коли в мене не було інтернету, відгуків, сайтів ТО... Років 14тому я просто йшла в агенство і брала те, що пропонують. І спокійно чекала на відпочинок. І не мала уявлення, що робиться з цінами, які готелі стають в стоп...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Минулого року відпочивали в Джустініано Делюкс, через Джойн ап. Жодний проблем не виникало!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    І ще може хтось щось скаже за готель Club Kastalia 5* в Аланії? Рейтинг в нього ніби хороший.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у вас дитинка ще замаленька для системи його харчування. Там адміністрація готелю сама чесно попереджує, що у них харчування для діток старшого віку. Ну і від аеропорту ви будете їхати довгенько-Конакли знаходться більш як в 100 км від Анталії. А в аеропорт вас забиратимуть одних із перших- це годин за 5 до рейсу вас уже заберуть з готелю і будете по дорозі "збирати усіх".
    --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2017 ---
    так, відсутність інтернету зберегла чимало нервових клітин :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    @сніжна , я бачу ви спец по Туреччині. Можна попросити у вас поради щодо готелю? Плануємо їхати кінець травня-початок червня, 2 дорослих і маля 11 місяців. Бюджет до 1000 долларів. Головне - хочеться нормального готелю з перевіреним харчуванням, бо їдемо з дитиною, боюся тих кишкових інфекцій і т.д. Ну і бажано, щоб була змога поїхати в якусь невеличку екскурсію, пам'ятаю, ви писали, що можна навіть в звичайну маршрутку сідати і їхати самостійно. А якщо я занадто багато прошу, то підкажіть в яких операторів шукати тури, з Джоіном якісь проблеми вічно, хто ще є? Корал, Туі?
     
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    хороші цінові пропозиції на Анексі бувають, ще можете Тез-тур глянути.
    Порада від мене: краще підберіть якісь варіанти, а потім питайте сніжну чи вони нормальні. Ще подивіться і визначіться в якому саме районі ви б хотіли відпочивати: Аланія (там в цей період найтепліше), Кемер, Сіде, Анталія, Белек... В одній місцевості галька. в іншій пісок, ще в інших місцях пісок з дрібною галькою. Також до різних місць різна відстань від аеропорту, це також грає роль у визначенні бажаної місцевості..
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
    дівчата, а чи є тут хто, що на травневі свята летять ? цікаво як там з росіянами ситуація..
    Напишіть як відпочинете))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    багато готелів відкрили сезон у березні. росіяни є уже. а на травневі їх традиційно багато- летять на "канікули". Ну дивно їхати цьогоріч у Кемер і сподіватися, що там їх буде мінімум. Кемер- традиційне місце відпочнку для росіян. А цьогоріч і поготів- в РФ пакетників уже продано більше, ніж за будь-якиї рік за останню п ятирічку. Якщо хотілося мінімізувати російський контингент, то треба було обирати німецькі готелі у Сіде. Але німці, часом, бувають ще похлєщє
    в кінці травня ще небагто відпочиваючих власне із дітьми. тому ризик інфекцій мінімальний. але і море для дитини ще буде холодним. Тому купатися при бажанні треба буде в основному у басейні. А власне усі інфекції в основному через дитячі басейни і йдуть.
    І кажу відверто: на кінець-травня-початок червня на 10 днів на 2+ інфант на 1000 дол. знайти щось достойне уже важко. Реально на 1000 дол. з малою дтиною я вам нічого не можу порадити, що могла би розглядати придатного.Адже тут не так питання готелю для дитини , як питання вибору того готелю, який був би комфортним для вас з дитиною. Ну і питання віддаленості від аеропорту. З дитинкою такого віку ви поки запхаєтесь в Аланію- вимучиться і вона і ви і всі туристи в автобусі. А назад дорога- ще веселіша, бо вас забиратимуть в аеропорт в числі перших.
    На цей бюджет уже реально зі Львова навряд щось пристойне буде. Отак щось більш-менш достойне на 2+ інфант на 10 ночей стартує від 1300 і більше ( і то мінімум). То хіба зменшувати к-ть днів, але на 7 ночей летіти - сенс? ну хіба просто обстановку змінити
    Із найдешевших пристойних варіантів , які стартують від 1300 дол.- це Club Hotel Belpinar в Бельдібі, Garden Resort Bergamot Hotel ( сам готель хороший, домашній, але він знаходиться у Кемер-центрі на 2 лінії в 900 м від їх готельного пляжу, куди возить шатлбас)., Sea Gull в Бельдібі, Primasol Serra Garden в Сіде.
    Є в Аланії непоганий і Pegasos Club і Justiniano Club Alanya ( від 1400), але вони реально далеко від аеропорту. То вам буде мученіє після аеропорту-перельоту-аеропрту ще 2-2.5 години в автобусі пиляти.
    від 1162 вартує Grand Ring в Бельдібі, але з 11 -місячною дтиною я його би не радила. Там практично немає території, вся зона активіті біля готелю і вам з візочком просто не буде де пройтися навіть. Ну і буде досить шумно вдень ( музика грає біля бару, басейну), а дитинка ще мінімум раз спати має. Минулого разу власне у цьому готелі відпочивала сім я з 2 дітками 1 і 2 років, то не були у захваті. В основному через найменшого.

    Тобто із дитинкою на мінімальний бюджет розглядати найкраще Club Hotel Belpinar або Primasol Serra Garden. При бюджеті від 1400- Club Hotel Phaselis Rose у Текірові . Дивіться на ціни, звертайтеся до ТА з проханням перерахувати із знижкою і може у 1200 десь і вдасться зловити
    Усі решта нормальні варіанти, у тому числі у Аланії та Сіде вартують більше .
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2017 ---
    то є міф. Аланія, Сіде і Кемер мають між собою різницю буквально 1 градус у повітрі і 0.5 градусів у Т моря :).І то не завжди
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2017 ---
    ТУІ, Корал, Анекс,Пегас, Тез-тур накрайняк
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Може хтось був у цих готелях -
    Sentido Orka Lotus Beach
    Club&hotel Letoonia Fetchiye
    Liberty Hotels Lykiya 5*. Цікаво чи будуть дешевші вони у вересні? Бо зараз нам зависокі ціни або може є щось такого ж плану на Мармарисі, дуже мені туди хочеться)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Не це мала на увазі)), я то все прекрасно розумію і ви ж знаєте - мені потрібен саме Кемер, цікаво власне їх настрой по відношенню до українського туриста, чи не агресивно вони себе зараз ведуть.. Бо все ж 2 роки тому було трошки інакше..
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2017 ---
    Турагенти постійно радять чомусь на травень чи жовтень саме аланію, бо там типу найтепліше, не знаю, не пробували, але таких речей наслухалась і начиталась))
     
  13. woolf

    woolf Well-Known Member

    Сиджу зараз у Ларі, готель Барут - німецький, росіян - відсотків 10, але спокійні (ну, так, відносно, з криком на весь зал, голосними розмовами і т.д. Але то і наші таке люблять, особливо до дітей). Конфліктів не бачила і не чула, але ми з ніким не спілкуємося - не люблю я компанії на відпочинку, мені добре самій. Навіть чоловік каже, що якісь росіяни тут спокійні
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    конкретно иожу сказати: наприкінці вересня- початку жовтня на ці готелі нижчі цвни. Але на бюджетний відпочинок не варто розраховувати. Вони порівгяно високі будуть. З цих 3 готелів найкращий варіант для аідпочинку з дітьми - Ліберті Лікія- перевіоено навіть моіми друзями навіть минулоріч. Добра була Летунія, але там зараз часьина готелей іх мережі змінила власника. Тому невідомо ,як буде у цьому сезоні. Сентідо ще років 2-3 тому тримав марку мережі. 2 роки назад почади здавати, минулого року показали себе погано ( ну можна списати на економію бюджетного року). Як буде цьогоріч - ? Ліберті Лікія, попри свою " неновість" тримала марку. Там ще плюс, що для дітей є така лагуна, де вода досить тепла як на осінній період для цього регіону
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як цьогоріч мережа Барутів себе показує, з урахуванням навіть ще "несезону"?
    так, є таке. Обумовлюють це тим, що у Кемері гори, а значить холодніше. Насправді у Кемері нижчі лиш показники повітря вночі. Вдень майже однаково. І море однакове. Зате в Аланії і Сіде- відкрите море. І наприкінці вересня-початку жовтня там часто штормить. Кемер знаходться у бухті. Тут шторми нечасті гості.
    Для прикладу: середні показники Т повітря у Аланії у жовтні- +26 вдень і +21 вночі. Вода +25.
    Температура повітря у Кемері вдень+25, а от вночі +15. Вода- однаково +25
    А до середини вересня в обох регіонах вдень ще +29, вода +28. Різниться лиш нічна температура ( у Кемері на пару градусів вночі холодніше)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    А які добрі варанти в Сіде чи Белеку для відпочинку з маленькими дітками, цікавлять 5, але з гарним заходом у воду, харчуванням пристойним, може хтось вже щось вибрав?
    Мені Ліберті лікію теж радили, але вильоти у нас лише на 10 днів, мені 10 мало, а 20 - чоловік не витримає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. woolf

    woolf Well-Known Member

    Сніжна, можу написати тільки про Барут у Ларі, в інших не була. Літня концепція почалась з 8-го квітня. Народу в готелі, особливої на Пасху, було дуже багато. Аквапарк включають в певні дні, коли тепліше, а-ля-карти працюють всі, дуже, до речі, в них пристойний рівень. Їжа - зауважень жодних, можу тільки похвалити. Алкоголь - імпортний. З коньяків є завжди Мартель і Курвуазьє. Соки фреш тільки апельсиновий і на сніданок, але не беру, бо мені кислуватий. Ходили гуляти теж пила на вулиці фреш - кислий і все. Є айран, смачний. Що найбільше подобається - немає дурного "бум бум", то я так про музику, яку люблять включати в готелях. Анімація працює на повну. Порівнюю з Вояж Белек, що були минулого року, тут мені якось затишніше чи що...
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то дуже добре. Якщо готель гарно себе показує ще в "несезон" ( бо зазвичай зараз готелі квітні ще працюють по урізанному режиму). Значить Барут продовжує тримати марку
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    залежить від вашого бюджету. Зараз гарних бюджетних варіантів уже немає.
    У Сіде добре себе рекомендує Барут Хемера, величезну зелену територію і величезний пляж має Алі Бей Парк , зелений і добрий для дітей Вояж Соргун, традиційні Отіум Севен і Отіум Еко ( Отум Севен має не дуже зручний захід у воду для дітей, але можна користуватися пляжем Отіум Еко- він одразу поруч), Камелія Клуб має зручний і пологий пляж для дітей. Із бюджетних варіантів в Сіде для дітей добрий Пегасос Ворлд.
    В Белеку- Папилон Бельвіль ( тут ще є зручним те, що пляж має розмежовані зони- для тих, хто старше 12+, для дітей і там, де не можна палити. Бо паління- то просто біч усіх готелів. Дитячі клуби розмежовані по віку, як і атракціони. Деякі в цілях безпеки заборонені дітям до 6 чи до 10 років), добре рекомеедує себе для дітей Марітім Пайн, непоганим був Летунія Гольф ( зараз змінив господаря- минулоріч перейшов у мережу Сентідо. Поки ніби було непогано теж. Але то лиш цей сезон покаже), Ксанаду Резорт добрий, в Паломі Гріда там купа розваг для дітей молодше 12. Із бюджетніших- туівський Меджик Лайф
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Минулого року були в
    Минулого року були в Летунія в Белеку, то дуже нам сподобалося все, харчування дуже добре було, ткриторія чудова, зелена, трошки пляж має мілкої гальки, але нам це не заважало
     
    • Подобається Подобається x 2